بازدید مشاور فرماندار در امور بانوان از چند مرکز فرهنگی اجتماعی بانوان شهر اصفهان

بازدید مشاور فرماندار در امور بانوان از چند مرکز فرهنگی اجتماعی بانوان شهر اصفهان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، خانم صمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با هدف بررسی ظرفیت ها، توانمندی ها، آشنایی با فعالیت ها، نیز شناسایی و بررسی مسایل و مشکلات بانوان از چند مرکز فرهنگی اجتماعی بانوان شهر اصفهان بازدید کرد.
در یکی از این بازدیدها که از مرکز تخصصی بانوان آفتاب صورت پذیرفت خانم صمدی از برنامه ریزی برای هویت بخشی و پویا نمودن امور بانوان دستگاهها، استفاده و بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های کلیه دستگاهها و گروههای مردمی و جهادی در پیشبرد بهتر اقدامات و با هدف افزایش هم افزایی در فعالیت های بانوان خبر داد.
خانم آقایی مسئول مرکز تخصصی بانوان آفتاب نیز تربیت زن تمدن ساز را هدف اصلی فعالیت های این مرکز برشمرد که در راستای تحقق این مهم، آماده نمودن بسته هایی جامع و کامل برای آموزش بانوان، به عنوان اقدامی مهم و موثر در دست اقدام است.
لازم به ذکر است مشاور فرماندار در امور بانوان در ادامه از خانه نوجوان دارنو بازدید به عمل آورد و از نزدیک به بررسی فعالیت ها و مشکلات این مرکز پرداخت.

مطالب مشابه

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اصفهان عنوان کرد: امروز بسیج به الگویی برای دیگر کشورها تبدیل شده است.

۱ آذر ۱۴۰۲

معاون سیاسی فرمانداری اصفهان خاطرنشان کرد: ما باید ادامه دهنده راه شهدای والامقام باشیم و فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل های آینده منتقل کنیم.

۵ مهر ۱۴۰۲

اقدامات انجام شده در زمینه هدایت آب سطحی بزرگراه خلیج فارس و محور قلعه شور و هماهنگی برای فصل پاییز در آن مناطق با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری بررسی شد.

۵ مهر ۱۴۰۲

جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان به ریاست احمدی معاو برنامه ریزی و توسعه فرمانداری اصفهان برگزار شد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + پنج =