نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با مدیر موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) اصفهان

نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با مدیر موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) اصفهان

 

با هدف افزایش تعامل و همکاری، هماهنگی و بهره گیری از ظرفیت و توانمندی های حوزه های علمیه خواهران و طلاب در مباحث مربوط به زنان و خانواده و عفاف و حجاب، نشستی با حضور خانم صمدی مشاور فرماندار درامور بانوان، مدیر و معاونان موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) اصفهان برگزار شد.
در این نشست خانم صمدی با اشاره به اهمیت بهره گیری از توان علمی حوزه های علمیه در مباحث مربوط به بانوان و خانواده و به ویژه لزوم تأمین محتوای علمی برنامه ها از سوی حوزه های مذکور، خواهان همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر امور بانوان فرمانداری و حوزه های علمیه خواهران شد.
خانم رمضانیان مدیر موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) نیز ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با امور بانوان فرمانداری از تهیه بسته ای کامل از فعالیت های فرهنگی، پژوهشی، اساتید و مبلغین توانمند حوزه علمیه خواهران در مباحث بانوان و خانواده خبر داد.

مطالب مشابه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =