دیدار فرماندار اصفهان با خانواده های معزز شهیدان والامقام یوسفی و برهانی در روستای شیدان

فرماندار اصفهان  با حضور در منزل شهیدان والامقام علی یوسفی و ایرج برهانی در روستای شیدان از توابع بخش مرکزی، ضمن قرائت فاتحه، با خانواده های معزز این دو شهید عالیقدر دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان  با حضور در منزل شهیدان والامقام علی یوسفی و ایرج برهانی در روستای شیدان از توابع بخش مرکزی، ضمن قرائت فاتحه، با خانواده های معزز این دو شهید عالیقدر دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

فرماندار اصفهان در این دیدار خاطرنشان کرد: تکریم و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موجب آرامش است و ما از صبر و استقامت این عزیزان روحیه می‌گیریم.

احمدی افزود: خانواده های معزز شهدای عالیقدر زینت و ولی‌نعمتان جامعه ما هستند و مردم به وجود این افراد افتخار و مباهات می کنند.

مادران بزرگوار این دو شهید والامقام در این دیدار، به بیان خاطراتی از فرزندان شهید خود پرداختند.

گفتنی است، شهیدان والامقام علی یوسفی در سال ۱۳۶۳ در عملیات بدر و ایرج برهانی نیز در سال ۱۳۶۴ در منطقه دار خوئین به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + سیزده =