نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با مدیر موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) اصفهان

نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با مدیر موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) اصفهان

 

با هدف افزایش تعامل و همکاری، هماهنگی و بهره گیری از ظرفیت و توانمندی های حوزه های علمیه خواهران و طلاب در مباحث مربوط به زنان و خانواده و عفاف و حجاب، نشستی با حضور خانم صمدی مشاور فرماندار درامور بانوان، مدیر و معاونان موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) اصفهان برگزار شد.
در این نشست خانم صمدی با اشاره به اهمیت بهره گیری از توان علمی حوزه های علمیه در مباحث مربوط به بانوان و خانواده و به ویژه لزوم تأمین محتوای علمی برنامه ها از سوی حوزه های مذکور، خواهان همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر امور بانوان فرمانداری و حوزه های علمیه خواهران شد.
خانم رمضانیان مدیر موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) نیز ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با امور بانوان فرمانداری از تهیه بسته ای کامل از فعالیت های فرهنگی، پژوهشی، اساتید و مبلغین توانمند حوزه علمیه خواهران در مباحث بانوان و خانواده خبر داد.

مطالب مشابه

در نشستی به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، مسائل اجتماعی مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

نشست کارگروه مدیریت و هدایت ویژه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اقدامات و برنامه ریزی هایی که سال های گذشته درخصوص بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شده را بایستی کیفی سازی نماییم.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 19 =