بازدید مشاور فرماندار اصفهان در امور بانوان از شیرخوارگاه نرجس

بازدید مشاور فرماندار اصفهان در امور بانوان از شیرخوارگاه نرجس

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان ضمن بازدید از خانه نوزادان و نونهالان نرجس از نزدیک در جریان اقدامات و خدمات این مرکز قرار گرفت.
در این بازدید مسئولین شیرخوارگاه با اشاره به وظیفه این مرکز در خصوص مراقبت از نوزادان و نونهالان بی سرپرست و بد سرپرست به بیان نحوه پذیرش و خدمات ارائه شده به این عزیزان پرداختند.
خانم استکی نیز کودکی را از مهم ترین و موثرترین دوران زندگی هر فرد به شمار آورد که در آن شخصیت فرد شکل می گیرد و این بیانگر این موضوع است که کودکان نه تنها به توجه و مراقبت جسمانی نیاز دارند بلکه تمامی ابعاد اجتماعی، عاطفی، شخصیتی و هوشی آنان نیز نیازمند رشد و پرورش است.
مشاور فرماندار در امور بانوان در این بازدید از خدمات دلسوزانه و ارزشمند کلیه پرسنل این مرکز تشکر نمود.

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 3 =