بازدید مشاور فرماندار در امور بانوان از چند مرکز کارآفرینی زنان شهر اصفهان

مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات از چند مرکز کارآفرینی بانوان شهر اصفهان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات از چند مرکز کارآفرینی بانوان شهر اصفهان بازدید به عمل آورد.
در این بازدید استکی کسب و کارهای خانگی را یکی از راه های مهم برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد به ویژه برای بانوان دانست چرا که به دلیل قابلیت انجام این مشاغل در منزل، امکان ایجاد توازن بین مسئولیت خانوادگی و اشتغال آنان ایجاد می گردد. این ویژگی به ویژه برای زنان سرپرست خانوار از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا برای آنان این امکان را فراهم می آورد که در کنار فرزند پروری به کسب درآمد بپردازند.
وی موضوع مهم در خصوص مشاغل خانگی بانوان را بازاریابی و فروش محصولات تولیدی بانوان برشمرد و ابراز امیدواری کرد با حمایت و تدبیر خوب شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان بازارچه های دایمی در مکان های مناسب، برای فروش محصولات خانگی بانوان به ویژه زنان سرپرست خانوار پیش بینی گردد.

مطالب مشابه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 13 =