فرماندار اصفهان تأکید کرد: ظرفیت های قانونی شورای آموزش و پرورش باید احصاء و برای پیشبرد امور در این حوزه مورد استفاده قرار گیرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید کارگروه هایی برای رفع برخی چالش ها و شناسایی و بهره گیری از ظرفیت های قانونی و معنوی موجود در شهرستان تشکیل شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به اهمیت جلسات شورای آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان باید به طور مستمر برگزار گردد و اعضای این شورا به طور مرتب در جلسات حضور به هم رسانند.

وی  عنوان کرد: ما بایستی به مشورت و همفکری، ظرفیت سازی و ظرفیت شناسی و بهره گیری از ظرفیت های خوب موجود در شورای آموزش و پرورش توجه ویژه ای داشته باشیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه باید کارگروه هایی برای رفع برخی چالش ها و شناسایی و بهره گیری از ظرفیت های قانونی و معنوی موجود در شهرستان تشکیل شود، افزود:  باید در شورای آموزش و پرورش علاوه بر ظرفیت ها، به برخی چالش های محتوایی همچون چالش های علمی، تربیتی و پرورشی بپردازیم و در این راستا برنامه ریزی کنیم.

احمدی تأکید کرد: ظرفیت های قانونی شورای آموزش و پرورش باید احصاء و برای پیشبرد امور در این حوزه مورد استفاده قرار گیرد.

وی بر اهمیت تشکیل شورای منطقه ای برای پیشبرد بهتر امور آموزشی در مناطق مختلف شهرستان، تأکید کرد و افزود: شهر بهارستان و شهرک شهید کشوری به دلیل تراکم بالای جمعیت از فضاهای آموزشی مناسب و کافی برخوردار نیستند که اقدامات مقتضی در راستای رفع مشکلات مربوط به کمبود فضاهای آموزشی در این مناطق صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان اذعان داشت: از ظرفیت خوب دهیاری ها برای توسعه فضاهای آموزشی در روستاها می توانیم به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =