فرماندار اصفهان: اصناف و بازاریان خود به بهترین نحو می توانند بازار را هدایت، برنامه ریزی، نظارت و کنترل کنند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: اصناف و بازاریان خود به بهترین نحو می توانند بازار را هدایت، برنامه ریزی، نظارت و کنترل کنند و انشاء ا… این سیاست را با جدیت ادامه خواهیم داد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با فرماندهان پایگاه های بسیج اصناف اصفهان، با اشاره به شرایط ناخوشایند کشور پیش از پیروزی انقلاب، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی دارای دستاوردهای ارزشمندی بوده است که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم انقلاب به طور کامل آنها را شرح داده اند.

فرماندار اصفهان با اشاره به نقش مهم اصناف در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت: اصناف در تشکیل اجتماعات، مقابله با انحرافات، تبعیت از روحانیت و ترویج افکار و گفتمان حضرت امام خمینی (ره) نقش مهمی را ایفا نمودند و در این را شهدای والامقام بسیاری را تقدیم انقلاب کرده اند.

احمدی افزود: اصناف و بازاریان خود به بهترین نحو می توانند بازار را هدایت، برنامه ریزی، نظارت و کنترل کنند و انشاء ا… این سیاست را با جدیت ادامه خواهیم داد.

وی با اشاره به قرار داشتن در آستانه ایام ا… دهه مبارک فجر، تأکید کرد: بسیج اصناف باید برای بزرگداشت ایام ا… دهه مبارک فجر همت کنند، چراکه اصل انقلاب بر مبنای دین و بسترسازی برای ظهور حضرت ولیعصر (عج) است.

فرماندار اصفهان در ادامه افزود: اصناف برای پخش اذان و اقامه نماز اول وقت اقدام نمایند که این مهم برکات معنوی دنیوی و اخروی بسیاری را به همراه خواهد داشت.

احمدی تصریح کرد: ما باید با همکاری درون بخشی و بین بخشی در راستای رفع مشکلات اصناف اقدام نماییم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 9 =