فرماندار اصفهان: اصلی ترین راهکار برای تقویت اعتماد مردم، خدمت رسانی صادقانه به آنان است

فرماندار اصفهان عنوان کرد: رویکرد دولت سیزدهم توجه به ظرفیت های داخلی و مردمی بودن است و تلاش دارد بدون واسطه مشکلات مردم را مشاهده، بررسی و در راستای رفع آنها اقدام نماید.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان شب گذشته با حضور در امامزاده چهارمیان در روستای دستجا با جمع کثیری از مردم منطقه براآن شمالی به صورت حضوری و چهره به چهره ملاقات و از نزدیک پیگیر مسائل و مشکلات آنان شد.

در این ملاقات که با حضور مدیران اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، جهاد کشاورزی و بنیاد مسکن شهرستان، شرکت آب و برق، بخشدار مرکزی اصفهان و مشاورین افتخاری فرماندار اصفهان در حوزه های مختلف برگزار گردید، بالغ بر ۲۰۰ نفر از ساکنین منطقه با مراجعه حضوری، درخواست های خود را مطرح کردند که حتی الامکان در محل بررسی و پیگیری شد.

فرماندار اصفهان در حاشیه ملاقات با مردم، با بیان اینکه عمل به آرمان های انقلاب و نظام هدف اصلی تمامی کارگزاران است، اظهار داشت: کارگزاران دولت سیزدهم خود را از جنس مردم می دانند و معتقدند که بزرگترین عبادت خدمت به خلق الله است و ایمان به توانمندی های داخل، استفاده از ظرفیت جوانان و انرژی آنها در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العضمی امام خامنه ای (مدظله العالی) در گام دوم انقلاب و عملی کردن آن، از دیگر شاخص های دولت سیزدهم است.

وی افزود: رویکرد دولت سیزدهم توجه به ظرفیت های داخلی و مردمی بودن است و تلاش دارد بدون واسطه مشکلات مردم را مشاهده، بررسی و در راستای رفع آنها اقدام نماید.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه اصلی ترین راهکار برای تقویت اعتماد مردم خدمت رسانی صادقانه به آنها است، عنوان کرد: شنیدن صدای مردم، مردمی بودن و حذف فاصله ها با مردم، گفت و گو و خدمت صادقانه به مردم در دستور کار دولت سیزدهم قرار دارد که این خود در اعتمادسازی در بین مردم بسیار مؤثر است.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 15 =