بهره برداری از مجتمع پرورش دام شیری با ۶۰۰ رأس دام و تولید روزانه ۷تن شیر همزمان با دهمین روز از ایام ا… دهه مبارک فجر

فرماندار اصفهان عنوان کرد: دولت سیزدهم تلاش دارد تا مشکلات زیاد انباشت شده به واسطه بی‌تدبیری‌ها و سوء مدیریت‌ها حل شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، همزمان با دهمین روز از ایام ا… دهه مبارک فجر، با حضور فرماندار اصفهان در بخش مرکزی، مجتمع پرورش دام شیری در زمینی به مساحت ۳٫۸ هکتار با ۶٠٠ راس دام و ۲۵۰ دام مولد با اشتغالزایی مستقیم ۱۴ نفر و ظرفیت تولید روزانه ۷ تن شیر و با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال، اولین پروژه ای بود که در منطقه فیروزآباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمد علی احمدی، فرماندار اصفهان در حاشیه بهره برداری از این مجتمع، ضمن گرامیداشت ایام ا… دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: اصلی‌ترین محور شکل‌گیری انقلاب مبانی دینی بود و گام‌های خوبی در این زمینه به واسطه تبعیت مردم ایران از ولی فقیه برداشته شد و جشن پیروزی چهل و سومین سالگرد انقلاب اسلامی، جشن پیروزی پیشرفت مردم و جشن پیروزی بر دشمنانی است که هر روز ضعیف تر از دیروز می شوند.

فرماندار اصفهان با اشاره به پیشرفت کشور از ابتدای انقلاب تاکنون، افزود: یکی از مصادیق پیشرفت مردم در حوزه عمرانی و تولیدی است، البته ناکامی هایی هم داشته ایم؛ این که ما مسؤولان امروز در این واحد تولیدی هستیم تقدیر از سرمایه‌گذاری است که در راستای تولید و شعار ما می‌توانیم قدم برداشته است.

احمدی عنوان کرد: چیزی که ما امروز اینجا دیدیم این است که بخشی از زنجیره ارزش، اینجا محقق شده است و ما هم باید تلاش کنیم تا این زنجیره کامل تحقق یابد.

وی با اشاره به اهمیت توجه ویژه به مقوله اشتغال در منطقه فیروزآباد تصریح کرد: اولویت مسأله اشتغال در این منطقه باید مورد توجه و اهتمام قرار گیرد و دهیار و بخش‌دار محترم باید برای تولید و اشتغال در این منطقه کمک کنند.

فرماندار اصفهان افزود: دولت سیزدهم تلاش دارد تا مشکلات زیاد انباشت شده به واسطه بی‌تدبیری‌ها و سوء مدیریت‌ها حل شود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =