بازدید فرماندار اصفهان از میز ارتباطات مردمی وزارت کشور ویژه سفر ریاست محترم جمهوری به استان

فرماندار اصفهان ز میز ارتباطات مردمی وزارت کشور ویژه سفر ریاست محترم جمهوری به استان اصفهان واقع در اداره کل ثبت احوال استان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) از میز ارتباطات مردمی وزارت کشور ویژه سفر ریاست محترم جمهوری به استان اصفهان واقع در اداره کل ثبت احوال استان بازدید کرد.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، عنوان کرد: میز ارتباطات مردمی وزارت کشور با حضور نماینده این وزارتخانه، نمایندگان دفاتر مختلف استانداری اصفهان و جمعی از نمایندگان دستگاه های اجرایی استان در اداره ثبت احوال مستقر گردیده است که کلیه همشهریان می توانند درخواست های خود را با مراجعه حضوری به اداره ثبت احوال و یا به طور غیر حضوری و از طریق تماس با سامانه مردمی (سامد) ۱۱۱ مطرح نمایند.

احمدی افزود: معاونین هریک از وزرا در دستگاه های اجرایی استان حضور دارند که همشهریان می توانند متناسب با درخواست های خود به دستگاه های مربوطه مراجعه و تقاضایشان را مطرح کنند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان پیش بینی در بحران را بسیار حائز اهمیت دانست.

۲۳ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان تأکید کرد: بازرسی و نظارت ها در ایام نوروز باید به گونه ای باشد که جفایی در حق شهروندان و یا مسافران نشود و خدمات مطلوبی به آنها ارائه گردد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری با عنوان «رویش زمین»، مراسمی به همین منظور به همت مدیریت مجموعه اداری امیر کبیر ،شهرداری منطقه ۴ و سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و برخی از مدیران شهری در مجموعه اداری امیر کبیر برگزار و از کارگران نمونه فضای سبز این مجموعه تجلیل به عمل آمد.

۲۲ اسفند ۱۴۰۱

فرماندار اصفهان در پیامی، ۲۲ اسفند ماه، سالروز تأسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و روز بزرگداشت شهدا را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و کلیه دست اندرکاران و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت.

۲۱ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 9 =