بازدید فرماندار اصفهان از میز خدمت اداره کل راه و شهرسازی مستقر در گلستان شهدا

فرماندار اصفهان از میز خدمت اداره کل راه و شهرسازی مستقر در گلستان شهدا بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان روز گذشته (چهارشنبه) با حضور در گلستان شهدا و قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم، از میز خدمت اداره کل راه و شهرسازی استان مستقر در سالن گلستان شهدا بازدید کرد.

گفتنی است، همشهریان می توانند با مراجعه حضوری به گلستان شهدا، درخواست های خود را با معاونین وزیر راه و شهرسازی در میان گذارند.

 

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 13 =