بهره برداری از مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری

به مناسبت عید سعید مبعث و با حضور فرماندار اصفهان، مسئولین مرکز بهداشت شماره ۲ و جمع کثیری از شهروندان ، مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری مورد بهره برداری قرار گرفت

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، به مناسبت عید سعید مبعث و با حضور فرماندار اصفهان، مسئولین مرکز بهداشت شماره ۲ و جمع کثیری از شهروندان ، مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری مورد بهره برداری قرار گرفت.
فرماندار اصفهان در حاشیه این بهره برداری و در جمع ساکنین شهرک گفت: توسعه زیرساخت‌ها در راستای ارتقای سلامت شهروندان نقش موثری دارد و بر این پایه، مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری با پیگیریها و تلاشهای مستمر مسئولین و همکاری و همراهی شرکت عمران شهرک در این ساختمان استیجاری مناسب تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفت.
احمدی با اشاره به بازدیدها و برگزاری جلسات و پیگیریهای مستمر در خصوص رفع مشکلات و ارائه خدمات مطلوب به ساکنین شهرک شهید کشوری اظهار داشت : یقینا با ادامه روند این تلاشها و پیگیریها و همچنین همراهی خوب مردم شاهد رضایتمندی کامل ساکنین از توسعه خدمات خواهیم بود.
قابل ذکر است جمعی کثیری از اهالی شهرک شهید کشوری با حضور در محل مرکز خدمات جامع سلامت ، ضمن ابراز خوشحالی و رضایت از بهره برداری این مرکز و سایر پیگیریهای صورت گرفته در راستای آسایش و رفاه ساکنین شهرک ، خواستار ادامه فعالیت ها برای توسعه این شهرک شدند.
گفتنی است مرکز خدمات جامع سلامت شهید کشوری در ساختمان استیجاری دوطبقه با ۱۸۰ متر مربع با مشارکت مرکز بهداشت شماره ۲ و شرکت عمران شهرک شهید کشوری و خدمات دهی ۶ روز در هفته و مجهز به بسیاری از امکانات بهداشتی درمانی به بهره برداری رسید .
همچنین در آینده ای نزدیک کلنگ احداث ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع به زمین زده خواهد شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *