دیدار فرماندار اصفهان با خانواده های معزز شهیدان والامقام یوسفی و برهانی در روستای شیدان

فرماندار اصفهان  با حضور در منزل شهیدان والامقام علی یوسفی و ایرج برهانی در روستای شیدان از توابع بخش مرکزی، ضمن قرائت فاتحه، با خانواده های معزز این دو شهید عالیقدر دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان  با حضور در منزل شهیدان والامقام علی یوسفی و ایرج برهانی در روستای شیدان از توابع بخش مرکزی، ضمن قرائت فاتحه، با خانواده های معزز این دو شهید عالیقدر دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

فرماندار اصفهان در این دیدار خاطرنشان کرد: تکریم و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موجب آرامش است و ما از صبر و استقامت این عزیزان روحیه می‌گیریم.

احمدی افزود: خانواده های معزز شهدای عالیقدر زینت و ولی‌نعمتان جامعه ما هستند و مردم به وجود این افراد افتخار و مباهات می کنند.

مادران بزرگوار این دو شهید والامقام در این دیدار، به بیان خاطراتی از فرزندان شهید خود پرداختند.

گفتنی است، شهیدان والامقام علی یوسفی در سال ۱۳۶۳ در عملیات بدر و ایرج برهانی نیز در سال ۱۳۶۴ در منطقه دار خوئین به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − شش =