با حضور فرماندار اصفهان، از اعضای برتر شورای اسلامی شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان تجلیل شد

در مراسمی با حضور فرماندار اصفهان،  از اعضای برتر شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان تجلیل شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در مراسم تجلیل از اعضای برتر شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان، با بیان اینکه پرداختن به شهرستان اصفهان ضرورتی ویژه برای استان است، اظهار داشت: بسیاری از مصادیق و موضوعاتی که در جلسات به اینجانب منتقل می شود و یا در بازدیدهای میدانی مشاهده می کنیم بیانگر وجود این مسائل در سطح کلان استان و کشور است که بایستی پیرامون آنها برنامه ریزی و اقدام مقتضی انجام دهیم.

فرماندار اصفهان افزود: مسائل و مشکلات انباشته شده ای وجود دارد که ضروریست با همکاری بین بخشی در راستای رفع آنها بکوشیم.

احمدی تصریح کرد: ترویج و تقویت فرهنگ همدلی، هم افزایی و مشارکت در روستاها، محله ها و شهرها بستر ساز رفع بسیاری از آسیب ها و مشکلات موجود است.

وی بر لزوم وحدت و همدلی بین اعضای شوراهای اسلامی تأکید کرد و گفت: اعضای شوراهای اسلامی بایستی با یکدیگر متحد و همراه بوده و کارنامه روشنی از آنها در انظار و اذهان مردم نمایان باشد.

احمدی افزود: اعضای شوراهای اسلامی باید در مسئولیت محوله، خود را در برابر خداوند متعال پاسخگو بدانند و در مسیر خدمت صادقانه به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه شهرستان اصفهان دارای یک بخش شامل ۹۰ روستا و ۷۹ دهیاری است که در مقایسه با دیگر شهرستان ها دارای تراکم جمعیت و به مراتب مشکلات بیشتری است، عنوان کرد: انشاء ا… با همکاری نمایندگان محترم مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، تدابیر مدیران ارشد استان و با استفاده از ظرفیت های خوب موجود در شهرستان بتوانیم در راستای برطرف نمودن مشکلات موجود گام های مؤثری برداریم.

گفتنی است، در مراسمی با حضور فرماندار اصفهان،  از اعضای برتر شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان تجلیل شد.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: تبیین خاطرات دفاع مقدس با هدف مراجعه به فرهنگ دفاع مقدس است و امروز با استمرار آن حرکت شاهد موفقیت های بزرگی هستیم.

۶ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن سالروز ارتحال ملکوتی پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) و هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به عموم مسلمانان جهان بالاخص مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :