فرماندار اصفهان: بهره گیری از ظرفیت خوب خیرین و بخش خصوصی برای تکمیل و ساخت فضاهای آموزشی و ایجاد ورزشگاه ها و سالن های چند منظوره برای مدارس، از اهمیت ویژه ای برخوردار است

فرماندار اصفهان عصر روز گذشته (یکشنبه) از تعدادی از مدارس و پروژه های در دست احداث آموزش و پرورش ناحیه ۱ اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان روند تکمیل این پروژه ها قرار گرفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان عصر روز گذشته (یکشنبه) از تعدادی از مدارس و پروژه های در دست احداث آموزش و پرورش ناحیه ۱ اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان روند تکمیل این پروژه ها قرار گرفت.

فرماندار اصفهان به پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصدی طرح عمرانی نیمه تمام سالن ورزشی دهخدا اشاره کرد و گفت: تاکنون ۹ میلیارد ریال برای پیشرفت ۲۵ درصدی این طرح هزینه شده است که ۷۰ میلیارد ریال دیگر برای تکمیل آن مورد نیاز است و انشاء ا… این طرح با مشارکت آموزش و پرورش، اداره کل نوسازی مدارس و بخش خصوصی به اتمام خواهد رسید و صبح ها مدارس و عصرها نیز بخش خصوصی حداکثر استفاده را از این سالن ورزشی خواهند کرد.

احمدی افزود: طرح عمرانی نیمه تمام مدرسه بانو همایونی تاکنون با هزینه ۴۲ میلیارد ریال حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی مدارس در حال ساخت و اتمام است.

وی در ادامه عنوان کرد: طرح عمرانی نیمه تمام مدرسه حاج محمد طلایی تاکنون با هزینه ۹ میلیارد ریال توسط خیر نیک اندیش حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و ۵۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیز لازم است که با مشارکت آموزش و پرورش، اداره کل نوسازی مدارس و خیرین تکمیل خواهد شد.

فرماندار اصفهان از زمین مجاور مدرسه اکبر نوری نیز بازدید کرد و افزود: این زمین بایستی جهت برنامه ریزی و ساخت  فضای آموزشی جدید و استاندارد معرفی شود.

احمدی همچنین از مجتمع منارجنبان بازدید و بر لزوم تکمیل سرایه داری و ورزشگاه مجاور آن تأکید نمود.

وی افزود: بهره گیری از ظرفیت خوب خیرین و بخش خصوصی برای تکمیل و ساخت فضاهای آموزشی و ایجاد ورزشگاه ها و سالن های چند منظوره برای مدارس، از اهمیت بسیاری برخوردار است و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

فرماندار اصفهان همچنین در جمع معلمان و دانش آموزان دبستان دخترانه تربیت حضور یافت و از دانش آموزان برتر این مدرسه در حوزه های مختلف تقدیر کرد.

وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان مهمترین سرمایه های کشور هستند و آینده کشور در دست آنان است، از این رو در مدرسه بایستی شاداب، فعال، کاری و مثبت باشند.

 

مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =