فرماندار اصفهان بر اهمیت بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: سامانه ای برای نذر اردوی راهیان نور راه اندازی شود تا مردم براحتی بتوانند در این راستا اقدام و نذورات خود را پرداخت کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان، با اشاره به اهمیت بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهاادت، اظهار داشت: جلسات پشتیبانی ستاد راهیان نور بایستی به طور مرتب برگزار و دستگاه های اجرایی با تمام توان در این راستا اقدام و همکاری نمایند.

فرماندار اصفهان با انتقاد از عدم برگزاری جلسات پشتیبانی ستاد راهیان نور در سال های گذشته، افزود: دستگاه های اجرایی با قوت نسبت به برگزاری هرچه باشکوهتر اردوهای راهیان نور اقدام نمایند.

وی عنوان کرد:  با مشارکت مجموعه سپاه و کمیته امداد، تعدادی از افراد نیازمند که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند با ۴ دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور اعزام شوند.

احمدی تصریح کرد: سامانه ای برای نذر اردوی راهیان نور راه اندازی شود تا مردم براحتی بتوانند در این راستا اقدام و نذورات خود را پرداخت کنند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: ما نیازمند روحیه جهادی در جامعه امروز هستیم و باید از ظرفیت ها و امکانات موجود به نحو احسن در بهبود امور استفاده کنیم.

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 1 =