بازدید فرماندار اصفهان و اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای بخش مرکزی

احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای جوزدان، پیله وران، منشیان، باچه و حیدرآباد بازدید و از نزدیک در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز و روند بررسی پرونده های ارسالی به کمیسیون ماده ۹۹ قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای جوزدان، پیله وران، منشیان، باچه و حیدرآباد بازدید و از نزدیک در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز و روند بررسی پرونده های ارسالی به کمیسیون ماده ۹۹ قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، با اشاره به اهمیت بررسی و رسیدگی به تغییر کاربری های صورت گرفته در محدوده شهرستان، عنوان کرد: پیشگیری از تخلفات، بهترین و کم هزینه ترین راه برای حفظ اراضی کشاورزی و باغات و همچنین سرمایه های ملی است.

احمدی با تأکید بر لزوم اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغات، افزود: کلیه دستگاه های اجرایی، شهرداری ها و دهیاری ها لازم است برای برخورد مؤثر با ساخت و سازهای غیرمجاز نسبت به همکاری و در اختیار قرار دادن تجهیزات خود اقدام نمایند.

وی تأکید کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی نسبت به ارسال گزارش تخلفات صورت گرفته در اسرع وقت به بخشداری اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: کاهش سهمیه آرد نانوایان صرفا باعث فشار بر مردم و نارضایتی آنان می شود که این روند بایستی با اتخاذ تدابیر لازم اصلاح گردد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مدیریت و نظارت های دستگاه های ذی ربط بر امر ورود و خروج کالا به میدان میوه و تره بار، بایستی به گونه ای باشد که منجر به تشکیل میادین زیرزمینی نشود.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما مکرر شاهد برگزاری جلساتی پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در اصفهان و برنامه ریزی برای توسعه و رشد تولید هستیم و ان شاء الله در آینده نزدیک از ثمرات آن بهره مند خواهیم شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم مؤمن و متدین شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =