فرماندار اصفهان: دستگاه های اجرایی ملزم به اجرای دقیق مصوبات ستاد مقابله با کرونا هستند

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مصوبات ستاد مقابله با کرونا از لحاظ قانونی لازم الاجراست و دستگاه های ذی ربط ملزم به اجرای آنها هستند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا، با بیان اینکه ما می توانیم با وجود کرونا زندگی کنیم، اظهار داشت: ما می توانیم با تنظیم شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بدون نیاز به تعطیلی کارها، با وجود کرونا زندگی کنیم.

فرماندار اصفهان پیرامون برگزاری مراسم اعتکاف افزود: مراسم معنوی اعتکاف را می توانیم با حداقل ظرفیت در اماکن مقدس برگزار  نماییم که این مهم منوط به تصمیمات کمیته معنوی در این خصوص است.

احمدی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تسریع در امر واکسیناسیون و رعایت توصیه های پزشکان در این خصوص، عنوان کرد: نیروهای بسیج و هلال احمر و دیگر دستگاه های اجرایی شهرستان با همکاری مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تسریع در امر واکسیناسیون و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: مصوبات ستاد مقابله با کرونا از لحاظ قانونی لازم الاجراست و دستگاه های ذی ربط ملزم به اجرای آنها هستند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + پانزده =