نشست فرماندار اصفهان با دهیاران و شوراهای روستاهای بخش مرکزی

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شوراها با همکاری و تعامل سازنده با دهیاران و دیگر مسئولین شهرستان در راستای رفع مشکلات مردم و عمران و آبادانی آن بکوشند.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش مرکزی، با اشاره به برخی مسائل و مشکلات روستاها، خاطرنشان کرد: پروژه های ناتمام بسیاری در این بخش وجود دارد که با پیگیری مجدانه و همکاری بین بخشی درصدد رفع آنها هستیم.

فرماندار اصفهان با اشاره به معضل حاشیه نشینی، اظهار داشت: حاشیه نشینی ازجمله مباحثی است که مستلزم تحولات اساسی است و اراده دولت بر مهاجرت معکوس از شهرها به روستاهاست که انشاء ا… برنامه ریزی های انجام شده در این راستا منتج به نتایج مثبتی گردد.

احمدی تأکید کرد: روستاهای همجوار در احداث پروژه های مشابه با لحاظ هزینه ها باید با یکدیگر همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند و از احداث پروژه های مشابه غیرضرور در روستاها اجتناب گردد.

وی با بیان اینکه فرماندار خود را موظف می داند که به تک تک روستاها سرکشی و از بخش های مختلف آنها بازدید کند، افزود: بازدیدهایی که تاکنون از روستاها انجام شده با برکات بسیاری همراه بوده و منجر به پیگیری ها و احداث پروژه های جدیدی شده است که تغییرات و تحولات صورت گرفته زمان بر بوده و مردم در آینده از برکات آن برخوردار خواهند شد.

فرماندار اصفهان به اهمیت موضوع جمع آوری زباله های روستاها اشاره کرد و گفت: دهیاران برنامه ریزی های لازم را جهت نظافت و جمع آوری زباله های سطح روستاها انجام دهند.

احمدی افزود: شوراها با همکاری و تعامل سازنده با دهیاران و دیگر مسئولین شهرستان در راستای رفع مشکلات مردم و عمران و آبادانی آن بکوشند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان در ویژه برنامه بزرگداشت شهدای خدمت شهید رئیسی و یاران شهیدش که به همت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان و اتاق اصناف کشاورزان شهرستان اصفهان برگزار شد، حضور یافت.

۵ خرداد ۱۴۰۳

در آیینی، سید مهدی صدری به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان معرفی و از زحمات جواد محمدی مدیرکل اسبق این اداره کل تجلیل شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =