بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری اصفهان به تایید هیات انطباق مصوبات شوراها رسید

بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری اصفهان با الزام در نظر گرفتن اصلاحاتی به تایید هیات انطباق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان اصفهان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری اصفهان با الزام در نظر گرفتن اصلاحاتی به تایید هیات انطباق مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان اصفهان رسید.
فرماندار و رئیس هیات انطباق شهرستان با بیان اینکه بایستی تمامی ابعاد بودجه بطور کامل مورد توجه و بررسی کارشناسی قرار بگیرد افزود: یقینا سعی برآن داشتیم با نهایت دقت و توجه به درآمدها و هزینه های شهرداری ، بودجه مصوب مطابق با واقعیت ها باشد.
وی با تاکید بر تعیین بودجه بر اساس عدالت و توزیع عادلانه بودجه در تمامی نقاط شهر اصفهان ، خواستار نگاه ویژه در موضوعات مهمی چون محیط زیست ، حمل و نقل عمومی ، مسائل فرهنگی اجتماعی و نقاط محروم و حاشیه نشین شهر اصفهان در تعیین و توزیع بودجه شد.
احمدی با اشاره به تعدد وظایف شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی ، فرهنگی و … ، خواستار نظارت و پایش مستمر بر هزینه ها بویژه اجرای پروژه های عمرانی در سطح شهر شد.
وی هوشمند سازی شهرداری را گامی بلند در راستای پیشگیری از تخلفات و همچنین حذف بروکراسی های دست و پاگیر اداری برشمرد و اظهار داشت: یقینا با ایجاد برنامه ها ی نرم افزاری و خدمات الکترونیکی چه در حوزه های خدمات رسانی و چه در حوزه های گزارشات مردمی، راهکاری مطلوب و مورد استقبال شهروندان خواهد بود.
احمدی با بیان اینکه مصوبات شورای شهر بعد از تایید هیات انطباق شهرستان در مدت قانونی ۱۴ روز مهلت بررسی ، قانونی و قابل اجرا میباشد، به مصوبه اخیر شورای شهر اصفهان مبنی بر افزایش کرایه ها اشاره نمود و گفت : این مصوبه امروز به فرمانداری ارسال شده و بعد از مهلت قانونی ، هیات انطباق پس از بررسی کامل مصوبه، نظر خود را اعلام خواهد نمود.
کفتنی است بودجه شهرداری اصفهان در سال آینده ۱۳ هزار و ۴۹۳ میلیارد تومان تعیین شده است.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هشت =