بازدید مشاور فرماندار در امور بانوان از چند مرکز کارآفرینی زنان شهر اصفهان

مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات از چند مرکز کارآفرینی بانوان شهر اصفهان بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم استکی مشاور فرماندار در امور بانوان با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، مسایل و مشکلات از چند مرکز کارآفرینی بانوان شهر اصفهان بازدید به عمل آورد.
در این بازدید استکی کسب و کارهای خانگی را یکی از راه های مهم برای ایجاد اشتغال و کسب درآمد به ویژه برای بانوان دانست چرا که به دلیل قابلیت انجام این مشاغل در منزل، امکان ایجاد توازن بین مسئولیت خانوادگی و اشتغال آنان ایجاد می گردد. این ویژگی به ویژه برای زنان سرپرست خانوار از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا برای آنان این امکان را فراهم می آورد که در کنار فرزند پروری به کسب درآمد بپردازند.
وی موضوع مهم در خصوص مشاغل خانگی بانوان را بازاریابی و فروش محصولات تولیدی بانوان برشمرد و ابراز امیدواری کرد با حمایت و تدبیر خوب شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان بازارچه های دایمی در مکان های مناسب، برای فروش محصولات خانگی بانوان به ویژه زنان سرپرست خانوار پیش بینی گردد.

مطالب مشابه
۶ خرداد ۱۴۰۲

قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: باید از فعالیت باغ طالارها و آرایشگاه های زنانه غیرمجاز جلوگیری و اقدامات لازم در خصوص ساماندهی آنها صورت پذیرد.

۳ خرداد ۱۴۰۲

جلسه ساماندهی امور مربوط به انجمن ماساژورهای اصفهان به ریاست معاون سیاسی فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

جلسه پیش بینی تمهیدات برگزاری امتحانات دوره متوسطه دوم شهرستان به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری برگزار شد.

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 14 =