فرماندار اصفهان : رسانه ها می بایست سبکهای جدید و هدفمندی را برای اطلاع رسانی طراحی کنند

فرماندار اصفهان در دیدار با اعضای شورای مرکزی انجمن روزنامه نگاران مسلمان استان با بیان اینکه در جا به جایی مدیران و نیروها با محدودیت و موانع قانونی مواجه هستیم، افزود: به محض انتصاب مدیران کل استان، تعیین مدیران شهرستانی در اصفهان با هماهنگی فرماندار انجام خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در دیدار با اعضای شورای مرکزی انجمن روزنامه نگاران مسلمان استان با بیان اینکه در جا به جایی مدیران و نیروها با محدودیت و موانع قانونی مواجه هستیم، افزود: به محض انتصاب مدیران کل استان، تعیین مدیران شهرستانی در اصفهان با هماهنگی فرماندار انجام خواهد شد.
احمدی با اشاره به تشکیل شورای مشورتی جوانان، تصریح کرد: تشکیل شورای مشورتی جوانان جزء برنامه های ما است و جلساتی نیز در این خصوص با جوانان فعال برگزار شده و انشاء ا… در آینده نزدیک جلسه این شورا را به طور رسمی برگزار خواهیم کرد.
وی اظهار داشت: مشاوران کاملا افتخاری در بخش‌های مختلف مانند بیمه، ایثارگران ، امور اجتماعی ، امور بانوان و… تعیین کردیم که درخواست‌های مردمی را به آن‌ها ارجاع می‌دهیم تا سریعاً مشکلات مردم را که بعضاً روزهای دوشنبه در ملاقات مردمی با فرماندار مراجعه و مطرح می‌کنند، حل کنند.
احمدی هم‌چنین اعلام کرد: در حال تهیه تاریخ شفاهی فرمانداری هستیم تا برای آینده هر اقدامی شده ضبط شود و در مواقع مختلف از آن استفاده شود.
فرماندار اصفهان تأکید کرد: رسانه ها بایستی در اخبار خود از تعریف و تمجیدها بپرهیزند و صرف نظر از نام و عنوان افراد، اقدامات مثبت و امیدآفرین را به جامعه منعکس و رسانه ای کنند.
احمدی افزود: رسانه ها می بایست در طراحی سبک های جدید، مطلوب و هدفمند اطلاع رسانی، نحوه مطالبه گری از مسئولان و امیدآفرینی و اعتمادسازی در جامعه به روش های جدید را کار کنند.
وی بر لزوم اولویت بندی موضوعات مختلف در سطح شهرستان تأکید کرد و گفت: رسانه ها می توانند اولویت ها را پیشنهاد و مسئولین را به سمت این اولویت ها راهنمایی کنند.
احمدی افزود: جریان انقلابی و رسانه ای باید در اقصی نقاط شهرستان ساختار مردمی مشترک و هدفمندی را طراحی و تقویت کنند تا بوسیله آن موج رسانه ای مطالبه گری موثر و هدفمند انجام شود.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *