دیدار چهره به چهره فرماندار و جمعی از مدیران شهرستان با مردم دهستان براآن شمالی

فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان اصفهان در امامزاده «چهارمیان» روستای «دستجا» حضور یافتند و در دیدارهای مردمی و چهره به چهره به مشکلات جمع کثیری از مردم دهستان براآن شمالی در حوزه های راهداری و حمل و نقل جاده ای، کشاورزی، مسکن، توزیع برق ، آب و …رسیدگی کردند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان اصفهان در امامزاده «چهارمیان» روستای «دستجا» حضور یافتند و در دیدارهای مردمی و چهره به چهره به مشکلات جمع کثیری از مردم دهستان براآن شمالی در حوزه های راهداری و حمل و نقل جاده ای، کشاورزی، مسکن، توزیع برق ، آب و …رسیدگی کردند.
سید رضا مرتضوی بخشدار مرکزی با اشاره به مردمی بودن مدیران دولت سیزدهم و تلاش آنان برای احصاء و رسیدگی به مسایل و مشکلات مردم با حضور در میان آنان اظهار داشت: مقرر شده هر هفته فرماندار شهرستان و مدیرانی که بیشترین مراجعه کننده مردمی را دارند در مرکز یک دهستان یا یک منطقه شهرستان حاضر شوند و به مشکلات مراجعه کنندگان بصورت جداگانه و چهره به چهره رسیدگی نمایند.
جعفری رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نیز با اشاره به این که دهستان براآن شمالی ۳۰ روستا دارد افزود: برای رسیدگی بهتر و سریع تر به مشکلات مردم روستاهای شهرستان مقرر شد هر هفته با حضور فرماندار و تعدادی از مدیران ، ملاقاتهای مردمی در مراکز دهستانها برگزار شود که این اقدام نشان دهنده عزم و اراده مدیریت شهرستان برای خدمت صادقانه به مردم است.
انصاری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان که یکی دیگر از مدیران حاضر در این دیدار مردمی بود گفت: با توجه به استمرار خشکسالی ها و وابستگی معیشت مردم شرق اصفهان به کشاورزی، مردم از مسئولان ایجاد شغل های جایگزین نظیر کشت گلخانه ای، پرورش ماهی، صنایع بسته بندی و سبزی خشک کنی و صنایع دستی را درخواست دارند که برای ایجاد این مشاغل به تسهیلات و کمک و مساعدت دستگاههای خدماتی نظیر بانکها ، شرکت توزیع برق، شرکت گاز و شرکت آب نیاز است.
همچنین مقدسی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان با بیان این که در ملاقات مردمی مسئولان شهرستان در روستای «دستجا» بالغ بر۲۰۰ نفر مراجعه حضوری داشته اند افزود : حضور مسئولان در بین مردم برای رسیدگی به مشکلات آنها باعث تسهیل در رسیدگی به امور مردم و همچنین سبب ارتقای اعتماد مردم به مسئولین می گردد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان و گرامیداشت روز جهانی قدس، از همه اقشار مردم مؤمن و ولایتمدار شهرستان اصفهان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی شهادت جانسوز سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و تعدادی از همرزمان ایشان را به مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرستان اصفهان تسلیت گفت.

۱۴ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =