بازدید مشاور فرماندار در امور بانوان از چند مرکز کارآفرینی زنان شهر اصفهان

مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات از چند مرکز کارآفرینی بانوان شهر اصفهان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات از چند مرکز کارآفرینی بانوان شهر اصفهان بازدید به عمل آورد.
در این بازدید استکی کسب و کارهای خانگی را یکی از راه های مهم برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد به ویژه برای بانوان دانست چرا که به دلیل قابلیت انجام این مشاغل در منزل، امکان ایجاد توازن بین مسئولیت خانوادگی و اشتغال آنان ایجاد می گردد. این ویژگی به ویژه برای زنان سرپرست خانوار از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا برای آنان این امکان را فراهم می آورد که در کنار فرزند پروری به کسب درآمد بپردازند.
وی موضوع مهم در خصوص مشاغل خانگی بانوان را بازاریابی و فروش محصولات تولیدی بانوان برشمرد و ابراز امیدواری کرد با حمایت و تدبیر خوب شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان بازارچه های دایمی در مکان های مناسب، برای فروش محصولات خانگی بانوان به ویژه زنان سرپرست خانوار پیش بینی گردد.

مطالب مشابه

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: تمامی خیریه ها و اماکنی که زکات و فطریه های مردم را جمع آوری می کنند و یا حتی صندوق های زکات فطریه، باید شناسنامه دار و مشخص باشند.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان اظهار داشت: برای اولین بار تعداد یک یا بیشتر شعبه اخذ رأی ویژه رأی اولی‌ها در هر منطقه در نظر گرفته شده که همه عوامل اجرایی این شعب نیز رأی اولی هستند.

۱۰ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار کرد: شور و نشاط جوانی شما خستگی را در می‌کند و یکی از عنایات خداوند در این دوره از انتخابات حضور شما جوانان در این جایگاه است.

۹ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =