دکتر مهدی عسکری به عنوان مشاور فرماندار در امور اجتماعی منصوب شد

محمد علی احمدی فرماندار اصفهان طی حکمی، دکتر مهدی عسگری را به عنوان مشاور افتخاری فرماندار در امور اجتماعی معرفی کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان طی حکمی، دکتر مهدی عسگری را به عنوان مشاور فرماندار در امور اجتماعی معرفی کرد.

 متن این حکم به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای دکتر مهدی عسگری

سلام علیکم

پس از حمد خدا و درود و صلوات بر محمد و آل محمد (ص)،

با احترام_ نظر به مراتب سابقه و تعهد جنابعالی بدینوسیله شما را به عنوان مشاور فرماندار در امور اجتماعی منصوب می نمایم. انتظار می رود با توکل به حق تعالی با همکاری همه مدیران و رؤسای ادارات بهره گیری بهینه از ظرفیت های موجود بالاخص نخبگان و فعالان اجتماعی شهرستان و شناسایی مشکلات و آسیب های اجتماعی موجود در راستای رفع مشکلات و معرفی ظرفیت ها و توانمندی های اجتماعی و حمایت از آنها تلاش بنمایید. امید است در زمینه امور محوله موفق و مؤید باشید.

                                                                                                            محمدعلی احمدی

                                                                                                فرماندار اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + سیزده =