فرماندار اصفهان: بهره گیری از ظرفیت خوب خیرین و بخش خصوصی برای تکمیل و ساخت فضاهای آموزشی و ایجاد ورزشگاه ها و سالن های چند منظوره برای مدارس، از اهمیت ویژه ای برخوردار است

فرماندار اصفهان عصر روز گذشته (یکشنبه) از تعدادی از مدارس و پروژه های در دست احداث آموزش و پرورش ناحیه ۱ اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان روند تکمیل این پروژه ها قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان عصر روز گذشته (یکشنبه) از تعدادی از مدارس و پروژه های در دست احداث آموزش و پرورش ناحیه ۱ اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان روند تکمیل این پروژه ها قرار گرفت.

فرماندار اصفهان به پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصدی طرح عمرانی نیمه تمام سالن ورزشی دهخدا اشاره کرد و گفت: تاکنون ۹ میلیارد ریال برای پیشرفت ۲۵ درصدی این طرح هزینه شده است که ۷۰ میلیارد ریال دیگر برای تکمیل آن مورد نیاز است و انشاء ا… این طرح با مشارکت آموزش و پرورش، اداره کل نوسازی مدارس و بخش خصوصی به اتمام خواهد رسید و صبح ها مدارس و عصرها نیز بخش خصوصی حداکثر استفاده را از این سالن ورزشی خواهند کرد.

احمدی افزود: طرح عمرانی نیمه تمام مدرسه بانو همایونی تاکنون با هزینه ۴۲ میلیارد ریال حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی مدارس در حال ساخت و اتمام است.

وی در ادامه عنوان کرد: طرح عمرانی نیمه تمام مدرسه حاج محمد طلایی تاکنون با هزینه ۹ میلیارد ریال توسط خیر نیک اندیش حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و ۵۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیز لازم است که با مشارکت آموزش و پرورش، اداره کل نوسازی مدارس و خیرین تکمیل خواهد شد.

فرماندار اصفهان از زمین مجاور مدرسه اکبر نوری نیز بازدید کرد و افزود: این زمین بایستی جهت برنامه ریزی و ساخت  فضای آموزشی جدید و استاندارد معرفی شود.

احمدی همچنین از مجتمع منارجنبان بازدید و بر لزوم تکمیل سرایه داری و ورزشگاه مجاور آن تأکید نمود.

وی افزود: بهره گیری از ظرفیت خوب خیرین و بخش خصوصی برای تکمیل و ساخت فضاهای آموزشی و ایجاد ورزشگاه ها و سالن های چند منظوره برای مدارس، از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرماندار اصفهان همچنین در جمع معلمان و دانش آموزان دبستان دخترانه تربیت حضور یافت و از دانش آموزان برتر این مدرسه در حوزه های مختلف تقدیر کرد.

وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان مهمترین سرمایه های کشور هستند و آینده کشور در دست آنان است، از این رو در مدرسه بایستی شاداب، فعال، کاری و مثبت باشند.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 14 =