فرماندار اصفهان بر لزوم اصلاح تمام نقاط حادثه خیز بزرگراه خلیج فارس تأکید کرد

جلسه بررسی مسائل مربوط به تعریض و اجرای زیرگذر کوی راه حق در بزرگراه خلیج فارس و احداث باند کندروی شمالی محور قلعه شور با حضور فرماندار اصفهان و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه بررسی مسائل مربوط به تعریض و اجرای زیرگذر کوی راه حق در بزرگراه خلیج فارس و احداث باند کندروی شمالی محور قلعه شور با حضور فرماندار اصفهان و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

فرماندار اصفهان در این جلسه، بر لزوم تسریع در اصلاح نقاط حادثه خیز تأکید کرد و گفت: باتوجه به اینکه محور قلعه شور ازجمله محورهای پرتردد شهرستان محسوب می شود و تاکنون شاهد بروز حوادث متعددی در این محور بوده ایم از این رو با برنامه ریزی های صورت گرفته، اقداماتی در دست انجام است که انشاء ا… در آینده نزدیک شاهد پیشرفت این پروژه و اصلاح آن خواهیم بود.

احمدی افزود:  برنامه ریزی ها و اقداماتی انجام شده که انشاء ا… شاهد اصلاح مسائل مربوط به تعریض و اجرای زیرگذر کوی راه حق خواهیم بود.

فرماندار اصفهان با تأکید بر ضرورت اصلاح تمام نقاط حادثه خیز بزرگراه خلیج فارس، افزود: این بزرگراه به عنوان یکی از بزرگراه های شاخص در ورودی شهر اصفهان است که بایستی زیبنده اصفهان باشد که در این راستا گام های مؤثری برداشته شده است که باید با جدیت ادامه یابد.

 

 

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =