فرماندار اصفهان : اجرای طرح قرار دوازدهم ، برکات بسیاری را بهمراه خواهد داشت

فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم رونمایی از طرح قرار دوازدهم، یکی از مصادیق مهم واسپاری مدیریت امور به مردم را بقاع متبرکه دانست و اظهار داشت: مدیریت مردمی در اداره بقاع متبرکه به واسطه اعتمادی که به مردم شده است در سطح استان و حتی کشور به صورت مردمی در حال انجام است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم رونمایی از طرح قرار دوازدهم، یکی از مصادیق مهم واسپاری مدیریت امور به مردم را بقاع متبرکه دانست و اظهار داشت: مدیریت مردمی در اداره بقاع متبرکه به واسطه اعتمادی که به مردم شده است در سطح استان و حتی کشور به صورت مردمی در حال انجام است.
فرماندار اصفهان با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «بقاع متبرکه به عنوان قطب فرهنگی محسوب می شوند»، افزود: امروز شاهدیم که فعالیت های فرهنگی بقاع متبرکه در محلات، شهرها و روستاها به دلیل هدایتگری و سیاستگذاری مجموعه اوقاف و اجرا، برنامه ریزی و بومیسازی متولیان بقاع متبرکه بسیار تأثیرگذار بوده و این مهم شایسته تقدیر است.
احمدی تصریح کرد: توسعه و پیشرفت بقاع متبرکه مصداقی از فعالیت مردمی در اداره اوقاف است؛ چراکه هرجا که کار را به مردم بسپاریم و به فعالیت های آنان اعتماد کنیم، ثمره آن موفقیت آمیز بوده است.
وی از رونمایی و اجرای طرح قرار دوازدهم ابراز خرسندی کرد و گفت: اجرای این طرح باعث رقابت بین متولیان بقاع متبرکه می شود و با برکات بسیاری همراه خواهد بود.
فرماندار اصفهان عنوان کرد: اقدامات و فعالیت های متولیان بقاع متبرکه و اوقاف در محرومیت زدایی، اشتغال زایی، امور فرهنگی، اجتماعی و عمرانی شایسته تقدیر است.
وی افزود: آماده انجام هماهنگی های لازم برای اثربخشی بیشتر فعالیت های اوقاف و بقاع متبرکه هستیم.
احمدی مشارکت پذیری در طرح های اوقاف را حائز اهمیت دانست و اذعان داشت: خیریه های بسیاری در شهر اصفهان فعالیت می کنند که در آستانه عید بزرگ نیمه شعبان و نوروز، قصد دارند که مساعدت های هدفمند و مؤثری را به نیازمندان ارائه نمایند و اوقاف در رأس آنها قرار دارد؛ چراکه آن جاهایی که خیریه ها مشارکت کرده اند، مساعدت ها هدفمند و مؤثرتر شده اند.

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + چهار =