فرماندار اصفهان : اجرای طرح قرار دوازدهم ، برکات بسیاری را بهمراه خواهد داشت

فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم رونمایی از طرح قرار دوازدهم، یکی از مصادیق مهم واسپاری مدیریت امور به مردم را بقاع متبرکه دانست و اظهار داشت: مدیریت مردمی در اداره بقاع متبرکه به واسطه اعتمادی که به مردم شده است در سطح استان و حتی کشور به صورت مردمی در حال انجام است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان صبح امروز (پنجشنبه) در مراسم رونمایی از طرح قرار دوازدهم، یکی از مصادیق مهم واسپاری مدیریت امور به مردم را بقاع متبرکه دانست و اظهار داشت: مدیریت مردمی در اداره بقاع متبرکه به واسطه اعتمادی که به مردم شده است در سطح استان و حتی کشور به صورت مردمی در حال انجام است.
فرماندار اصفهان با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «بقاع متبرکه به عنوان قطب فرهنگی محسوب می شوند»، افزود: امروز شاهدیم که فعالیت های فرهنگی بقاع متبرکه در محلات، شهرها و روستاها به دلیل هدایتگری و سیاستگذاری مجموعه اوقاف و اجرا، برنامه ریزی و بومیسازی متولیان بقاع متبرکه بسیار تأثیرگذار بوده و این مهم شایسته تقدیر است.
احمدی تصریح کرد: توسعه و پیشرفت بقاع متبرکه مصداقی از فعالیت مردمی در اداره اوقاف است؛ چراکه هرجا که کار را به مردم بسپاریم و به فعالیت های آنان اعتماد کنیم، ثمره آن موفقیت آمیز بوده است.
وی از رونمایی و اجرای طرح قرار دوازدهم ابراز خرسندی کرد و گفت: اجرای این طرح باعث رقابت بین متولیان بقاع متبرکه می شود و با برکات بسیاری همراه خواهد بود.
فرماندار اصفهان عنوان کرد: اقدامات و فعالیت های متولیان بقاع متبرکه و اوقاف در محرومیت زدایی، اشتغال زایی، امور فرهنگی، اجتماعی و عمرانی شایسته تقدیر است.
وی افزود: آماده انجام هماهنگی های لازم برای اثربخشی بیشتر فعالیت های اوقاف و بقاع متبرکه هستیم.
احمدی مشارکت پذیری در طرح های اوقاف را حائز اهمیت دانست و اذعان داشت: خیریه های بسیاری در شهر اصفهان فعالیت می کنند که در آستانه عید بزرگ نیمه شعبان و نوروز، قصد دارند که مساعدت های هدفمند و مؤثری را به نیازمندان ارائه نمایند و اوقاف در رأس آنها قرار دارد؛ چراکه آن جاهایی که خیریه ها مشارکت کرده اند، مساعدت ها هدفمند و مؤثرتر شده اند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 11 =