بازدید فرماندار اصفهان از چند روستای بخش مرکزی

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) با حضور در بخش مرکزی، از روستاهای کاج، سروش بادران، مهدی آباد، دیده ران، جاجا، دولاب، یحیی آباد، کنجوان و شهر زیار، بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) با حضور در بخش مرکزی، از روستاهای کاج، سروش بادران، مهدی آباد، دیده ران، جاجا، دولاب، یحیی آباد، کنجوان و شهر زیار، بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها قرار گرفت.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه مردم از مسئولان انتظار خدمت بی منت دارند، خاطرنشان کرد: مسئولان باید جهادگونه خدمتگزار مردم باشند و در جهت رفع مشکلات و ایجاد رفاه آنان از هیچ کوششی دریغ نکنند.
احمدی افزود: سرافرازی انقلاب و نظام مرهون خون شهدا و ازخودگذشتگی و ایثارگری خانواده های ایشان و ایثارگران است که ما نیز باید ادامه دهنده راه و آرمان های والای آنان باشیم.

وی با اشاره بر اینکه پیشرفت و توسعه روستا هادر ابعاد مختلف برعهده شورای اسلامی روستاهاست، عنوان کرد: شورای اسلامی باید با تدوین برنامه ای مشخص، شناسایی چالش ها و استفاده از ظرفیت های خوب موجود در داخل و خارج  روستا و تعامل بین آنها، بستر لازم را برای توسعه هرچه بیشتر فراهم سازند.

احمدی توجه به زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی در توسعه شهر و روستا را بسیار حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: امروزه ما با معضلات اجتماعی بسیاری مواجه هستیم که علت های آنها باید بررسی شود و مطالعه و برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

بازدید از شهرک صنعتی سروش بادران، بازدید از روستاها و جلسه با دهیاران و شوراهای اسلامی و بررسی مسائل و مشکلات آنها بالاخص در حوزه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، نوسازی مدارس، آسفالت معابر، جا به جایی تیرهای برق و اصلاح نقاط حادثه خیز، ازجمله برنامه های فرماندار اصفهان در بازدید از این روستاها بود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 1 =