فرماندار اصفهان بر لزوم کار و تلاش مضاعف برای تحقق شعار سال تأکید کرد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: ما پذیرای نظرات و پیشنهادات نخبگان و صاحب نظران برای تحقق شعار سال هستیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه ویژه برنامه میثاق با شهدا که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان و شهرستان در خیمه گلستان شهدا برگزار شد، ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پرخیر و برکت برای مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان، عنوان کرد: هدف از این برنامه در جوار مزار پاک شهدای والامقام، گردهمایی مدیران و خدمتگزاران به نظام و مردم، ارج نهادن به مجاهدت ها و ایثارگری های شهدای عالیقدر و رزمندگان اسلام و عهد و پیمان با آرمان های بلند ایشان برای خدمت صادقانه به مردم است.

فرماندار اصفهان با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی» از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، تأکید کرد: همه ما باید بکوشیم تا شعار سال به بهترین نحو محقق گردد.

احمدی با اشاره به تأکیدات استاندار محترم جنا ب اقای دکتر مرتضوی مبنی بر «تلاش مسئولین برای تحقق شعار سال»، افزود: انشاء ا… کارگروه ها و کمیته هایی را برای برنامه ریزی در راستای تحقق شعار سال تشکیل خواهیم داد.

وی تصریح کرد: ما پذیرای نظرات و پیشنهادات همه نخبگان و صاحب نظران برای تحقق شعار سال هستیم.

فرماندار اصفهان افزود: انشاء ا… در سایه میثاق با شهدای والامقام با خدمتگزاری صادقانه به مردم و رقم زدن اتفاقات خوب بتوانیم درراستای تحقق شعار سال گام های مؤثری برداریم.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =