در آیینی با حضور فرماندار اصفهان، پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی و فوریت های پزشکی شهرک شهید کشوری افتتاح شد

فرماندار اصفهان گفت: اانشاء ا… قطار خدمت به مردم در دولت سیزدهم در این شهرک پر افتخار با سرعت مسیر خود را طی کند و شاهد رفع مشکلات بیشتر این شهرک باشیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر و خدمت رسانی بیشتر به ساکنین شهرک شهید کشوری و مردم شرق اصفهان، در آیینی با حضور فرماندار اصفهان پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی و فوریت های پزشکی شهرک شهید کشوری با مشارکت شرکت عمران شهرک و شبکه بهداشت شماره ۲، با اعتبار ۲ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۷۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۰۰ متر مربع افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در این آیین، ضمن گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر، خاطرنشان کرد: آزادسازی خرمشهر پیروزی بزرگ و از افتخارات کشور است و بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرماندار اصفهان اظهار داشت: با افتتاح پایگاه اورژانس در شهرک شهید کشوری یکی از آرزوهای دیگر ما تحقق یافت و افرادی که پیگیر مسائل این شهرک شدند، شایسته تقدیرند.

احمدی افزود: با پیگیری مجدانه استاندار محترم جناب آقای دکتر مرتضوی و دیگر مسئولین استان و شهرستان بسیاری از مشکلات اساسی شهرک شهید کشوری مرتفع گردید و انشاء ا… در آینده نزدیک، شاهد پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر و بهتر این شهرک باشیم.

وی تأکید کرد: دستگاه هایی که نسبت به این شهرک وظیفه دارند بایستی با مردم همکاری و همراهی لازم را داشته باشند و به وظایف خود در این شهرک به خوبی عمل کنند و ما نیز با جدیت پیگیر مطالبات مردم هستیم.

فرماندار اصفهان گفت: اانشاء ا… قطار خدمت به مردم در دولت سیزدهم در این شهرک پر افتخار با سرعت مسیر خود را طی کند و شاهد رفع مشکلات بیشتر این شهرک باشیم.

احمدی افزود: پایگاه اورژانس مستقر در شهرک شهید کشوری علاوه بر ساکنین شهرک، به مناطق اطراف این شهرک نیز خدمات رسانی خواهد کرد.

وی عنوان کرد: مشارکت و همراهی مردم و روحیه جهادی و خدمت مسئولین باعث پیشرفت بیشتر این شهرک در عرصه های مختلف می شود.

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هشت =