با حضور فرماندار اصفهان، از اعضای برتر شورای اسلامی شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان تجلیل شد

در مراسمی با حضور فرماندار اصفهان،  از اعضای برتر شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان تجلیل شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در مراسم تجلیل از اعضای برتر شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان، با بیان اینکه پرداختن به شهرستان اصفهان ضرورتی ویژه برای استان است، اظهار داشت: بسیاری از مصادیق و موضوعاتی که در جلسات به اینجانب منتقل می شود و یا در بازدیدهای میدانی مشاهده می کنیم بیانگر وجود این مسائل در سطح کلان استان و کشور است که بایستی پیرامون آنها برنامه ریزی و اقدام مقتضی انجام دهیم.

فرماندار اصفهان افزود: مسائل و مشکلات انباشته شده ای وجود دارد که ضروریست با همکاری بین بخشی در راستای رفع آنها بکوشیم.

احمدی تصریح کرد: ترویج و تقویت فرهنگ همدلی، هم افزایی و مشارکت در روستاها، محله ها و شهرها بستر ساز رفع بسیاری از آسیب ها و مشکلات موجود است.

وی بر لزوم وحدت و همدلی بین اعضای شوراهای اسلامی تأکید کرد و گفت: اعضای شوراهای اسلامی بایستی با یکدیگر متحد و همراه بوده و کارنامه روشنی از آنها در انظار و اذهان مردم نمایان باشد.

احمدی افزود: اعضای شوراهای اسلامی باید در مسئولیت محوله، خود را در برابر خداوند متعال پاسخگو بدانند و در مسیر خدمت صادقانه به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه شهرستان اصفهان دارای یک بخش شامل ۹۰ روستا و ۷۹ دهیاری است که در مقایسه با دیگر شهرستان ها دارای تراکم جمعیت و به مراتب مشکلات بیشتری است، عنوان کرد: انشاء ا… با همکاری نمایندگان محترم مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، تدابیر مدیران ارشد استان و با استفاده از ظرفیت های خوب موجود در شهرستان بتوانیم در راستای برطرف نمودن مشکلات موجود گام های مؤثری برداریم.

گفتنی است، در مراسمی با حضور فرماندار اصفهان،  از اعضای برتر شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان تجلیل شد.

 

مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + هفت =