فرماندار اصفهان بر اهمیت بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: سامانه ای برای نذر اردوی راهیان نور راه اندازی شود تا مردم براحتی بتوانند در این راستا اقدام و نذورات خود را پرداخت کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان، با اشاره به اهمیت بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهاادت، اظهار داشت: جلسات پشتیبانی ستاد راهیان نور بایستی به طور مرتب برگزار و دستگاه های اجرایی با تمام توان در این راستا اقدام و همکاری نمایند.

فرماندار اصفهان با انتقاد از عدم برگزاری جلسات پشتیبانی ستاد راهیان نور در سال های گذشته، افزود: دستگاه های اجرایی با قوت نسبت به برگزاری هرچه باشکوهتر اردوهای راهیان نور اقدام نمایند.

وی عنوان کرد:  با مشارکت مجموعه سپاه و کمیته امداد، تعدادی از افراد نیازمند که تحت پوشش نهادهای حمایتی نیستند با ۴ دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور اعزام شوند.

احمدی تصریح کرد: سامانه ای برای نذر اردوی راهیان نور راه اندازی شود تا مردم براحتی بتوانند در این راستا اقدام و نذورات خود را پرداخت کنند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *