بازدید فرماندار اصفهان از چند روستای بخش مرکزی

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) با حضور در بخش مرکزی، از روستاهای کاج، سروش بادران، مهدی آباد، دیده ران، جاجا، دولاب، یحیی آباد، کنجوان و شهر زیار، بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته (جمعه) با حضور در بخش مرکزی، از روستاهای کاج، سروش بادران، مهدی آباد، دیده ران، جاجا، دولاب، یحیی آباد، کنجوان و شهر زیار، بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها قرار گرفت.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه مردم از مسئولان انتظار خدمت بی منت دارند، خاطرنشان کرد: مسئولان باید جهادگونه خدمتگزار مردم باشند و در جهت رفع مشکلات و ایجاد رفاه آنان از هیچ کوششی دریغ نکنند.
احمدی افزود: سرافرازی انقلاب و نظام مرهون خون شهدا و ازخودگذشتگی و ایثارگری خانواده های ایشان و ایثارگران است که ما نیز باید ادامه دهنده راه و آرمان های والای آنان باشیم.

وی با اشاره بر اینکه پیشرفت و توسعه روستا هادر ابعاد مختلف برعهده شورای اسلامی روستاهاست، عنوان کرد: شورای اسلامی باید با تدوین برنامه ای مشخص، شناسایی چالش ها و استفاده از ظرفیت های خوب موجود در داخل و خارج  روستا و تعامل بین آنها، بستر لازم را برای توسعه هرچه بیشتر فراهم سازند.

احمدی توجه به زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی در توسعه شهر و روستا را بسیار حائز اهمیت دانست و تأکید کرد: امروزه ما با معضلات اجتماعی بسیاری مواجه هستیم که علت های آنها باید بررسی شود و مطالعه و برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد.

بازدید از شهرک صنعتی سروش بادران، بازدید از روستاها و جلسه با دهیاران و شوراهای اسلامی و بررسی مسائل و مشکلات آنها بالاخص در حوزه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، نوسازی مدارس، آسفالت معابر، جا به جایی تیرهای برق و اصلاح نقاط حادثه خیز، ازجمله برنامه های فرماندار اصفهان در بازدید از این روستاها بود.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =