بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری اصفهان به تایید هیات انطباق مصوبات شوراها رسید

بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری اصفهان با الزام در نظر گرفتن اصلاحاتی به تایید هیات انطباق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان اصفهان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری اصفهان با الزام در نظر گرفتن اصلاحاتی به تایید هیات انطباق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان اصفهان رسید.
فرماندار و رئیس هیات انطباق شهرستان با بیان اینکه بایستی تمامی ابعاد بودجه بطور کامل مورد توجه و بررسی کارشناسی قرار بگیرد افزود: یقینا سعی برآن داشتیم با نهایت دقت و توجه به درآمدها و هزینه های شهرداری ، بودجه مصوب مطابق با واقعیت ها باشد.
وی با تاکید بر تعیین بودجه بر اساس عدالت و توزیع عادلانه بودجه در تمامی نقاط شهر اصفهان ، خواستار نگاه ویژه در موضوعات مهمی چون محیط زیست ، حمل و نقل عمومی ، مسائل فرهنگی اجتماعی و نقاط محروم و حاشیه نشین شهر اصفهان در تعیین و توزیع بودجه شد.
احمدی با اشاره به تعدد وظایف شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی ، فرهنگی و … ، خواستار نظارت و پایش مستمر بر هزینه ها بویژه اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر شد.
وی هوشمند سازی شهرداری را گامی بلند در راستای پیشگیری از تخلفات و همچنین حذف بروکراسی های دست و پاگیر اداری برشمرد و اظهار داشت: یقینا با ایجاد برنامه ها ی نرم افزاری و خدمات الکترونیکی چه در حوزه های خدمات رسانی و چه در حوزه های گزارشات مردمی، راهکاری مطلوب و مورد استقبال شهروندان خواهد بود.
احمدی با بیان اینکه مصوبات شورای شهر بعد از تایید هیات انطباق شهرستان در مدت قانونی ۱۴ روز مهلت بررسی ، قانونی و قابل اجرا میباشد، به مصوبه اخیر شورای شهر اصفهان مبنی بر افزایش کرایه ها اشاره نمود و گفت : این مصوبه امروز به فرمانداری ارسال شده و بعد از مهلت قانونی ، هیات انطباق پس از بررسی کامل مصوبه، نظر خود را اعلام خواهد نمود.
کفتنی است بودجه شهرداری اصفهان در سال آینده ۱۳ هزار و ۴۹۳ میلیارد تومان تعیین شده است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 8 =