بازدید فرماندار اصفهان از میز ارتباطات مردمی وزارت کشور ویژه سفر ریاست محترم جمهوری به استان

فرماندار اصفهان ز میز ارتباطات مردمی وزارت کشور ویژه سفر ریاست محترم جمهوری به استان اصفهان واقع در اداره کل ثبت احوال استان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) از میز ارتباطات مردمی وزارت کشور ویژه سفر ریاست محترم جمهوری به استان اصفهان واقع در اداره کل ثبت احوال استان بازدید کرد.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، عنوان کرد: میز ارتباطات مردمی وزارت کشور با حضور نماینده این وزارتخانه، نمایندگان دفاتر مختلف استانداری اصفهان و جمعی از نمایندگان دستگاه های اجرایی استان در اداره ثبت احوال مستقر گردیده است که کلیه همشهریان می توانند درخواست های خود را با مراجعه حضوری به اداره ثبت احوال و یا به طور غیر حضوری و از طریق تماس با سامانه مردمی (سامد) ۱۱۱ مطرح نمایند.

احمدی افزود: معاونین هریک از وزرا در دستگاه های اجرایی استان حضور دارند که همشهریان می توانند متناسب با درخواست های خود به دستگاه های مربوطه مراجعه و تقاضایشان را مطرح کنند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =