بهره برداری از مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری

به مناسبت عید سعید مبعث و با حضور فرماندار اصفهان، مسئولین مرکز بهداشت شماره ۲ و جمع کثیری از شهروندان ، مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری مورد بهره برداری قرار گرفت

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، به مناسبت عید سعید مبعث و با حضور فرماندار اصفهان، مسئولین مرکز بهداشت شماره ۲ و جمع کثیری از شهروندان ، مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری مورد بهره برداری قرار گرفت.
فرماندار اصفهان در حاشیه این بهره برداری و در جمع ساکنین شهرک گفت: توسعه زیرساخت‌ها در راستای ارتقای سلامت شهروندان نقش موثری دارد و بر این پایه، مرکز خدمات جامع سلامت شهرک شهید کشوری با پیگیریها و تلاشهای مستمر مسئولین و همکاری و همراهی شرکت عمران شهرک در این ساختمان استیجاری مناسب تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفت.
احمدی با اشاره به بازدیدها و برگزاری جلسات و پیگیریهای مستمر در خصوص رفع مشکلات و ارائه خدمات مطلوب به ساکنین شهرک شهید کشوری اظهار داشت : یقینا با ادامه روند این تلاشها و پیگیریها و همچنین همراهی خوب مردم شاهد رضایتمندی کامل ساکنین از توسعه خدمات خواهیم بود.
قابل ذکر است جمعی کثیری از اهالی شهرک شهید کشوری با حضور در محل مرکز خدمات جامع سلامت ، ضمن ابراز خوشحالی و رضایت از بهره برداری این مرکز و سایر پیگیریهای صورت گرفته در راستای آسایش و رفاه ساکنین شهرک ، خواستار ادامه فعالیت ها برای توسعه این شهرک شدند.
گفتنی است مرکز خدمات جامع سلامت شهید کشوری در ساختمان استیجاری دوطبقه با ۱۸۰ متر مربع با مشارکت مرکز بهداشت شماره ۲ و شرکت عمران شهرک شهید کشوری و خدمات دهی ۶ روز در هفته و مجهز به بسیاری از امکانات بهداشتی درمانی به بهره برداری رسید .
همچنین در آینده ای نزدیک کلنگ احداث ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع به زمین زده خواهد شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 1 =