افتتاح و بهره برداری از دو پروژه ورزشی شهر بهارستان با اعتباری بالغ بر۳۳ میلیارد ریال

طی آیینی با حضور فرماندار اصفهان، شهردار ، مدیر عامل شرکت عمران بهارستان و جمعی از شهروندان و ورزشکاران، دو پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد ریال در شهر بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، طی آیینی با حضور فرماندار اصفهان، شهردار ، مدیر عامل شرکت عمران بهارستان و جمعی از شهروندان و ورزشکاران، دو پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد ریال در شهر بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
محمد علی احمدی فرماندار اصفهان ضمن تبریک عید سعید مبعث و اعیاد شعبانیه با تاکید بر اینکه نعمت های خداوند را باید قدر بدانیم ،اظهار داشت : اول بایستی این نعمت ها را از خداوند بدانیم و سپس ازاین نعمت های الهی بخوبی نگهداری و استفاده کنیم.
وی افزود : این زمینهای ورزشی که به بهره برداری می رسند محل پرورش جوانان مومن ورزشکاری میشوند که باعث افتخار این شهر خواهند بود.
فرماندار اصفهان شهر بهارستان را شهری قهرمان پرور عنوان کرد و گفت : انشااله با همت مسئولین و همراهی مردم شاهد ارتقا و پیشرفت شهر بهارستان باشیم .
احمدی با اشاره به همکاری خوب و مثمرثمر شهرداری و شرکت عمران بهارستان ، خواستار توسعه و تجهیز این اماکن ورزشی شد.
گفتنی است مجموعه ورزشی شهید کافی زاده در زمینی به مساحت ۱۷۱۲ متر مربع شامل زمین چمن مصنوعی و زمین اسکیت با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال و مجموعه ورزشی شهید سلیمانی نژاد در زمینی به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع شامل زمین چمن مصنوعی و زمین اسکیت با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال از اعتبارات شرکت عمران بهارستان، دو پروژه ای بودند که در فاز یک بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − سه =