فرماندار اصفهان بر لزوم اصلاح تمام نقاط حادثه خیز بزرگراه خلیج فارس تأکید کرد

جلسه بررسی مسائل مربوط به تعریض و اجرای زیرگذر کوی راه حق در بزرگراه خلیج فارس و احداث باند کندروی شمالی محور قلعه شور با حضور فرماندار اصفهان و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه بررسی مسائل مربوط به تعریض و اجرای زیرگذر کوی راه حق در بزرگراه خلیج فارس و احداث باند کندروی شمالی محور قلعه شور با حضور فرماندار اصفهان و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

فرماندار اصفهان در این جلسه، بر لزوم تسریع در اصلاح نقاط حادثه خیز تأکید کرد و گفت: باتوجه به اینکه محور قلعه شور ازجمله محورهای پرتردد شهرستان محسوب می شود و تاکنون شاهد بروز حوادث متعددی در این محور بوده ایم از این رو با برنامه ریزی های صورت گرفته، اقداماتی در دست انجام است که انشاء ا… در آینده نزدیک شاهد پیشرفت این پروژه و اصلاح آن خواهیم بود.

احمدی افزود:  برنامه ریزی ها و اقداماتی انجام شده که انشاء ا… شاهد اصلاح مسائل مربوط به تعریض و اجرای زیرگذر کوی راه حق خواهیم بود.

فرماندار اصفهان با تأکید بر ضرورت اصلاح تمام نقاط حادثه خیز بزرگراه خلیج فارس، افزود: این بزرگراه به عنوان یکی از بزرگراه های شاخص در ورودی شهر اصفهان است که بایستی زیبنده اصفهان باشد که در این راستا گام های مؤثری برداشته شده است که باید با جدیت ادامه یابد.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان اظهار داشت: کاهش سهمیه آرد نانوایان صرفا باعث فشار بر مردم و نارضایتی آنان می شود که این روند بایستی با اتخاذ تدابیر لازم اصلاح گردد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مدیریت و نظارت های دستگاه های ذی ربط بر امر ورود و خروج کالا به میدان میوه و تره بار، بایستی به گونه ای باشد که منجر به تشکیل میادین زیرزمینی نشود.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان اظهار داشت: ما مکرر شاهد برگزاری جلساتی پیرامون رفع مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی در اصفهان و برنامه ریزی برای توسعه و رشد تولید هستیم و ان شاء الله در آینده نزدیک از ثمرات آن بهره مند خواهیم شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم مؤمن و متدین شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۹ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =