بازدید فرماندار اصفهان از هیات بنی فاطمه(س) و انجمن مددکاری امام زمان (عج)

فرماندار اصفهان عصر دیروز از هیات بنی فاطمه (س) و همچنین از انجمن مددکاری امام زمان (عج) بازدید کرد و از نزدیک در روند فعالیت های نیکوکارانه آنان قرار گرفت.

 

فرماندار اصفهان عصر دیروز از هیات بنی فاطمه (س) و همچنین از انجمن مددکاری امام زمان (عج) بازدید کرد و از نزدیک در روند فعالیت های نیکوکارانه آنان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی در بازدید از هیات بنی فاطمه (س) از نزدیک در روند اجرای طرح سی شب افطار ویژه خانواده های نیازمند و همچنین کمک معیشتی به خانواده های نیازمند زیر پوشش این هیات مذهبی قدیمی اصفهان آشنا شد.
وی همچنین از انجمن مددکاری امام زمان (عج) بازدید کرد.
این انجمن بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت دارد و یکی از قدیمی ترین خیریه های کشور بوده که فعالیت آن حمایت و کفالت ایتام و کمک به خانواده های بی بضاعت است.
فرماندار اصفهان در بازدید از انجمن مددکاری امام زمان (عج) با بیان این که اصفهانی‌ها همواره در کار خیر پیشگام بوده ‌اند گفت: خیریه های متعددی در شهر اصفهان در حوزه‌های تخصصی مختلف فعالیت می ‌کنند که به نوعی کمک حال دولت هستند و توانسته اند بخشی از نیازهای نیازمندان را بر طرف کنند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان با حضور در بین کارکنان گمرک استان، ضمن تبریک ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک، با اهدای شاخه های گل از زحمات و تلاش های ارزنده آنها تقدیر کرد.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: وظیفه دولت، سیاستگذاری، برنامه ریزی و تسهیلگری برای ساخت مسکن است.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، فرارسیدن ششم بهمن ماه روز جهانی گمرک را به کلیه دست اندر کاران این عرصه در اصفهان تبریک گفت.

۸ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان عنوان کرد: علاوه بر موضوع آب و کشاورزی که از اهمیت بسیاری برخوردار است، مسائل مربوط به راه ها، مدارس و ورزش ازجمله اولویت ها و موضوعاتی است که باید با جدیت پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام نماییم.

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *