نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با مدیر موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) اصفهان

نشست مشاور فرماندار در امور بانوان با مدیر موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) اصفهان

 

با هدف افزایش تعامل و همکاری، هماهنگی و بهره گیری از ظرفیت و توانمندی های حوزه های علمیه خواهران و طلاب در مباحث مربوط به زنان و خانواده و عفاف و حجاب، نشستی با حضور خانم صمدی مشاور فرماندار درامور بانوان، مدیر و معاونان موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) اصفهان برگزار شد.
در این نشست خانم صمدی با اشاره به اهمیت بهره گیری از توان علمی حوزه های علمیه در مباحث مربوط به بانوان و خانواده و به ویژه لزوم تأمین محتوای علمی برنامه ها از سوی حوزه های مذکور، خواهان همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر امور بانوان فرمانداری و حوزه های علمیه خواهران شد.
خانم رمضانیان مدیر موسسه آموزش عالی فاطمه الزهرا(س) نیز ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با امور بانوان فرمانداری از تهیه بسته ای کامل از فعالیت های فرهنگی، پژوهشی، اساتید و مبلغین توانمند حوزه علمیه خواهران در مباحث بانوان و خانواده خبر داد.

مطالب مشابه

جلسه کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار شهرستان به ریاست احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان پیرامون هماهنگی نحوه توزیع اقلام اساسی شهرستان در سال ۱۴۰۲ و همچنین توزیع اقلام اساسی ماه مبارک رمضان برگزار شد.

۹ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

با حضور معاون سیاسی فرماندار اصفهان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، مسائل و معضلات منطقه حصه مورد بررسی قرار گرفت.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

احمدی خاطرنشان کرد: جانبازان مایه افتخار و الگوی بی بدیل جامعه هستند.

۷ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دو =