دیدار فرماندار اصفهان با خانواده های معزز شهیدان والامقام یوسفی و برهانی در روستای شیدان

فرماندار اصفهان  با حضور در منزل شهیدان والامقام علی یوسفی و ایرج برهانی در روستای شیدان از توابع بخش مرکزی، ضمن قرائت فاتحه، با خانواده های معزز این دو شهید عالیقدر دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان  با حضور در منزل شهیدان والامقام علی یوسفی و ایرج برهانی در روستای شیدان از توابع بخش مرکزی، ضمن قرائت فاتحه، با خانواده های معزز این دو شهید عالیقدر دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

فرماندار اصفهان در این دیدار خاطرنشان کرد: تکریم و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موجب آرامش است و ما از صبر و استقامت این عزیزان روحیه می‌گیریم.

احمدی افزود: خانواده های معزز شهدای عالیقدر زینت و ولی‌نعمتان جامعه ما هستند و مردم به وجود این افراد افتخار و مباهات می کنند.

مادران بزرگوار این دو شهید والامقام در این دیدار، به بیان خاطراتی از فرزندان شهید خود پرداختند.

گفتنی است، شهیدان والامقام علی یوسفی در سال ۱۳۶۳ در عملیات بدر و ایرج برهانی نیز در سال ۱۳۶۴ در منطقه دار خوئین به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *