فرماندار اصفهان: مرور چگونگی پیروزی انقلاب برای پیشکسوتان و تبیین آن برای نسل جدید بسیار حائز اهمیت است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علیرغم مشکلات موجود، ظرفیت های خوبی در داخل کشور وجود دارد که با روحیه انقلابی، کار و تلاش جهادگونه و همکاری و همراهی مردم با مسئولان می توانیم بسیاری از این مشکلات را مرتفع سازیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در بین نمازگزاران مسجد جواد الائمه (ع) واقع در خیابان آل بویه منطقه ۷ شهرداری اصفهان، ضمن تبریک ایام ا… دهه مبارک فجر و تقارن این ایام فرخنده با ماه پرفضیلت رجب، با بیان اینکه بنا به فرموده امام راحل (ره) مبنی بر اینکه «ماه های مبارک رجب و شعبان که مقدمه ایست برای ورود به ماه رمضان، مقدمه ایست برای ورود برای شناخت میزبان»، خاطرنشان کرد: این دو ماه پربرکت فرصت مناسبی برای شناخت میزبان در ماه رمضان و بهره گیری از برکات این ماه مبارک است.

فرماندار اصفهان با اشاره بر اینکه دشمنان به دنبال غفلت و فراموش شدن چگونگی به ثمر رسیدن انقلاب و و قایع آن ایام هستند، تأکید کرد: مرور چگونگی پیروزی انقلاب و مرور آن برای پیشکسوتان انقلاب و تبیین آن ایام برای جوانان و نوجوانان (نسل حاضر) یک ضرورت و بسیار حائز اهمیت است.

احمدی افزود: امام راحل (ره) در شرایطی انقلاب کردند که دنیا به دو بلوک شرق و غرب تقسیم شده بود و کشور ما در همه عرصه ها سلطه پذیر بود که مصادیق آن در اصل حکومت و بطن جامعه کاملا مشهود بود و اینها باید برای نسل جدید به درستی تبیین گردد.

وی در ادامه گفت: مردم ما با داشتن روحیه عدالت خواهی، عزت طلبی، تحول خواهی، سر دادن شعار «ما می توانیم» و پیروی از حضرت امام خمینی (ره) بستر لازم را برای سرنگونی حکومت منحوس  پهلوی و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی فراهم ساختند.

فرماندار اصفهان تصریح کرد: امروز در شرایطی قرار داریم که آرمان ها و دستاوردهای انقلاب باید برای مردم بالاخص برای نسل جدید تبیین گردد.

احمدی افزود: علیرغم مشکلات موجود، ظرفیت های خوبی در داخل کشور وجود دارد که با روحیه انقلابی، کار و تلاش جهادگونه و همکاری و همراهی مردم با مسئولان می توانیم بسیاری از این مشکلات را مرتفع سازیم.

وی با تأکید بر لزوم تسریع در تزریق دوز سوم واکسن کرونا، عنوان کرد: بیش از ۸۶ درصد از واجدین شرایط (۱۸ سال به بالا) در اصفهان واکسینه شده اند اما تعدادی از مردم مراحل واکسیناسیون خود را تکمیل نکرده اند و بیش از ۷۰ درصد از فوتی ها در سویه جدید کرونا از بین افرادی است که واکسن تزریق نکرده و یا مراحل واکسیناسیون خود را تکمیل نکرده اند که مردم عزیز باید به این امر مهم توجه ویژه ای  داشته باشند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: کاهش سهمیه آرد نانوایان صرفا باعث فشار بر مردم و نارضایتی آنان می شود که این روند بایستی با اتخاذ تدابیر لازم اصلاح گردد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مدیریت و نظارت های دستگاه های ذی ربط بر امر ورود و خروج کالا به میدان میوه و تره بار، بایستی به گونه ای باشد که منجر به تشکیل میادین زیرزمینی نشود.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما مکرر شاهد برگزاری جلساتی پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در اصفهان و برنامه ریزی برای توسعه و رشد تولید هستیم و ان شاء الله در آینده نزدیک از ثمرات آن بهره مند خواهیم شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم مؤمن و متدین شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =