نشست فرماندار اصفهان با بانوان شاغل در فرمانداری

به مناسبت سالروز ولادت سراسر نور و برکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مادر، نشست فرماندار اصفهان با بانوان شاغل در فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت سالروز ولادت سراسر نور و برکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مادر، نشست فرماندار اصفهان با بانوان شاغل در فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار اصفهان در این نشست، ضمن تبریک سالروز ولادت سراسر نور و برکت حضرت فاطمه زهرا (س) و تقارن این روز خجسته با میلاد باسعادت معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، با اشاره به برخی ویژگی ها و خصائص شخصیتی حضرت زهرا (س) عنوان کرد: حضرت فاطمه (س) والاترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار بوده و تعالیم ایشان بهترین الگوی مطلوب زنان عالم است.

وی افزود:          نامگذاری چنین روزی به عنوان روز زن و مادر به معنی انتخاب زیباترین ، متعالی ترین و مقدس ترین الگو برای زنان مسلمان ، بلکه زنان و مردان همه جهان است  و ما باید ایشان را الگوی خود در تمامی امور زندگی قرار دهیم.

گفتنی است در پایان این نشست، با حضور فرماندار اصفهان از زحمات بانوان شاغل در فرمانداری تقدیر شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =