در نشست فرماندار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مسائل و مشکلات عمرانی و اداری حوزه بهداشت و درمان شهرستان مورد بررسی قرار گرفت

فرماندار اصفهان در جلسه ای که با حضور دکتر شیرانی رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد حل مسائل و مشکلات حوزه سلامت شهرستان بویژه بخش مرکزی را پیگیری کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ای که با حضور دکتر شیرانی رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد حل مسائل و مشکلات حوزه سلامت شهرستان بویژه بخش مرکزی را پیگیری کرد.
در این جلسه، رفع کمبود نیروی انسانی مراکز درمانی شهر زیار و روستای دستجا و همچنین لزوم حضور مستمر کادر درمان در درمانگاه شبانه روزی شهر زیار و روستای دستجاء و تجهیز داروخانه روستاهای پیله وران و دشتی پیگیری شد.
فرماندار اصفهان در ان جلسه با تاکید بر ارائه مطلوب خدمات درمانی بهداشتی به شهروندان گفت: تامین نیازهای خدماتی مردم در حوزه درمان و سلامت وظیفه مسئولین بوده و در این مسیر تمام تلاش خود را خواهیم داشت.
محمد علی احمدی با اشاره به افزایش جمعیت شهرک شهید کشوری و ضرورت احداث ساختمان مرکز سلامت در این شهرک، اظهار داشت : در تلاش هستیم با همت دانشگاه علوم پزشکی عملیات اجرایی ساخت مرکز سلامت شهرک شهید کشوری همزمان با ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آغاز شود.
در این جلسه مقرر شد عملیات اجرایی ساخت بیمارستان بهارستان و همچنین پایگاه اورژانس شهید کشوری پیگیری و در اسرع وقت آغاز شود.
گفتنی است مجوز ساخت یک بیمارستان با ظرفیت ۲۵۰ تخت خواب بستری در شهر جدید بهارستان توسط وزارت بهداشت و درمان صادر شده است و بر اساس تفاهم نامه انجام شده بین شهرکت عمران شهر جدید بهارستان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قرار است این بیمارستان توسط شرکت عمران شهر بهارستان ساخته و توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تجهیز شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 4 =