بخشدار مرکزی شهرستان اصفهان منصوب شد

فرماندار اصفهان گفت: طی سال های گذشته بخش مرکزی اصفهان مورد بی‌توجهی قرار گرفته و لازم است از امروز این مناطق مورد توجه مسئولین و نمایندگان شهرستان اصفهان در مجلس قرار گیرد.

 

فرماندار اصفهان گفت: طی سال های گذشته بخش مرکزی اصفهان مورد بی‌توجهی قرار گرفته و لازم است از امروز این مناطق مورد توجه مسئولین و نمایندگان شهرستان اصفهان در مجلس قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی صبح امروز در آیین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی اصفهان اظهار کرد: انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که جهان در دست سلطه‌گران شرق و غرب قرار داشت و امام خمینی (ره) بر اساس دستورات الهی نهضت انقلاب اسلامی را آغاز کرد.

وی افزود: حکومت طاغوت وابسته به آمریکا بود اما معمار کبیر انقلاب اسلامی محور نظام جمهوری اسلامی ایران را دین و مردم قرار داد.

فرماندار اصفهان گفت: طی چهار دهه عمر انقلاب اسلامی در هر مقطعی که مسئولین از مردم فاصله گرفتند و از مقام ولایت پیروی نکردند کشور دچار ناکامی شد.

احمدی خاطرنشان کرد: اگر امروز بخشدار قبل را تودیع می‌کنیم به دلایل اختلافات سیاسی و توصیه‌ها نیست و از او بابت خدمات گران‌قدر تشکر می‌کنم. امیدوارم خداوند توفیق خدمت را به بخشدار جدید مرکزی اصفهان عطا فرماید.

وی تاکید کرد: متأسفانه طی سال‌های گذشته بخش مرکزی اصفهان مورد بی‌توجهی قرار گرفته و لازم است از امروز این مناطق مورد توجه مسئولان و نمایندگان شهرستان اصفهان در مجلس قرار گیرد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از سید سعید موسوی تجلیل و قدردانی به عمل آمد و سید رضا مرتضوی به عنوان بخشدار مرکز شهرستان اصفهان معرفی شد.

لازم بذکر سید رضا مرتضوی پیش از این بعنوان بخشدار مرکزی شهرستان اردستان  مشغول بکار بوده است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 4 =