نشست فرماندار اصفهان با بانوان شاغل در فرمانداری

به مناسبت سالروز ولادت سراسر نور و برکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مادر، نشست فرماندار اصفهان با بانوان شاغل در فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت سالروز ولادت سراسر نور و برکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مادر، نشست فرماندار اصفهان با بانوان شاغل در فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار اصفهان در این نشست، ضمن تبریک سالروز ولادت سراسر نور و برکت حضرت فاطمه زهرا (س) و تقارن این روز خجسته با میلاد باسعادت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، با اشاره به برخی ویژگی ها و خصائص شخصیتی حضرت زهرا (س) عنوان کرد: حضرت فاطمه (س) والاترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار بوده و تعالیم ایشان بهترین الگوی مطلوب زنان عالم است.

وی افزود:          نامگذاری چنین روزی به عنوان روز زن و مادر به معنی انتخاب زیباترین ، متعالی ترین و مقدس ترین الگو برای زنان مسلمان ، بلکه زنان و مردان همه جهان است  و ما باید ایشان را الگوی خود در تمامی امور زندگی قرار دهیم.

گفتنی است در پایان این نشست، با حضور فرماندار اصفهان از زحمات بانوان شاغل در فرمانداری تقدیر شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: کاهش سهمیه آرد نانوایان صرفا باعث فشار بر مردم و نارضایتی آنان می شود که این روند بایستی با اتخاذ تدابیر لازم اصلاح گردد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مدیریت و نظارت های دستگاه های ذی ربط بر امر ورود و خروج کالا به میدان میوه و تره بار، بایستی به گونه ای باشد که منجر به تشکیل میادین زیرزمینی نشود.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما مکرر شاهد برگزاری جلساتی پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در اصفهان و برنامه ریزی برای توسعه و رشد تولید هستیم و ان شاء الله در آینده نزدیک از ثمرات آن بهره مند خواهیم شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم مؤمن و متدین شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =