با حضور فرماندار ،مرکز تجمیعی واکسیناسیون شمال شهر اصفهان افتتاح شد

فرماندار اصفهان همزمان با دومین روز از ایام الله مبارک فجر در آیین افتتاح مرکز واکسیناسیون شمال شهر اصفهان ( شهید باهنر ) اظهار کرد: بهترین اقدام برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر برپایی جشن خدمت به مردم است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی صبح امروز چهارشنبه همزمان با دومین روز از ایام الله مبارک فجر در آیین افتتاح مرکز واکسیناسیون شمال شهر اصفهان ( شهید باهنر ) اظهار کرد: بهترین اقدام برای گرامیداشت ایام الله دهه فجر برپایی جشن خدمت به مردم است.
وی افزود: امروز خوشحالیم که همزمان با افتتاح رسمی مرکز تجمیعی واکسیناسیون، مردم در حال استفاده از این مرکز هستند و به صورت نمایشی این افتتاح رقم نخورده است.
فرماندار اصفهان تصریح کرد: رفتار انقلابی برای خدمت به مردم نیاز است و رفتار اداری در این عرصه کارساز نیست، اگر قرار بود بر اساس رفتار اداری امروز اقدام کنیم نه دانشگاه شهید باهنر موظف به تأمین مکان و نه شهرداری موظف به حمایت بود و کار خدمت به مردم مغفول می‌ماند.
احمدی خاطرنشان کرد: مایه تأسف بود که شهروندان شمال شهر در اتوبوس‌های واحد واکسن بزنند در حالی که در اصفهان ظرفیت‌های خوبی وجود دارد، بنابراین مرکز تجمیعی واکسیناسیون در مقام احترام به شهروندان شمال شهر با همت جمعی دانشگاه فرهنگیان، شهرداری منطقه هفت و مرکز بهداشت شماره یک افتتاح شد.
وی در بخش دیگر سخنان خود گفت: در جشن بزرگداشت انقلاب مضاف بر اینکه باید جنایات رژیم پهلوی برای جوانان بیان شود در عین حال باید چشم انداز آینده نیز تبیین شود که برای رسیدن به افق روشن نیاز به همت، عزم و اراده انقلابی است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =