فرماندار اصفهان تأکید کرد: ظرفیت های قانونی شورای آموزش و پرورش باید احصاء و برای پیشبرد امور در این حوزه مورد استفاده قرار گیرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید کارگروه هایی برای رفع برخی چالش ها و شناسایی و بهره گیری از ظرفیت های قانونی و معنوی موجود در شهرستان تشکیل شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به اهمیت جلسات شورای آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان باید به طور مستمر برگزار گردد و اعضای این شورا به طور مرتب در جلسات حضور به هم رسانند.

وی  عنوان کرد: ما بایستی به مشورت و همفکری، ظرفیت سازی و ظرفیت شناسی و بهره گیری از ظرفیت های خوب موجود در شورای آموزش و پرورش توجه ویژه ای داشته باشیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه باید کارگروه هایی برای رفع برخی چالش ها و شناسایی و بهره گیری از ظرفیت های قانونی و معنوی موجود در شهرستان تشکیل شود، افزود:  باید در شورای آموزش و پرورش علاوه بر ظرفیت ها، به برخی چالش های محتوایی همچون چالش های علمی، تربیتی و پرورشی بپردازیم و در این راستا برنامه ریزی کنیم.

احمدی تأکید کرد: ظرفیت های قانونی شورای آموزش و پرورش باید احصاء و برای پیشبرد امور در این حوزه مورد استفاده قرار گیرد.

وی بر اهمیت تشکیل شورای منطقه ای برای پیشبرد بهتر امور آموزشی در مناطق مختلف شهرستان، تأکید کرد و افزود: شهر بهارستان و شهرک شهید کشوری به دلیل تراکم بالای جمعیت از فضاهای آموزشی مناسب و کافی برخوردار نیستند که اقدامات مقتضی در راستای رفع مشکلات مربوط به کمبود فضاهای آموزشی در این مناطق صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان اذعان داشت: از ظرفیت خوب دهیاری ها برای توسعه فضاهای آموزشی در روستاها می توانیم به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

 

مطالب مشابه

با حضور فرماندار اصفهان، مدرسه ۹کلاسه جنت۳، ورزشگاه، زمین چمن مصنوعی و بوستان در روستای کوی راه حق کلنگ زنی شد.

۶ مهر ۱۴۰۲

در نشستی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، ، فرماندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و تعداد دیگری از مسئولان استانی، مسائل و مشکلات کلانشهر اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، رسول خوبی ها، حضرت محمد بن عبد الله (ص) و ولادت با سعادت سلاله پاک و گرامی آن وجود بزرگوار، ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و بزرگ پرچمدار شیعه راستین علوی حضرت امام جعفر صادق (ع) و هفته مبارک وحدت و اخوت را  به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۶ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مجریان برگزاری انتخابات باید مراقبت کنند که هیچگونه مداخله ای له یا علی جریان یا کاندیدایی صورت نپذیرد.

۵ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 10 =