بازدید مشاور فرماندار در امور بانوان از چند مرکز فرهنگی اجتماعی بانوان شهر اصفهان

بازدید مشاور فرماندار در امور بانوان از چند مرکز فرهنگی اجتماعی بانوان شهر اصفهان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، آشنایی با فعالیت ها، نیز شناسایی و بررسی مسایل و مشکلات بانوان از چند مرکز فرهنگی اجتماعی بانوان شهر اصفهان بازدید کرد.
در یکی از این بازدیدها که از مرکز تخصصی بانوان آفتاب صورت پذیرفت خانم صمدی از برنامه ریزی برای هویت بخشی و پویا نمودن امور بانوان دستگاهها، استفاده و بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های کلیه دستگاهها و گروههای مردمی و جهادی در پیشبرد بهتر اقدامات و با هدف افزایش هم افزایی در فعالیت های بانوان خبر داد.
خانم آقایی مسئول مرکز تخصصی بانوان آفتاب نیز تربیت زن تمدن ساز را هدف اصلی فعالیت های این مرکز برشمرد که در راستای تحقق این مهم، آماده نمودن بسته هایی جامع و کامل برای آموزش بانوان، به عنوان اقدامی مهم و موثر در دست اقدام است.
لازم به ذکر است مشاور فرماندار در امور بانوان در ادامه از خانه نوجوان دارنو بازدید به عمل آورد و از نزدیک به بررسی فعالیت ها و مشکلات این مرکز پرداخت.

مطالب مشابه

شرکت آذر تاب جی در زمینه تولید رادیاتور پنلی و همچنین پکیج با حدود ۱۳۷ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت سپاهان بهبود پارسا در زمینه تولید باند، گاز و سایر اقلام پزشکی با بیش از ۱۰۰ نیرو فعالیت می نماید.

۱۱ خرداد ۱۴۰۲

شرکت صنایع نساجی مجیر اسپادانا از سال ۱۳۸۰ در زمینه تولید پارچه های صنعتی ضد آب با برند ساتکس با بیش از ۲۱۰ نفر نیرو فعالیت می نماید.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان از کارخانه تولید و تکمیل انواع فرش ماشینی شیخ صفی بازدید کرد.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =