فرماندار اصفهان: رسانه ها عدالت رسانه ای در خصوص جریانات مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را رعایت کنند

فرماندار اصفهان عنوان کرد: رسانه ها بایستی عدالت رسانه ای را درخصوص جریانات مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی رعایت کنند و واقعیت های موجود را منعکس نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در بازدید از خبرگزاری های فارس و ایمنا، با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص «جهاد تبیین»، اظهار داشت: یکی از ابعاد جهاد تبیین، بیان شرایطی که در کشور داشتیم، شرایطی که داریم و افقی که باید به آن برسیم، از این رو ما باید آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی را در ایام ا… دهه مبارک فجر تبیین نماییم.

فرماندار اصفهان افزود: بحمد ا… خط و مشی دولت سیزدهم خدمت شبانه روزی به مردم است و انشاء ا… بتوانیم در راستای رفع مشکلات مردم گام برداریم.

احمدی با بیان اینکه رسانه ها می توانند باعث تحرک بخشی به مسئولین شوند، تأکید کرد: رسانه ها بایستی عدالت رسانه ای را درخصوص جریانات مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی رعایت کنند و واقعیت های موجود را منعکس نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: رسانه ها بایستی با استفاده از شیوه های مختلف باعث رقابت جدی بین کلانشهرها و تبادل تجربیات شوند و موارد را به مسئولان منعکس نمایند.

وی  بر لزوم امیدآفرینی در جامعه تأکید کرد و گفت: ما باید با بیان نیازها، اقدامات صورت گرفته و تدابیر اتخاذ شده، در راستای امیدآفرینی در جامعه حرکت کنیم.

احمدی اصلی ترین مشکل مدیریتی بخش مرکزی را مشکل ساختار دانست و عنوان کرد: در بخش مرکزی حدود ۸۰ روستا با جمعیت بالاتر از میانگین جمعیت روستایی در قالب یک بخش وجود دارد که انشاء ا… با پیگیری های لازم و طی مراحل قانونی به چند بخش مجزا تقسیم خواهد شد.

فرماندار اصفهان افزود:براساس بازدیدهای انجام شده از حدود ۵۰ روستای بخش مرکزی، طرح هایی در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در حال پیگیری است و یک روستا را با توجه به ۳ اصل مشارکت مردم، همت مسئولان و استفاده از ظرفیت های موجود به عنوان روستای نمونه و الگو برای دیگر روستاها تعیین کردیم که نتیجه آن هم افزایی و تحول در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی، ورزشی، خدمات و غیره خواهد بود.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =