بازدید فرماندار اصفهان از هیات بنی فاطمه(س) و انجمن مددکاری امام زمان (عج)

فرماندار اصفهان عصر دیروز از هیات بنی فاطمه (س) و همچنین از انجمن مددکاری امام زمان (عج) بازدید کرد و از نزدیک در روند فعالیت های نیکوکارانه آنان قرار گرفت.

 

فرماندار اصفهان عصر دیروز از هیات بنی فاطمه (س) و همچنین از انجمن مددکاری امام زمان (عج) بازدید کرد و از نزدیک در روند فعالیت های نیکوکارانه آنان قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی در بازدید از هیات بنی فاطمه (س) از نزدیک در روند اجرای طرح سی شب افطار ویژه خانواده های نیازمند و همچنین کمک معیشتی به خانواده های نیازمند زیر پوشش این هیات مذهبی قدیمی اصفهان آشنا شد.
وی همچنین از انجمن مددکاری امام زمان (عج) بازدید کرد.
این انجمن بیش از ۵۰ سال سابقه فعالیت دارد و یکی از قدیمی ترین خیریه های کشور بوده که فعالیت آن حمایت و کفالت ایتام و کمک به خانواده های بی بضاعت است.
فرماندار اصفهان در بازدید از انجمن مددکاری امام زمان (عج) با بیان این که اصفهانی‌ها همواره در کار خیر پیشگام بوده ‌اند گفت: خیریه های متعددی در شهر اصفهان در حوزه‌های تخصصی مختلف فعالیت می ‌کنند که به نوعی کمک حال دولت هستند و توانسته اند بخشی از نیازهای نیازمندان را بر طرف کنند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هشت =