فرماندار اصفهان: پراکندگی نانوایی های یارانه ای و دسترسی همه شهروندان به نان یارانه ای بسیار حائز اهمیت است

فرماندار اصفهان عنوان کرد:  نظارت ها بایستی روی نانوایی های یارانه ای تقویت شود و این امر باعث نشود که این نانوایی ها نان یارانه ای نپزند و مردم ناگزیر به خرید نان آزاد شوند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان، خاطرنشان کرد: ما بایستی سیاست ها و تدابیر استان را در شهرستان عملیاتی و اجرایی کنیم و بر همه مسائل و موضوعات شهرستان اشراف کامل و دقیق داشته باشیم.

فرماندار اصفهان افزود: نتایج جلسات کمیته های زیرمجموعه کارگروه آرد و نان شهرستان باید در جلسات ماهانه کارگروه مربوطه مطرح و مورد بررسی قرار گیرند.

وی با بیان اینکه جلوگیری از ارائه مجوز نانوایی آزادپز به دلیل کاهش یارانه استان، منطقی نیست، اظهار داشت: نگاه ما بایستی نگاه ملی باشد و یارانه های هدفمند در مسیری قرار گیرد که مردم مستقیما از آن بهره بگیرند.

احمدی پراکندگی نانوایی های یارانه ای و دسترسی همه شهروندان به نان یارانه ای را حائز اهمیت دانست و افزود: ما معتقد به فقیر و غنی بودن شمال و جنوب اصفهان و منطقه بندی برای ارائه مجوز نانوایی آزادپز صرفا به یک منطقه نیستیم و دسترسی مردم به نان یارانه ای و در کنار آن نان آزاد، امری مطلوب است.

فرماندار اصفهان با تأکید بر لزوم نظارت جدی بر نانوایی ها در آستانه نوروز و ماه مبارک رمضان، عنوان کرد: اقدامات مقتضی درراستای فعال سازی سامانه های هوشمند برای نظارت دقیق و اطلاع از رضایت یا عدم رضایت شهروندان صورت پذیرد.

وی افزود:  نظارت ها بایستی روی نانوایی های یارانه ای تقویت شود و این امر باعث نشود که این نانوایی ها نان یارانه ای نپزند و مردم ناگزیر به خرید نان آزاد شوند.

احمدی با اشاره به سهمیه آرد خانگی و یارانه ای نیز گفت: بررسی درست، دقیق و جامعی نسبت به تخصیص سهمیه آرد در هر روستا و منطقه شهری براساس سرانه جمعیت انجام شود تا بازنگری و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردد.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: حمل و نقل آرد و کشیک ها در ایام تعطیلات نوروز باید انجام و لیست مربوطه تهیه و برای نظارت دقیق به دستگاه های ذی ربط ارسال گردد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *