حضور فرماندار اصفهان در راهپیمایی یوم ا… ۲۲بهمن و جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

فرماندار اصفهان پس از حضور در راهپیمایی یوم ا… ۲۲بهمن، در مصلای بزرگ نماز جمعه حضور یافت و پس از اقامه نماز عبادی-سیاسی جمعه، با نمازگزاران دیدار و گفتگو کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در راهپیمایی موتوری و خودرویی (خانوادگی) یوم ا… ۲۲ بهمن و جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با آرمان های امام راحل (ره) و انقلاب تجدید میثاق کرد.

فرماندار اصفهان همچنین در پایان راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن و پس از اقامه نماز عبادی-سیاسی جمعه در مصلای بزرگ اصفهان، با تعدادی از نمازگزاران از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

گفتنی است، راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن امسال نیز به دلیل شیوع بیماری کرونا در شهرهای قرمز و نارنجی با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی و به صورت موتوری و خودرویی برگزار گردید.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =