بازدید فرماندار اصفهان از چند روستای بخش مرکزی

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید نیازها و ظرفیت های خوب شهرستان را به طور تخصصی و منطقه ای شناسایی و بررسی کنیم و برنامه ریزی های لازم را در این خصوص انجام دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان با حضور در بخش مرکزی اصفهان، از روستاهای زغمار، شیدان، رحیم آباد و هرمز آباد و پروژه های در دست ساخت این روستاها بالاخص جاده زغمار به شیدان بازدید کرد و ضمن گفتگو با دهیاران و شوراهای اسلامی این روستاها، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

فرماندار اصفهان همچنین در بازدید از تولیدی قارچ داستانپور عنوان کرد: توجه به تولید از اهمیت والایی برخوردار بوده و زمینه ساز اشتغال است.

احمدی افزود: مسئله تولید و اشتغال باید با استفاده از ظرفیت خوب مردمی مرتفع گردد، چراکه این مهم صرفا توسط دستگاه های دولتی محقق نخواهد شد.

وی تأکید کرد: باید نیازها و ظرفیت های خوب شهرستان را به طور تخصصی و منطقه ای شناسایی و بررسی کنیم و برنامه ریزی های لازم را در این خصوص انجام دهیم.

فرماندار اصفهان اظهار داشت: علیرغم اقدامات مثبت انجام شده در روستاها، اما هنوز تا رسیدن به شرایط مطلوب فاصله بسیاری وجود دارد که باید با همکاری بین بخشی و همراهی و مشارکت مردم در راستای رفع این مشکلات گام برداریم.

احمدی افزود: باید اقدامات مؤثری در راستای رفع نقاط حادثه خیز و بهسازی و آسفالت معابر، اصلاح ورودی و روشنایی روستاها و ایجاد و توسعه فضاهای آموزشی، بهداشتی و ورزشی انجام شود.

 

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهارده =