بازدید مشاور فرماندار در امور بانوان از چند مرکز فرهنگی اجتماعی بانوان شهر اصفهان

بازدید مشاور فرماندار در امور بانوان از چند مرکز فرهنگی اجتماعی بانوان شهر اصفهان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، آشنایی با فعالیت ها، نیز شناسایی و بررسی مسایل و مشکلات بانوان از چند مرکز فرهنگی اجتماعی بانوان شهر اصفهان بازدید کرد.
در یکی از این بازدیدها که از مرکز تخصصی بانوان آفتاب صورت پذیرفت خانم صمدی از برنامه ریزی برای هویت بخشی و پویا نمودن امور بانوان دستگاهها، استفاده و بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های کلیه دستگاهها و گروههای مردمی و جهادی در پیشبرد بهتر اقدامات و با هدف افزایش هم افزایی در فعالیت های بانوان خبر داد.
خانم آقایی مسئول مرکز تخصصی بانوان آفتاب نیز تربیت زن تمدن ساز را هدف اصلی فعالیت های این مرکز برشمرد که در راستای تحقق این مهم، آماده نمودن بسته هایی جامع و کامل برای آموزش بانوان، به عنوان اقدامی مهم و موثر در دست اقدام است.
لازم به ذکر است مشاور فرماندار در امور بانوان در ادامه از خانه نوجوان دارنو بازدید به عمل آورد و از نزدیک به بررسی فعالیت ها و مشکلات این مرکز پرداخت.

مطالب مشابه

در نشستی به ریاست قاسمی معاون سیاسی فرمانداری اصفهان، مسائل اجتماعی مناطق ۷، ۱۰ و ۱۴ اصفهان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

نشست کارگروه مدیریت و هدایت ویژه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست محمد احمدی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اقدامات و برنامه ریزی هایی که سال های گذشته درخصوص بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام شده را بایستی کیفی سازی نماییم.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

قاسمی تصریح کرد: شورای زکات شهرستان نسبت به برگزاری جلساتی با دستگاه های مختلف اقدام و راهکارهای سهل الوصول پرداخت زکات را برای آنها تشریح نماید.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =