فرماندار اصفهان بر لزوم اصلاح تمام نقاط حادثه خیز بزرگراه خلیج فارس تأکید کرد

جلسه بررسی مسائل مربوط به تعریض و اجرای زیرگذر کوی راه حق در بزرگراه خلیج فارس و احداث باند کندروی شمالی محور قلعه شور با حضور فرماندار اصفهان و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، جلسه بررسی مسائل مربوط به تعریض و اجرای زیرگذر کوی راه حق در بزرگراه خلیج فارس و احداث باند کندروی شمالی محور قلعه شور با حضور فرماندار اصفهان و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان برگزار شد.

فرماندار اصفهان در این جلسه، بر لزوم تسریع در اصلاح نقاط حادثه خیز تأکید کرد و گفت: باتوجه به اینکه محور قلعه شور ازجمله محورهای پرتردد شهرستان محسوب می شود و تاکنون شاهد بروز حوادث متعددی در این محور بوده ایم از این رو با برنامه ریزی های صورت گرفته، اقداماتی در دست انجام است که انشاء ا… در آینده نزدیک شاهد پیشرفت این پروژه و اصلاح آن خواهیم بود.

احمدی افزود:  برنامه ریزی ها و اقداماتی انجام شده که انشاء ا… شاهد اصلاح مسائل مربوط به تعریض و اجرای زیرگذر کوی راه حق خواهیم بود.

فرماندار اصفهان با تأکید بر ضرورت اصلاح تمام نقاط حادثه خیز بزرگراه خلیج فارس، افزود: این بزرگراه به عنوان یکی از بزرگراه های شاخص در ورودی شهر اصفهان است که بایستی زیبنده اصفهان باشد که در این راستا گام های مؤثری برداشته شده است که باید با جدیت ادامه یابد.

 

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + هجده =