افتتاح و بهره برداری از دو پروژه ورزشی شهر بهارستان با اعتباری بالغ بر۳۳ میلیارد ریال

طی آیینی با حضور فرماندار اصفهان، شهردار ، مدیر عامل شرکت عمران بهارستان و جمعی از شهروندان و ورزشکاران، دو پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد ریال در شهر بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، طی آیینی با حضور فرماندار اصفهان، شهردار ، مدیر عامل شرکت عمران بهارستان و جمعی از شهروندان و ورزشکاران، دو پروژه ورزشی با اعتباری بالغ بر ۳۳ میلیارد ریال در شهر بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
محمد علی احمدی فرماندار اصفهان ضمن تبریک عید سعید مبعث و اعیاد شعبانیه با تاکید بر اینکه نعمت های خداوند را باید قدر بدانیم ،اظهار داشت : اول بایستی این نعمت ها را از خداوند بدانیم و سپس ازاین نعمت های الهی بخوبی نگهداری و استفاده کنیم.
وی افزود : این زمینهای ورزشی که به بهره برداری می رسند محل پرورش جوانان مومن ورزشکاری میشوند که باعث افتخار این شهر خواهند بود.
فرماندار اصفهان شهر بهارستان را شهری قهرمان پرور عنوان کرد و گفت : انشااله با همت مسئولین و همراهی مردم شاهد ارتقا و پیشرفت شهر بهارستان باشیم .
احمدی با اشاره به همکاری خوب و مثمرثمر شهرداری و شرکت عمران بهارستان ، خواستار توسعه و تجهیز این اماکن ورزشی شد.
گفتنی است مجموعه ورزشی شهید کافی زاده در زمینی به مساحت ۱۷۱۲ متر مربع شامل زمین چمن مصنوعی و زمین اسکیت با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال و مجموعه ورزشی شهید سلیمانی نژاد در زمینی به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع شامل زمین چمن مصنوعی و زمین اسکیت با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال از اعتبارات شرکت عمران بهارستان، دو پروژه ای بودند که در فاز یک بهارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *