فرماندار اصفهان بر اهمیت بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: سامانه ای برای نذر اردوی راهیان نور راه اندازی شود تا مردم براحتی بتوانند در این راستا اقدام و نذورات خود را پرداخت کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان، با اشاره به اهمیت بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهاادت، اظهار داشت: جلسات پشتیبانی ستاد راهیان نور بایستی به طور مرتب برگزار و دستگاه های اجرایی با تمام توان در این راستا اقدام و همکاری نمایند.

فرماندار اصفهان با انتقاد از عدم برگزاری جلسات پشتیبانی ستاد راهیان نور در سال های گذشته، افزود: دستگاه های اجرایی با قوت نسبت به برگزاری هرچه باشکوهتر اردوهای راهیان نور اقدام نمایند.

وی عنوان کرد:  با مشارکت مجموعه سپاه و کمیته امداد، تعدادی از افراد نیازمند که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند با ۴ دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور اعزام شوند.

احمدی تصریح کرد: سامانه ای برای نذر اردوی راهیان نور راه اندازی شود تا مردم براحتی بتوانند در این راستا اقدام و نذورات خود را پرداخت کنند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت که به همت دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان برگزار شد، یاد و خاطره شهید آیت الله رئیسی و همراهان شهیدش را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: شهید آیت الله رئیسی انتظارات و مطالبات مردم و شاخص های رئیس جمهور بعدی ملت و رقابت های انتخاباتی را افزایش دادند .

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با حضور در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در صدا و سیمای مرکز اصفهان، یاد و خاطره سید الشهدای خدمت و یاران شهیدشان را گرامی داشت.

۶ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − چهار =