فرماندار اصفهان: ما باید به نقش مؤثر بانوان در تعالی جامعه توجه ویژه ای داشته باشیم

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما باید با دقت  ظرفیت خوب بانوان را شناسایی کرده و از این ظرفیت خوب مردمی در راستای تعالی جامعه و پیشرفت شهرستان استفاده کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با جمعی از بانوان فعال و توانمند در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی، هنری، ورزشی و کارآفرینی، با اشاره به اهمیت تعامل و ارتباط بانوان فعال و توانمند در عرصه های مختلف با یکدیگر، تأکید کرد: ما باید به نقش مؤثر بانوان در تعالی جامعه توجه ویژه ای داشته باشیم، چراکه تعالی یک جامعه بدون تعالی بانوان امکان پذیر نخواهد بود.

فرماندار اصفهان افزود: نامگذاری سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با عنوان روز زن به دلیل الگو بودن شخصیت والای ایشان برای همگان بالاخص بانوان بوده است.

احمدی تصریح کرد: ما باید با دقت  ظرفیت خوب بانوان را شناسایی کرده و از این ظرفیت خوب مردمی در راستای تعالی جامعه و پیشرفت شهرستان استفاده کنیم.

وی با اشاره به اهمیت توجه به عرصه هنر به عنوان یکی از فعالیت ها و توانمندی های برجسته بانوان، اظهار داشت: اصفهان به عنوان مهد هنر است که در زمینه فعالیت های هنری بالاخص تولیدات هنری بانوان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه شهیدپروری به عنوان یکی از ویژگی های اصفهان است، افزود: بانوان باید ارزش های موجود دوران دفاع مقدس در اصفهان را در عرصه های مختلف استفاده کرده و آنها را نشر دهند.

احمدی تأکید کرد: ما باید در راستای رفع مسائل و چالش های بانوان فعال و توانمند، بهره گیری از ظرفیت خوب آنان در عرصه های مختلف و ارائه راهکارهای پیشنهادی استفاده کنیم و بستر لازم را برای تعامل و ارتباط بیشتر بانوان فعال و توانمند با یکدیگر در اقصی نقاط شهرستان فراهم سازیم.

گفتنی است در پایان این نشست، با حضور فرماندار اصفهان از جمعی از بانوان فعال و توانمند در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی، هنری و کارآفرینی با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =