بازدید فرماندار اصفهان و اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای بخش مرکزی

احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای جوزدان، پیله وران، منشیان، باچه و حیدرآباد بازدید و از نزدیک در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز و روند بررسی پرونده های ارسالی به کمیسیون ماده ۹۹ قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای جوزدان، پیله وران، منشیان، باچه و حیدرآباد بازدید و از نزدیک در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز و روند بررسی پرونده های ارسالی به کمیسیون ماده ۹۹ قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، با اشاره به اهمیت بررسی و رسیدگی به تغییر کاربری های صورت گرفته در محدوده شهرستان، عنوان کرد: پیشگیری از تخلفات، بهترین و کم هزینه ترین راه برای حفظ اراضی کشاورزی و باغات و همچنین سرمایه های ملی است.

احمدی با تأکید بر لزوم اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغات، افزود: کلیه دستگاه های اجرایی، شهرداری ها و دهیاری ها لازم است برای برخورد مؤثر با ساخت و سازهای غیرمجاز نسبت به همکاری و در اختیار قرار دادن تجهیزات خود اقدام نمایند.

وی تأکید کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی نسبت به ارسال گزارش تخلفات صورت گرفته در اسرع وقت به بخشداری اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + پانزده =