فرماندار اصفهان: ما باید به نقش مؤثر بانوان در تعالی جامعه توجه ویژه ای داشته باشیم

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما باید با دقت  ظرفیت خوب بانوان را شناسایی کرده و از این ظرفیت خوب مردمی در راستای تعالی جامعه و پیشرفت شهرستان استفاده کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با جمعی از بانوان فعال و توانمند در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی، هنری، ورزشی و کارآفرینی، با اشاره به اهمیت تعامل و ارتباط بانوان فعال و توانمند در عرصه های مختلف با یکدیگر، تأکید کرد: ما باید به نقش مؤثر بانوان در تعالی جامعه توجه ویژه ای داشته باشیم، چراکه تعالی یک جامعه بدون تعالی بانوان امکان پذیر نخواهد بود.

فرماندار اصفهان افزود: نامگذاری سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با عنوان روز زن به دلیل الگو بودن شخصیت والای ایشان برای همگان بالاخص بانوان بوده است.

احمدی تصریح کرد: ما باید با دقت  ظرفیت خوب بانوان را شناسایی کرده و از این ظرفیت خوب مردمی در راستای تعالی جامعه و پیشرفت شهرستان استفاده کنیم.

وی با اشاره به اهمیت توجه به عرصه هنر به عنوان یکی از فعالیت ها و توانمندی های برجسته بانوان، اظهار داشت: اصفهان به عنوان مهد هنر است که در زمینه فعالیت های هنری بالاخص تولیدات هنری بانوان باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه شهیدپروری به عنوان یکی از ویژگی های اصفهان است، افزود: بانوان باید ارزش های موجود دوران دفاع مقدس در اصفهان را در عرصه های مختلف استفاده کرده و آنها را نشر دهند.

احمدی تأکید کرد: ما باید در راستای رفع مسائل و چالش های بانوان فعال و توانمند، بهره گیری از ظرفیت خوب آنان در عرصه های مختلف و ارائه راهکارهای پیشنهادی استفاده کنیم و بستر لازم را برای تعامل و ارتباط بیشتر بانوان فعال و توانمند با یکدیگر در اقصی نقاط شهرستان فراهم سازیم.

گفتنی است در پایان این نشست، با حضور فرماندار اصفهان از جمعی از بانوان فعال و توانمند در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی، هنری و کارآفرینی با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =