فرماندار اصفهان : رسانه ها می بایست سبکهای جدید و هدفمندی را برای اطلاع رسانی طراحی کنند

فرماندار اصفهان در دیدار با اعضای شورای مرکزی انجمن روزنامه نگاران مسلمان استان با بیان اینکه در جا به جایی مدیران و نیروها با محدودیت و موانع قانونی مواجه هستیم، افزود: به محض انتصاب مدیران کل استان، تعیین مدیران شهرستانی در اصفهان با هماهنگی فرماندار انجام خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در دیدار با اعضای شورای مرکزی انجمن روزنامه نگاران مسلمان استان با بیان اینکه در جا به جایی مدیران و نیروها با محدودیت و موانع قانونی مواجه هستیم، افزود: به محض انتصاب مدیران کل استان، تعیین مدیران شهرستانی در اصفهان با هماهنگی فرماندار انجام خواهد شد.
احمدی با اشاره به تشکیل شورای مشورتی جوانان، تصریح کرد: تشکیل شورای مشورتی جوانان جزء برنامه های ما است و جلساتی نیز در این خصوص با جوانان فعال برگزار شده و انشاء ا… در آینده نزدیک جلسه این شورا را به طور رسمی برگزار خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: مشاوران کاملا افتخاری در بخش‌های مختلف مانند بیمه، ایثارگران ، امور اجتماعی ، امور بانوان و… تعیین کردیم که درخواست‌های مردمی را به آن‌ها ارجاع می‌دهیم تا سریعاً مشکلات مردم را که بعضاً روزهای دوشنبه در ملاقات مردمی با فرماندار مراجعه و مطرح می‌کنند، حل کنند.
احمدی هم‌چنین اعلام کرد: در حال تهیه تاریخ شفاهی فرمانداری هستیم تا برای آینده هر اقدامی شده ضبط شود و در مواقع مختلف از آن استفاده شود.
فرماندار اصفهان تأکید کرد: رسانه ها بایستی در اخبار خود از تعریف و تمجیدها بپرهیزند و صرف نظر از نام و عنوان افراد، اقدامات مثبت و امیدآفرین را به جامعه منعکس و رسانه ای کنند.
احمدی افزود: رسانه ها می بایست در طراحی سبک های جدید، مطلوب و هدفمند اطلاع رسانی، نحوه مطالبه گری از مسئولان و امیدآفرینی و اعتمادسازی در جامعه به روش های جدید را کار کنند.
وی بر لزوم اولویت بندی موضوعات مختلف در سطح شهرستان تأکید کرد و گفت: رسانه ها می توانند اولویت ها را پیشنهاد و مسئولین را به سمت این اولویت ها راهنمایی کنند.
احمدی افزود: جریان انقلابی و رسانه ای باید در اقصی نقاط شهرستان ساختار مردمی مشترک و هدفمندی را طراحی و تقویت کنند تا بوسیله آن موج رسانه ای مطالبه گری موثر و هدفمند انجام شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + هجده =