فرماندار اصفهان : اجرای طرح قرار دوازدهم ، برکات بسیاری را بهمراه خواهد داشت

فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم رونمایی از طرح قرار دوازدهم، یکی از مصادیق مهم واسپاری مدیریت امور به مردم را بقاع متبرکه دانست و اظهار داشت: مدیریت مردمی در اداره بقاع متبرکه به واسطه اعتمادی که به مردم شده است در سطح استان و حتی کشور به صورت مردمی در حال انجام است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم رونمایی از طرح قرار دوازدهم، یکی از مصادیق مهم واسپاری مدیریت امور به مردم را بقاع متبرکه دانست و اظهار داشت: مدیریت مردمی در اداره بقاع متبرکه به واسطه اعتمادی که به مردم شده است در سطح استان و حتی کشور به صورت مردمی در حال انجام است.
فرماندار اصفهان با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «بقاع متبرکه به عنوان قطب فرهنگی محسوب می شوند»، افزود: امروز شاهدیم که فعالیت های فرهنگی بقاع متبرکه در محلات، شهرها و روستاها به دلیل هدایتگری و سیاستگذاری مجموعه اوقاف و اجرا، برنامه ریزی و بومیسازی متولیان بقاع متبرکه بسیار تأثیرگذار بوده و این مهم شایسته تقدیر است.
احمدی تصریح کرد: توسعه و پیشرفت بقاع متبرکه مصداقی از فعالیت مردمی در اداره اوقاف است؛ چراکه هرجا که کار را به مردم بسپاریم و به فعالیت های آنان اعتماد کنیم، ثمره آن موفقیت آمیز بوده است.
وی از رونمایی و اجرای طرح قرار دوازدهم ابراز خرسندی کرد و گفت: اجرای این طرح باعث رقابت بین متولیان بقاع متبرکه می شود و با برکات بسیاری همراه خواهد بود.
فرماندار اصفهان عنوان کرد: اقدامات و فعالیت های متولیان بقاع متبرکه و اوقاف در محرومیت زدایی، اشتغال زایی، امور فرهنگی، اجتماعی و عمرانی شایسته تقدیر است.
وی افزود: آماده انجام هماهنگی های لازم برای اثربخشی بیشتر فعالیت های اوقاف و بقاع متبرکه هستیم.
احمدی مشارکت پذیری در طرح های اوقاف را حائز اهمیت دانست و اذعان داشت: خیریه های بسیاری در شهر اصفهان فعالیت می کنند که در آستانه عید بزرگ نیمه شعبان و نوروز، قصد دارند که مساعدت های هدفمند و مؤثری را به نیازمندان ارائه نمایند و اوقاف در رأس آنها قرار دارد؛ چراکه آن جاهایی که خیریه ها مشارکت کرده اند، مساعدت ها هدفمند و مؤثرتر شده اند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *