فرماندار اصفهان: دستگاه های اجرایی ملزم به اجرای دقیق مصوبات ستاد مقابله با کرونا هستند

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مصوبات ستاد مقابله با کرونا از لحاظ قانونی لازم الاجراست و دستگاه های ذی ربط ملزم به اجرای آنها هستند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا، با بیان اینکه ما می توانیم با وجود کرونا زندگی کنیم، اظهار داشت: ما می توانیم با تنظیم شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بدون نیاز به تعطیلی کارها، با وجود کرونا زندگی کنیم.

فرماندار اصفهان پیرامون برگزاری مراسم اعتکاف افزود: مراسم معنوی اعتکاف را می توانیم با حداقل ظرفیت در اماکن مقدس برگزار  نماییم که این مهم منوط به تصمیمات کمیته معنوی در این خصوص است.

احمدی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تسریع در امر واکسیناسیون و رعایت توصیه های پزشکان در این خصوص، عنوان کرد: نیروهای بسیج و هلال احمر و دیگر دستگاه های اجرایی شهرستان با همکاری مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تسریع در امر واکسیناسیون و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: مصوبات ستاد مقابله با کرونا از لحاظ قانونی لازم الاجراست و دستگاه های ذی ربط ملزم به اجرای آنها هستند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =