افتتاح و بهره برداری از دو پروژه ورزشی شهر بهارستان با اعتباری بالغ بر۳۳ میلیارد ریال

طی آیینی با حضور فرماندار اصفهان، شهردار ، مدیر عامل شرکت عمران بهارستان و جمعی از شهروندان و ورزشکاران، دو پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد ریال در شهر بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، طی آیینی با حضور فرماندار اصفهان، شهردار ، مدیر عامل شرکت عمران بهارستان و جمعی از شهروندان و ورزشکاران، دو پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد ریال در شهر بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
محمد علی احمدی فرماندار اصفهان ضمن تبریک عید سعید مبعث و اعیاد شعبانیه با تاکید بر اینکه نعمت های خداوند را باید قدر بدانیم ،اظهار داشت : اول بایستی این نعمت ها را از خداوند بدانیم و سپس ازاین نعمت های الهی بخوبی نگهداری و استفاده کنیم.
وی افزود : این زمینهای ورزشی که به بهره برداری می رسند محل پرورش جوانان مومن ورزشکاری میشوند که باعث افتخار این شهر خواهند بود.
فرماندار اصفهان شهر بهارستان را شهری قهرمان پرور عنوان کرد و گفت : انشااله با همت مسئولین و همراهی مردم شاهد ارتقا و پیشرفت شهر بهارستان باشیم .
احمدی با اشاره به همکاری خوب و مثمرثمر شهرداری و شرکت عمران بهارستان ، خواستار توسعه و تجهیز این اماکن ورزشی شد.
گفتنی است مجموعه ورزشی شهید کافی زاده در زمینی به مساحت ۱۷۱۲ متر مربع شامل زمین چمن مصنوعی و زمین اسکیت با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال و مجموعه ورزشی شهید سلیمانی نژاد در زمینی به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع شامل زمین چمن مصنوعی و زمین اسکیت با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال از اعتبارات شرکت عمران بهارستان، دو پروژه ای بودند که در فاز یک بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هفده =