فرماندار اصفهان : رسانه ها می بایست سبکهای جدید و هدفمندی را برای اطلاع رسانی طراحی کنند

فرماندار اصفهان در دیدار با اعضای شورای مرکزی انجمن روزنامه نگاران مسلمان استان با بیان اینکه در جا به جایی مدیران و نیروها با محدودیت و موانع قانونی مواجه هستیم، افزود: به محض انتصاب مدیران کل استان، تعیین مدیران شهرستانی در اصفهان با هماهنگی فرماندار انجام خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در دیدار با اعضای شورای مرکزی انجمن روزنامه نگاران مسلمان استان با بیان اینکه در جا به جایی مدیران و نیروها با محدودیت و موانع قانونی مواجه هستیم، افزود: به محض انتصاب مدیران کل استان، تعیین مدیران شهرستانی در اصفهان با هماهنگی فرماندار انجام خواهد شد.
احمدی با اشاره به تشکیل شورای مشورتی جوانان، تصریح کرد: تشکیل شورای مشورتی جوانان جزء برنامه های ما است و جلساتی نیز در این خصوص با جوانان فعال برگزار شده و انشاء ا… در آینده نزدیک جلسه این شورا را به طور رسمی برگزار خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: مشاوران کاملا افتخاری در بخش‌های مختلف مانند بیمه، ایثارگران ، امور اجتماعی ، امور بانوان و… تعیین کردیم که درخواست‌های مردمی را به آن‌ها ارجاع می‌دهیم تا سریعاً مشکلات مردم را که بعضاً روزهای دوشنبه در ملاقات مردمی با فرماندار مراجعه و مطرح می‌کنند، حل کنند.
احمدی هم‌چنین اعلام کرد: در حال تهیه تاریخ شفاهی فرمانداری هستیم تا برای آینده هر اقدامی شده ضبط شود و در مواقع مختلف از آن استفاده شود.
فرماندار اصفهان تأکید کرد: رسانه ها بایستی در اخبار خود از تعریف و تمجیدها بپرهیزند و صرف نظر از نام و عنوان افراد، اقدامات مثبت و امیدآفرین را به جامعه منعکس و رسانه ای کنند.
احمدی افزود: رسانه ها می بایست در طراحی سبک های جدید، مطلوب و هدفمند اطلاع رسانی، نحوه مطالبه گری از مسئولان و امیدآفرینی و اعتمادسازی در جامعه به روش های جدید را کار کنند.
وی بر لزوم اولویت بندی موضوعات مختلف در سطح شهرستان تأکید کرد و گفت: رسانه ها می توانند اولویت ها را پیشنهاد و مسئولین را به سمت این اولویت ها راهنمایی کنند.
احمدی افزود: جریان انقلابی و رسانه ای باید در اقصی نقاط شهرستان ساختار مردمی مشترک و هدفمندی را طراحی و تقویت کنند تا بوسیله آن موج رسانه ای مطالبه گری موثر و هدفمند انجام شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 19 =