با حضور فرماندار اصفهان، مسائل و مشکلات فرهنگی شهر بهارستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت

احمدی فرماندار اصفهان در جلسه همفکری و هماهنگی پیرامون مسائل فرهنگی شهر بهارستان که با حضور مسئولین دستگاهها و نهادهای فرهنگی استان ، شهرستان و محلی برگزار شد، با تأکید بر لزوم بررسی و برنامه ریزی در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود بویژه در حوزه های فرهنگی اجتماعی در شهر بهارستان، عنوان کرد: تاکنون بازدیدها و جلستاتی کاربردی برای توجه ویژه مسئولان به مسائل و مشکلات بهارستان انجام شده که گام اول آن برگزاری جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان بود و برای حصول نتیجه، این روند را با قوت ادامه خواهیم داد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه همفکری و هماهنگی پیرامون مسائل فرهنگی شهر بهارستان که با حضور مسئولین دستگاهها و نهادهای فرهنگی استان ، شهرستان و محلی برگزار شد، با تأکید بر لزوم بررسی و برنامه ریزی در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود بویژه در حوزه های فرهنگی اجتماعی در شهر بهارستان، عنوان کرد: تاکنون بازدیدها و جلستاتی کاربردی برای توجه ویژه مسئولان به مسائل و مشکلات بهارستان انجام شده که گام اول آن برگزاری جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان بود و برای حصول نتیجه، این روند را با قوت ادامه خواهیم داد.
فرماندار اصفهان افزود: چگونگی شرایط بهارستان باید بررسی و براساس آن برنامه ریزی های مدونی برای اتخاذ تدابیر لازم خواهیم داشت.
احمدی تأکید کرد: مسائل فرهنگی موجود در شهر بهارستان بایستی احصاء و پیشنهادات و راهکارهایی برای رفع آنها ارائه گردد تا در صورت نیاز هماهنگی های لازم با دستگاه های ذی ربط انجام شود.
وی با اشاره بر لزوم ورود جدی و با برنامه دستگاههای متولی حوزه فرهنگی در شهر ، خواستار همفکری و هم افزایی همراه با ارائه راهکارهای عملیاتی این دستگاهها و نهادهای مربوطه نظیر فرهنگ و ارشاد ، ورزش و جوانان ، ستاد امربه معروف و نهی از منکر، سازمان تبلیغات اسلامی ، بسیج و … شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =