نشست فرماندار اصفهان با بانوان شاغل در فرمانداری

به مناسبت سالروز ولادت سراسر نور و برکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مادر، نشست فرماندار اصفهان با بانوان شاغل در فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت سالروز ولادت سراسر نور و برکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مادر، نشست فرماندار اصفهان با بانوان شاغل در فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار اصفهان در این نشست، ضمن تبریک سالروز ولادت سراسر نور و برکت حضرت فاطمه زهرا (س) و تقارن این روز خجسته با میلاد باسعادت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، با اشاره به برخی ویژگی ها و خصائص شخصیتی حضرت زهرا (س) عنوان کرد: حضرت فاطمه (س) والاترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار بوده و تعالیم ایشان بهترین الگوی مطلوب زنان عالم است.

وی افزود:          نامگذاری چنین روزی به عنوان روز زن و مادر به معنی انتخاب زیباترین ، متعالی ترین و مقدس ترین الگو برای زنان مسلمان ، بلکه زنان و مردان همه جهان است  و ما باید ایشان را الگوی خود در تمامی امور زندگی قرار دهیم.

گفتنی است در پایان این نشست، با حضور فرماندار اصفهان از زحمات بانوان شاغل در فرمانداری تقدیر شد.

 

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − ده =