فرماندار اصفهان : کالاهی اساسی مورد نیاز مردم به اندازه کافی در بازار موجود است

فرماندار اصفهان در جلسه تنظیم بازار شهرستان گفت: ظرفیت بسیار خوبی در شهرستان هم در زمینه تامین کالاهای اساسی و هم در زمینه عرضه این کالاها در سراسر فروشگاهها بویژه فروشگاههای کوثر فراهم شده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، محمد علی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه تنظیم بازار شهرستان با بیان اینکه با پیگیریهای مجدانه استاندار محترم با مدیران ،تمامی کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در شهرستان فراهم شده افزود: ظرفیت بسیار خوبی در شهرستان هم در زمینه تامین کالاهای اساسی و هم در زمینه عرضه این کالاها در سراسر فروشگاهها بویژه فروشگاههای کوثر فراهم شده است.
وی در ادامه افزود : انتظار داریم با توزیع بموقع کالاهای اساسی در فروشگاهها ، شهروندان بتوانند بدون دغدغه و در آرامش کامل مایحتاج خود را تامین نمایند.
احمدی با بیان اینکه کالاهی اساسی مورد نیاز مردم در شب عید به اندازه کافی در بازار موجود است گفت :مساله نظارت بر قیمت کالاها و تسهیل دسترسی مردم به آن ها همواره یکی از اولویت های مدیریت شهرستان است و برای ما پذیرفتنی نیست که با فراهم بودن این ظرفیت ها شاهد عرضه نامطلوب کالاهای اساسی باشیم.
فرماندار اصفهان با اشاره به اینکه همه ما مسئولین در یک مجموعه قرار داریم و باید با تلاش و همراهی یکدیگر بهترین شرایط را برای مردم رقم بزنیم اظهار داشت :خوشبختانه با تدابیر و پشتکار دولت سیزدهم امسال شاهد بهبود بازار و ثبات قیمت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم هستیم .
وی توزیع عادلانه کالاهای اساسی در تمامی نقاط شهرستان را مورد تاکید قرار داد و از مدیران دستگاههای ذی ربط خواست برای روستاهای شهرستان نیز تدابیر لازم اتخاذ نمایند.
فرماندار اصفهان با اشاره به تشکیل تیمهای بازرسی از اصناف با محوریت فرمانداری افزود: تیمهای متعدد بازرسی متشکل از دستگاههای مسئول از قبیل بهداشت ، اتاق اصناف ، دادستانی ، تعزیرات ، نیروی انتظامی و …. تشکیل و بطور مستمر از واحدهای صنفی بازرسی و با متخلفین در زمینه های گرانفروشی ، عدم رعایت بهداشت ، کم فروشی و احتکار برخورد می نمایند.

مطالب مشابه

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما در عرصه انتخابات و فرآیند برگزاری آن به دنبال آن هستیم که جوانی و ابتکار را در کنار تجربه قرار دهیم.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: عرصه های محرومیت در نقاط شهری و روستایی شهرستان برای محرومیت زدایی باید شناسایی شود و پیگیری  های لازم در این خصوص با مدل مشارکت صورت پذیرد.

۲۹ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =