فرماندار اصفهان: با حضور نماینده تام الاختیار ریاست محترم جمهوری در شهرستان، مسائل و مشکلات شهرستان بررسی و پیگیری خواهد شد

فرماندار اصفهان عنوان کرد: نماینده تام الاختیار ریاست جمهوری و هیأت دولت در سفر یک روزه به شهرستان اصفهان، بازدید از نقاط حادثه خیز، پروژه های نیمه تمام، طرح های صنعتی، گردشگری، تولیدی و نشست با مدیران و صاحب نظران برای بررسی و جمع بندی مسائل و مشکلات موجود را در دستور کار دارد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در حاشیه جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای سفر ریاست محترم جمهور و هیأت دولت به اصفهان، با اشاره به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور و هیأت دولت به اصفهان عنوان کرد: در بیست و پنجمین سفر استانی، رئیس محترم جمهور به استان اصفهان، وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نماینده تام الاختیار دولت در شهرستان اصفهان حضور می یابند و مطالبات مردم و شهرستان را بررسی خواهند کرد.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه سفر ریاست جمهوری به اصفهان یک رویداد است که می تواند برای شهرستان فصل جدیدی از کار و تلاش را باز کند، تأکید کرد: بایستی برنامه ریزی های لازم در این خصوص صورت پذیرد و مطالبات و اولویت های شهرستان دستگاه به دستگاه مشخص شود.

احمدی افزود: مسائل و مشکلات شهرستان در عرصه های مختلف احصاء شده که انشاء ا… در این سفر با حضور نمایندگان دولت در شهرستان بررسی و پیگیری می شود.

وی اظهار داشت: نماینده تام الاختیار ریاست جمهوری و هیأت دولت در سفر به شهرستان اصفهان، بازدید از نقاط حادثه خیز، پروژه های نیمه تمام، طرح های صنعتی، گردشگری، تولیدی و نشست با مدیران و صاحب نظران برای بررسی و جمع بندی مسائل و مشکلات موجود را در دستور کار دارد.

فرماندار اصفهان تصریح کرد:  سامانه ارتباطاتی ۱۱۱ (سامد) در دو روز چهارشنبه مورخه ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ و پنجشنبه مورخه ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ آماده دریافت تمام درخواست‌های مردمی از سراسر استان اصفهان است و همشهریان می‌توانند از طریق این شماره تماس، درخواست‌های خود را با کارگزاران دولت مردمی سیزدهم در راستای پیگیری مجدانه مطرح می نماید.

احمدی افزود: نماینده تام الاختیار دولت روز چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۵ و ۲۶ خرداد ماه در اداره کل ثبت احوال استان حضور می یابد و پیگیر مطالبات عموم مردم شهیدپرور شهرستان اصفهان است.

وی خاطرنشان کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا از حضور ریاست محترم جمهور و هیأت دولت در اصفهان در زمینه های مختلف بیشترین بهره را ببریم.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + ده =