فرماندار اصفهان: باید در راستای حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های جدید بکوشیم

فرماندار اصفهان اظهار داشت: امروز ما در عرصه های مختلف به خودکفایی رسیده ایم که این مهم مرهون خون شهدای عالیقدر و صبر و استقامت ملت سرافراز و همیشه در صحنه ایران اسلامی در مقابل زیاده خواهی ها و هجمه های دشمنان قسم خورده این مرز و بوم است.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی آخرین لحظه اولین پیمان در جمع شهرداران، دهیاران، شوراهای اسلامی و فرماندهان پایگاه های بسیج بخش مرکزی، تصریح کرد: امروز ما در عرصه های مختلف به خودکفایی رسیده ایم که این مهم مرهون خون شهدای عالیقدر و صبر و استقامت ملت سرافراز و همیشه در صحنه ایران اسلامی در مقابل زیاده خواهی ها و هجمه های دشمنان قسم خورده این مرز و بوم است.

وی  با تأکید بر لزوم حفظ و ترویج روحیه و فرهنگ ایثار و شهادت، خاطرنشان کرد: ما امروز مرهون خون شهدای عالیقدر و ازخودگذشتگی و ایثارگری خانواده های معزز ایشان هستیم و باید در راستای حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل جدید بکوشیم.

فرماندار اصفهان افزود: یادمان شهدای گمنام مکانی فرهنگی و معنوی است که باید ساختار آن در این راستا تعیین و اصلاح گردد.

احمدی با اشاره به اهمیت بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، عنوان کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی با همکاری پایگاه های بسیج با قوت نسبت به برگزاری هرچه باشکوهتر اردوهای راهیان نور اقدام و همکاری نمایند.

وی اظهار داشت: دستگاه های متولی با همکاری پایگاه های بسیج بستر لازم را برای حضور حداکثری اقشار مختلف مردم در برنامه پیاده روی آخرین لحظه اولین پیمان  که در روز ۲۹ اسفند همزمان با آخرین روز سال از فلکه خوراسگان به سمت گلستان شهدا برگزار می گردد، فراهم نمایند.

فرماندار اصفهان افزود: دهیاران و شوراهای اسلامی با همکاری پایگاه های بسیج حتی الامکان برنامه پیاده روی مشابهی را در همین زمان به سمت گلزار شهدای روستای خود برگزار نمایند.

 

مطالب مشابه

به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده ضمن دیدار با بانوان شاغل در فرمانداری از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *