بهره برداری از مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری

به مناسبت عید سعید مبعث و با حضور فرماندار اصفهان، مسئولین مرکز بهداشت شماره ۲ و جمع کثیری از شهروندان ، مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری مورد بهره برداری قرار گرفت

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، به مناسبت عید سعید مبعث و با حضور فرماندار اصفهان، مسئولین مرکز بهداشت شماره ۲ و جمع کثیری از شهروندان ، مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری مورد بهره برداری قرار گرفت.
فرماندار اصفهان در حاشیه این بهره برداری و در جمع ساکنین شهرک گفت: توسعه زیرساخت‌ها در راستای ارتقای سلامت شهروندان نقش موثری دارد و بر این پایه، مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری با پیگیریها و تلاشهای مستمر مسئولین و همکاری و همراهی شرکت عمران شهرک در این ساختمان استیجاری مناسب تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفت.
احمدی با اشاره به بازدیدها و برگزاری جلسات و پیگیریهای مستمر در خصوص رفع مشکلات و ارائه خدمات مطلوب به ساکنین شهرک شهید کشوری اظهار داشت : یقینا با ادامه روند این تلاشها و پیگیریها و همچنین همراهی خوب مردم شاهد رضایتمندی کامل ساکنین از توسعه خدمات خواهیم بود.
قابل ذکر است جمعی کثیری از اهالی شهرک شهید کشوری با حضور در محل مرکز خدمات جامع سلامت ، ضمن ابراز خوشحالی و رضایت از بهره برداری این مرکز و سایر پیگیریهای صورت گرفته در راستای آسایش و رفاه ساکنین شهرک ، خواستار ادامه فعالیت ها برای توسعه این شهرک شدند.
گفتنی است مرکز خدمات جامع سلامت شهید کشوری در ساختمان استیجاری دوطبقه با ۱۸۰ متر مربع با مشارکت مرکز بهداشت شماره ۲ و شرکت عمران شهرک شهید کشوری و خدمات دهی ۶ روز در هفته و مجهز به بسیاری از امکانات بهداشتی درمانی به بهره برداری رسید .
همچنین در آینده ای نزدیک کلنگ احداث ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع به زمین زده خواهد شد.

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 12 =