حضور فرماندار اصفهان در راهپیمایی یوم ا… ۲۲بهمن و جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

فرماندار اصفهان پس از حضور در راهپیمایی یوم ا… ۲۲بهمن، در مصلای بزرگ نماز جمعه حضور یافت و پس از اقامه نماز عبادی-سیاسی جمعه، با نمازگزاران دیدار و گفتگو کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در راهپیمایی موتوری و خودرویی (خانوادگی) یوم ا… ۲۲ بهمن و جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، با آرمان های امام راحل (ره) و انقلاب تجدید میثاق کرد.

فرماندار اصفهان همچنین در پایان راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن و پس از اقامه نماز عبادی-سیاسی جمعه در مصلای بزرگ اصفهان، با تعدادی از نمازگزاران از نزدیک دیدار و گفتگو کرد.

گفتنی است، راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن امسال نیز به دلیل شیوع بیماری کرونا در شهرهای قرمز و نارنجی با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی و به صورت موتوری و خودرویی برگزار گردید.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هفده =