بازدید فرماندار اصفهان از میز ارتباطات مردمی وزارت کشور ویژه سفر ریاست محترم جمهوری به استان

فرماندار اصفهان ز میز ارتباطات مردمی وزارت کشور ویژه سفر ریاست محترم جمهوری به استان اصفهان واقع در اداره کل ثبت احوال استان بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) از میز ارتباطات مردمی وزارت کشور ویژه سفر ریاست محترم جمهوری به استان اصفهان واقع در اداره کل ثبت احوال استان بازدید کرد.

فرماندار اصفهان در حاشیه این بازدید، عنوان کرد: میز ارتباطات مردمی وزارت کشور با حضور نماینده این وزارتخانه، نمایندگان دفاتر مختلف استانداری اصفهان و جمعی از نمایندگان دستگاه های اجرایی استان در اداره ثبت احوال مستقر گردیده است که کلیه همشهریان می توانند درخواست های خود را با مراجعه حضوری به اداره ثبت احوال و یا به طور غیر حضوری و از طریق تماس با سامانه مردمی (سامد) ۱۱۱ مطرح نمایند.

احمدی افزود: معاونین هریک از وزرا در دستگاه های اجرایی استان حضور دارند که همشهریان می توانند متناسب با درخواست های خود به دستگاه های مربوطه مراجعه و تقاضایشان را مطرح کنند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =