نشست فرماندار اصفهان با دهیاران و شوراهای روستاهای بخش مرکزی

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شوراها با همکاری و تعامل سازنده با دهیاران و دیگر مسئولین شهرستان در راستای رفع مشکلات مردم و عمران و آبادانی آن بکوشند.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشستی با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی بخش مرکزی، با اشاره به برخی مسائل و مشکلات روستاها، خاطرنشان کرد: پروژه های ناتمام بسیاری در این بخش وجود دارد که با پیگیری مجدانه و همکاری بین بخشی درصدد رفع آنها هستیم.

فرماندار اصفهان با اشاره به معضل حاشیه نشینی، اظهار داشت: حاشیه نشینی ازجمله مباحثی است که مستلزم تحولات اساسی است و اراده دولت بر مهاجرت معکوس از شهرها به روستاهاست که انشاء ا… برنامه ریزی های انجام شده در این راستا منتج به نتایج مثبتی گردد.

احمدی تأکید کرد: روستاهای همجوار در احداث پروژه های مشابه با لحاظ هزینه ها باید با یکدیگر همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند و از احداث پروژه های مشابه غیرضرور در روستاها اجتناب گردد.

وی با بیان اینکه فرماندار خود را موظف می داند که به تک تک روستاها سرکشی و از بخش های مختلف آنها بازدید کند، افزود: بازدیدهایی که تاکنون از روستاها انجام شده با برکات بسیاری همراه بوده و منجر به پیگیری ها و احداث پروژه های جدیدی شده است که تغییرات و تحولات صورت گرفته زمان بر بوده و مردم در آینده از برکات آن برخوردار خواهند شد.

فرماندار اصفهان به اهمیت موضوع جمع آوری زباله های روستاها اشاره کرد و گفت: دهیاران برنامه ریزی های لازم را جهت نظافت و جمع آوری زباله های سطح روستاها انجام دهند.

احمدی افزود: شوراها با همکاری و تعامل سازنده با دهیاران و دیگر مسئولین شهرستان در راستای رفع مشکلات مردم و عمران و آبادانی آن بکوشند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =