پیام فرماندار اصفهان به مناسبت گرامیداشت ۲۱ فروردین سالروز تأسیس نهاد مقدس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ۲۱ فروردین ماه سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را به دست اندرکاران این عرصه در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ۲۱ فروردین ماه سالروز تأسیس نهاد مقدس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

۲۱ فروردین ماه ۱۳۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی به فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در ایجاد حساب۱۰۰ و تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ایجاد فصل جدیدی از توسعه خدمات عمومی در بخش زیربنایی و مهم تأمین مسکن محرومین و نیازمندان است که امروز این یادگار ماندگار با طی نمودن مراحل تکامل خود بستر ساز خدماتی بس ارزشمند و راهگشا بویژه در بخش تأمین مسکن نیازمندان گردیده است .
اینجانب فرارسیدن ۲۱ فروردین ماه سالروز تأسیس نهاد مقدس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در شهرستان تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون همگان را در تحقق فرمان ارزشمند امام راحل ( ره ) در جهت خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان بالاخص مشکل مسکن  از خداوند متعال مسألت دارم.

                                                                                                            محمدعلی احمدی

                                                                                                معاون استاندار و فرماندار اصفهان

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =