دیدار چهره به چهره فرماندار و جمعی از مدیران شهرستان با مردم دهستان براآن شمالی

فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان اصفهان در امامزاده «چهارمیان» روستای «دستجا» حضور یافتند و در دیدارهای مردمی و چهره به چهره به مشکلات جمع کثیری از مردم دهستان براآن شمالی در حوزه های راهداری و حمل و نقل جاده ای، کشاورزی، مسکن، توزیع برق ، آب و …رسیدگی کردند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان اصفهان در امامزاده «چهارمیان» روستای «دستجا» حضور یافتند و در دیدارهای مردمی و چهره به چهره به مشکلات جمع کثیری از مردم دهستان براآن شمالی در حوزه های راهداری و حمل و نقل جاده ای، کشاورزی، مسکن، توزیع برق ، آب و …رسیدگی کردند.
سید رضا مرتضوی بخشدار مرکزی با اشاره به مردمی بودن مدیران دولت سیزدهم و تلاش آنان برای احصاء و رسیدگی به مسایل و مشکلات مردم با حضور در میان آنان اظهار داشت: مقرر شده هر هفته فرماندار شهرستان و مدیرانی که بیشترین مراجعه کننده مردمی را دارند در مرکز یک دهستان یا یک منطقه شهرستان حاضر شوند و به مشکلات مراجعه کنندگان بصورت جداگانه و چهره به چهره رسیدگی نمایند.
جعفری رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نیز با اشاره به این که دهستان براآن شمالی ۳۰ روستا دارد افزود: برای رسیدگی بهتر و سریع تر به مشکلات مردم روستاهای شهرستان مقرر شد هر هفته با حضور فرماندار و تعدادی از مدیران ، ملاقاتهای مردمی در مراکز دهستانها برگزار شود که این اقدام نشان دهنده عزم و اراده مدیریت شهرستان برای خدمت صادقانه به مردم است.
انصاری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان که یکی دیگر از مدیران حاضر در این دیدار مردمی بود گفت: با توجه به استمرار خشکسالی ها و وابستگی معیشت مردم شرق اصفهان به کشاورزی، مردم از مسئولان ایجاد شغل های جایگزین نظیر کشت گلخانه ای، پرورش ماهی، صنایع بسته بندی و سبزی خشک کنی و صنایع دستی را درخواست دارند که برای ایجاد این مشاغل به تسهیلات و کمک و مساعدت دستگاههای خدماتی نظیر بانکها ، شرکت توزیع برق، شرکت گاز و شرکت آب نیاز است.
همچنین مقدسی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان با بیان این که در ملاقات مردمی مسئولان شهرستان در روستای «دستجا» بالغ بر۲۰۰ نفر مراجعه حضوری داشته اند افزود : حضور مسئولان در بین مردم برای رسیدگی به مشکلات آنها باعث تسهیل در رسیدگی به امور مردم و همچنین سبب ارتقای اعتماد مردم به مسئولین می گردد.

مطالب مشابه

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

همشهریان عزیز می توانند سئوالات خود را از طریق سامانه الکترونیکی دولت (سامد) تلفن ۱۱۱ با فرماندار محترم مطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 16 =