در نشست فرماندار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مسائل و مشکلات عمرانی و اداری حوزه بهداشت و درمان شهرستان مورد بررسی قرار گرفت

فرماندار اصفهان در جلسه ای که با حضور دکتر شیرانی رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد حل مسائل و مشکلات حوزه سلامت شهرستان بویژه بخش مرکزی را پیگیری کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ای که با حضور دکتر شیرانی رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد حل مسائل و مشکلات حوزه سلامت شهرستان بویژه بخش مرکزی را پیگیری کرد.
در این جلسه، رفع کمبود نیروی انسانی مراکز درمانی شهر زیار و روستای دستجا و همچنین لزوم حضور مستمر کادر درمان در درمانگاه شبانه روزی شهر زیار و روستای دستجاء و تجهیز داروخانه روستاهای پیله وران و دشتی پیگیری شد.
فرماندار اصفهان در ان جلسه با تاکید بر ارائه مطلوب خدمات درمانی بهداشتی به شهروندان گفت: تامین نیازهای خدماتی مردم در حوزه درمان و سلامت وظیفه مسئولین بوده و در این مسیر تمام تلاش خود را خواهیم داشت.
محمد علی احمدی با اشاره به افزایش جمعیت شهرک شهید کشوری و ضرورت احداث ساختمان مرکز سلامت در این شهرک، اظهار داشت : در تلاش هستیم با همت دانشگاه علوم پزشکی عملیات اجرایی ساخت مرکز سلامت شهرک شهید کشوری همزمان با ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی آغاز شود.
در این جلسه مقرر شد عملیات اجرایی ساخت بیمارستان بهارستان و همچنین پایگاه اورژانس شهید کشوری پیگیری و در اسرع وقت آغاز شود.
گفتنی است مجوز ساخت یک بیمارستان با ظرفیت ۲۵۰ تخت خواب بستری در شهر جدید بهارستان توسط وزارت بهداشت و درمان صادر شده است و بر اساس تفاهم نامه انجام شده بین شهرکت عمران شهر جدید بهارستان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قرار است این بیمارستان توسط شرکت عمران شهر بهارستان ساخته و توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تجهیز شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 2 =