با حضور فرماندار اصفهان، مسائل و مشکلات فرهنگی شهر بهارستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت

احمدی فرماندار اصفهان در جلسه همفکری و هماهنگی پیرامون مسائل فرهنگی شهر بهارستان که با حضور مسئولین دستگاهها و نهادهای فرهنگی استان ، شهرستان و محلی برگزار شد، با تأکید بر لزوم بررسی و برنامه ریزی در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود بویژه در حوزه های فرهنگی اجتماعی در شهر بهارستان، عنوان کرد: تاکنون بازدیدها و جلستاتی کاربردی برای توجه ویژه مسئولان به مسائل و مشکلات بهارستان انجام شده که گام اول آن برگزاری جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان بود و برای حصول نتیجه، این روند را با قوت ادامه خواهیم داد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه همفکری و هماهنگی پیرامون مسائل فرهنگی شهر بهارستان که با حضور مسئولین دستگاهها و نهادهای فرهنگی استان ، شهرستان و محلی برگزار شد، با تأکید بر لزوم بررسی و برنامه ریزی در راستای رفع مسائل و مشکلات موجود بویژه در حوزه های فرهنگی اجتماعی در شهر بهارستان، عنوان کرد: تاکنون بازدیدها و جلستاتی کاربردی برای توجه ویژه مسئولان به مسائل و مشکلات بهارستان انجام شده که گام اول آن برگزاری جلسه مشترک شورای اداری استان و شهرستان بود و برای حصول نتیجه، این روند را با قوت ادامه خواهیم داد.
فرماندار اصفهان افزود: چگونگی شرایط بهارستان باید بررسی و براساس آن برنامه ریزی های مدونی برای اتخاذ تدابیر لازم خواهیم داشت.
احمدی تأکید کرد: مسائل فرهنگی موجود در شهر بهارستان بایستی احصاء و پیشنهادات و راهکارهایی برای رفع آنها ارائه گردد تا در صورت نیاز هماهنگی های لازم با دستگاه های ذی ربط انجام شود.
وی با اشاره بر لزوم ورود جدی و با برنامه دستگاههای متولی حوزه فرهنگی در شهر ، خواستار همفکری و هم افزایی همراه با ارائه راهکارهای عملیاتی این دستگاهها و نهادهای مربوطه نظیر فرهنگ و ارشاد ، ورزش و جوانان ، ستاد امربه معروف و نهی از منکر، سازمان تبلیغات اسلامی ، بسیج و … شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در پی رحلت غمبار عالم ربانی مرحوم آیت الله حاج شیخ عبدالقائم شوشتری پیام تسلیت صادر کرد.

۲ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با بیان اینکه تلاش برای افزایش مشارکت مردم، آموزش و انسجام مواردی است که نمایندگان فرماندار باید به آنها توجه کنند، گفت: رصد لحظه ای شعب و اعضای شعب در این دوره از انتخابات در دستور کار است.

۱ اسفند ۱۴۰۲

نشست مشترک هیأت نظارت بر انتخابات و کارگروه اجرایی انتخابات شهرستان با حضور فرماندار اصفهان پیرامون هماهنگی فرآیند انتخابات یازدهم اسفند ماه برگزار شد.

۳۰ بهمن ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 11 =