دیدار فرماندار اصفهان با خانواده های معزز شهیدان والامقام یوسفی و برهانی در روستای شیدان

فرماندار اصفهان  با حضور در منزل شهیدان والامقام علی یوسفی و ایرج برهانی در روستای شیدان از توابع بخش مرکزی، ضمن قرائت فاتحه، با خانواده های معزز این دو شهید عالیقدر دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان  با حضور در منزل شهیدان والامقام علی یوسفی و ایرج برهانی در روستای شیدان از توابع بخش مرکزی، ضمن قرائت فاتحه، با خانواده های معزز این دو شهید عالیقدر دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

فرماندار اصفهان در این دیدار خاطرنشان کرد: تکریم و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موجب آرامش است و ما از صبر و استقامت این عزیزان روحیه می‌گیریم.

احمدی افزود: خانواده های معزز شهدای عالیقدر زینت و ولی‌نعمتان جامعه ما هستند و مردم به وجود این افراد افتخار و مباهات می کنند.

مادران بزرگوار این دو شهید والامقام در این دیدار، به بیان خاطراتی از فرزندان شهید خود پرداختند.

گفتنی است، شهیدان والامقام علی یوسفی در سال ۱۳۶۳ در عملیات بدر و ایرج برهانی نیز در سال ۱۳۶۴ در منطقه دار خوئین به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تبیین خاطرات دفاع مقدس با هدف مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس است و امروز با استمرار آن حرکت شاهد موفقیت های بزرگی هستیم.

۶ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به عموم مسلمانان جهان بالاخص مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :