بازدید فرماندار اصفهان و اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای بخش مرکزی

احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای جوزدان، پیله وران، منشیان، باچه و حیدرآباد بازدید و از نزدیک در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز و روند بررسی پرونده های ارسالی به کمیسیون ماده ۹۹ قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای جوزدان، پیله وران، منشیان، باچه و حیدرآباد بازدید و از نزدیک در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز و روند بررسی پرونده های ارسالی به کمیسیون ماده ۹۹ قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، با اشاره به اهمیت بررسی و رسیدگی به تغییر کاربری های صورت گرفته در محدوده شهرستان، عنوان کرد: پیشگیری از تخلفات، بهترین و کم هزینه ترین راه برای حفظ اراضی کشاورزی و باغات و همچنین سرمایه های ملی است.

احمدی با تأکید بر لزوم اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغات، افزود: کلیه دستگاه های اجرایی، شهرداری ها و دهیاری ها لازم است برای برخورد مؤثر با ساخت و سازهای غیرمجاز نسبت به همکاری و در اختیار قرار دادن تجهیزات خود اقدام نمایند.

وی تأکید کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی نسبت به ارسال گزارش تخلفات صورت گرفته در اسرع وقت به بخشداری اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هفت =