فرماندار اصفهان بر ضرورت تلاش برای ایجاد اشتغال تأکید کرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باتوجه به محدودیت اعتبارات، مشاغل مولد، شرکت های دانش بنیان و مشاغلی که می توانند باعث اشتغال زایی بیشتر شوند، باید در اولویت ارائه تسهیلات قرار گیرند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه بررسی ابلاغ اعتبارات جزء ۲ بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۱، با تأکید بر ضرورت تلاش برای ایجاد اشتغال، عنوان کرد: اگر همه ما پیگیر ایجاد اشتغال برای متقاضیان شغل باشیم قطعا به تبع آن بسیاری از آسیب هایی که در حوزه های دیگر خواهیم دید، کاهش می یابد.

فرماندار اصفهان افزود: ارائه تسهیلات، ازجمله راهکارهای ایجاد اشتغال است که می تواند باعث رونق و اشتغال زایی بیشتر شود.

احمدی تأکید کرد: باتوجه به محدودیت اعتبارات، مشاغل مولد، شرکت های دانش بنیان و مشاغلی که می توانند باعث اشتغال زایی بیشتر شوند، باید در اولویت ارائه تسهیلات قرار گیرند.

وی افزود: نباید محدودیتی برای ارائه تسهیلات به مشاغل مستمر و شرکت های دانش بنیان وجود داشته باشد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: دستگاه های ذی ربط با اطلاع رسانی دقیق نسبت به تعیین رابطینی در مناطق شهری و روستایی شهرستان برای نیازسنجی و شناسایی افراد مستعد دریافت تسهیلات و همچنین کمک به محرومیت زدایی اقدام نمایند.

احمدی تأکید کرد: کمیته نظارت و پایش تشکیل و اولویت اول این کمیته بر تحقق تسهیلات باشد.

وی افزود: انشاء ا… بتوانیم در راستای تحقق آرمان های بلند انقلاب که عدالت محوری و خدمت به مردم بخشی از آن است  همواره موفق باشیم.

 

 

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ان شاء الله با مشارکت بیشتر خیرین در امر ازدواج آسان جوانان بتوانیم در این امر مقدس که در دین مبین اسلام بر آن تأکید فراوانی شده است، گام های بلندی برداریم.

۷ خرداد ۱۴۰۲

مسائل و مشکلات بخش مرکزی بالاخص در بخش حمل و نقل عمومی با حضور فرماندار اصفهان و بخشداری مرکزی بررسی شد.

۶ خرداد ۱۴۰۲

به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد ماه، سالروز آزادسازی خرمشهر و عملیات بیت المقدس، مراسمی در جوار مزار مطهر شهید گمنام در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار شد.

۳ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر را به عموم مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۲ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 2 =