افتتاح و بهره برداری از دو پروژه ورزشی شهر بهارستان با اعتباری بالغ بر۳۳ میلیارد ریال

طی آیینی با حضور فرماندار اصفهان، شهردار ، مدیر عامل شرکت عمران بهارستان و جمعی از شهروندان و ورزشکاران، دو پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد ریال در شهر بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، طی آیینی با حضور فرماندار اصفهان، شهردار ، مدیر عامل شرکت عمران بهارستان و جمعی از شهروندان و ورزشکاران، دو پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد ریال در شهر بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
محمد علی احمدی فرماندار اصفهان ضمن تبریک عید سعید مبعث و اعیاد شعبانیه با تاکید بر اینکه نعمت های خداوند را باید قدر بدانیم ،اظهار داشت : اول بایستی این نعمت ها را از خداوند بدانیم و سپس ازاین نعمت های الهی بخوبی نگهداری و استفاده کنیم.
وی افزود : این زمینهای ورزشی که به بهره برداری می رسند محل پرورش جوانان مومن ورزشکاری میشوند که باعث افتخار این شهر خواهند بود.
فرماندار اصفهان شهر بهارستان را شهری قهرمان پرور عنوان کرد و گفت : انشااله با همت مسئولین و همراهی مردم شاهد ارتقا و پیشرفت شهر بهارستان باشیم .
احمدی با اشاره به همکاری خوب و مثمرثمر شهرداری و شرکت عمران بهارستان ، خواستار توسعه و تجهیز این اماکن ورزشی شد.
گفتنی است مجموعه ورزشی شهید کافی زاده در زمینی به مساحت ۱۷۱۲ متر مربع شامل زمین چمن مصنوعی و زمین اسکیت با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال و مجموعه ورزشی شهید سلیمانی نژاد در زمینی به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع شامل زمین چمن مصنوعی و زمین اسکیت با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال از اعتبارات شرکت عمران بهارستان، دو پروژه ای بودند که در فاز یک بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =