بازدید فرماندار اصفهان و اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای بخش مرکزی

احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای جوزدان، پیله وران، منشیان، باچه و حیدرآباد بازدید و از نزدیک در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز و روند بررسی پرونده های ارسالی به کمیسیون ماده ۹۹ قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان به اتفاق اعضای کمیسیون ماده ۹۹ از روستاهای جوزدان، پیله وران، منشیان، باچه و حیدرآباد بازدید و از نزدیک در جریان ساخت و سازهای غیرمجاز و روند بررسی پرونده های ارسالی به کمیسیون ماده ۹۹ قرار گرفت.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، با اشاره به اهمیت بررسی و رسیدگی به تغییر کاربری های صورت گرفته در محدوده شهرستان، عنوان کرد: پیشگیری از تخلفات، بهترین و کم هزینه ترین راه برای حفظ اراضی کشاورزی و باغات و همچنین سرمایه های ملی است.

احمدی با تأکید بر لزوم اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغات، افزود: کلیه دستگاه های اجرایی، شهرداری ها و دهیاری ها لازم است برای برخورد مؤثر با ساخت و سازهای غیرمجاز نسبت به همکاری و در اختیار قرار دادن تجهیزات خود اقدام نمایند.

وی تأکید کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی نسبت به ارسال گزارش تخلفات صورت گرفته در اسرع وقت به بخشداری اقدام نمایند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *