پیام فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت ۲۱ فروردین سالروز تأسیس نهاد مقدس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ۲۱ فروردین ماه سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را به دست اندرکاران این عرصه در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ۲۱ فروردین ماه سالروز تأسیس نهاد مقدس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

۲۱ فروردین ماه ۱۳۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در ایجاد حساب۱۰۰ و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ایجاد فصل جدیدی از توسعه خدمات عمومی در بخش زیربنایی و مهم تأمین مسکن محرومین و نیازمندان است که امروز این یادگار ماندگار با طی نمودن مراحل تکامل خود بستر ساز خدماتی بس ارزشمند و راهگشا بویژه در بخش تأمین مسکن نیازمندان گردیده است .
اینجانب فرارسیدن ۲۱ فروردین ماه سالروز تأسیس نهاد مقدس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در شهرستان تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون همگان را در تحقق فرمان ارزشمند امام راحل ( ره ) در جهت خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان بالاخص مشکل مسکن  از خداوند متعال مسألت دارم.

                                                                                                            محمدعلی احمدی

                                                                                                معاون استاندار و فرماندار اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + ده =