دیدار فرماندار اصفهان با خانواده های معزز شهیدان والامقام یوسفی و برهانی در روستای شیدان

فرماندار اصفهان  با حضور در منزل شهیدان والامقام علی یوسفی و ایرج برهانی در روستای شیدان از توابع بخش مرکزی، ضمن قرائت فاتحه، با خانواده های معزز این دو شهید عالیقدر دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان  با حضور در منزل شهیدان والامقام علی یوسفی و ایرج برهانی در روستای شیدان از توابع بخش مرکزی، ضمن قرائت فاتحه، با خانواده های معزز این دو شهید عالیقدر دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

فرماندار اصفهان در این دیدار خاطرنشان کرد: تکریم و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موجب آرامش است و ما از صبر و استقامت این عزیزان روحیه می‌گیریم.

احمدی افزود: خانواده های معزز شهدای عالیقدر زینت و ولی‌نعمتان جامعه ما هستند و مردم به وجود این افراد افتخار و مباهات می کنند.

مادران بزرگوار این دو شهید والامقام در این دیدار، به بیان خاطراتی از فرزندان شهید خود پرداختند.

گفتنی است، شهیدان والامقام علی یوسفی در سال ۱۳۶۳ در عملیات بدر و ایرج برهانی نیز در سال ۱۳۶۴ در منطقه دار خوئین به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

 

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =