فرماندار اصفهان: اصلی ترین راهکار برای تقویت اعتماد مردم، خدمت رسانی صادقانه به آنان است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: رویکرد دولت سیزدهم توجه به ظرفیت های داخلی و مردمی بودن است و تلاش دارد بدون واسطه مشکلات مردم را مشاهده، بررسی و در راستای رفع آنها اقدام نماید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان شب گذشته با حضور در امامزاده چهارمیان در روستای دستجا با جمع کثیری از مردم منطقه براآن شمالی به صورت حضوری و چهره به چهره ملاقات و از نزدیک پیگیر مسائل و مشکلات آنان شد.

در این ملاقات که با حضور مدیران اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن شهرستان، شرکت آب و برق، بخشدار مرکزی اصفهان و مشاورین افتخاری فرماندار اصفهان در حوزه های مختلف برگزار گردید، بالغ بر ۲۰۰ نفر از ساکنین منطقه با مراجعه حضوری، درخواست های خود را مطرح کردند که حتی الامکان در محل بررسی و پیگیری شد.

فرماندار اصفهان در حاشیه ملاقات با مردم، با بیان اینکه عمل به آرمان های انقلاب و نظام هدف اصلی تمامی کارگزاران است، اظهار داشت: کارگزاران دولت سیزدهم خود را از جنس مردم می دانند و معتقدند که بزرگترین عبادت خدمت به خلق الله است و ایمان به توانمندی های داخل، استفاده از ظرفیت جوانان و انرژی آنها در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العضمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در گام دوم انقلاب و عملی کردن آن، از دیگر شاخص های دولت سیزدهم است.

وی افزود: رویکرد دولت سیزدهم توجه به ظرفیت های داخلی و مردمی بودن است و تلاش دارد بدون واسطه مشکلات مردم را مشاهده، بررسی و در راستای رفع آنها اقدام نماید.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه اصلی ترین راهکار برای تقویت اعتماد مردم خدمت رسانی صادقانه به آنها است، عنوان کرد: شنیدن صدای مردم، مردمی بودن و حذف فاصله ها با مردم، گفت و گو و خدمت صادقانه به مردم در دستور کار دولت سیزدهم قرار دارد که این خود در اعتمادسازی در بین مردم بسیار مؤثر است.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =