فرماندار اصفهان تأکید کرد: ظرفیت های قانونی شورای آموزش و پرورش باید احصاء و برای پیشبرد امور در این حوزه مورد استفاده قرار گیرد

فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید کارگروه هایی برای رفع برخی چالش ها و شناسایی و بهره گیری از ظرفیت های قانونی و معنوی موجود در شهرستان تشکیل شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، با اشاره به اهمیت جلسات شورای آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: جلسات شورای آموزش و پرورش شهرستان باید به طور مستمر برگزار گردد و اعضای این شورا به طور مرتب در جلسات حضور به هم رسانند.

وی  عنوان کرد: ما بایستی به مشورت و همفکری، ظرفیت سازی و ظرفیت شناسی و بهره گیری از ظرفیت های خوب موجود در شورای آموزش و پرورش توجه ویژه ای داشته باشیم.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اینکه باید کارگروه هایی برای رفع برخی چالش ها و شناسایی و بهره گیری از ظرفیت های قانونی و معنوی موجود در شهرستان تشکیل شود، افزود:  باید در شورای آموزش و پرورش علاوه بر ظرفیت ها، به برخی چالش های محتوایی همچون چالش های علمی، تربیتی و پرورشی بپردازیم و در این راستا برنامه ریزی کنیم.

احمدی تأکید کرد: ظرفیت های قانونی شورای آموزش و پرورش باید احصاء و برای پیشبرد امور در این حوزه مورد استفاده قرار گیرد.

وی بر اهمیت تشکیل شورای منطقه ای برای پیشبرد بهتر امور آموزشی در مناطق مختلف شهرستان، تأکید کرد و افزود: شهر بهارستان و شهرک شهید کشوری به دلیل تراکم بالای جمعیت از فضاهای آموزشی مناسب و کافی برخوردار نیستند که اقدامات مقتضی در راستای رفع مشکلات مربوط به کمبود فضاهای آموزشی در این مناطق صورت پذیرد.

فرماندار اصفهان اذعان داشت: از ظرفیت خوب دهیاری ها برای توسعه فضاهای آموزشی در روستاها می توانیم به بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =