فرماندار اصفهان تأکید کرد: رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده های معزز شهدا را باید در اولویت برنامه ها قرار دهیم

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما خود را مدیون خانواده های معزز شهدا می دانیم و بایستی رسیدگی به مشکلات آنان را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان شب گذشته، با حضور در منزل شهیدان والامقام فضل ا… و عباس ملک باصری در روستای کوهان، ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای عالیقدر، با خانواده معزز این دو شهید بزرگوار دوران دفاع مقدس دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

فرماندار اصفهان در این دیدار، خاطرنشان کرد: امروز هرچه داریم به برکت خون شهدای والامقام و فداکاری و ازخودگذشتگی خانواده های معزز ایشان است و باید ادامه دهنده راه آنان که همانا خدمت بی منت به مردم است، باشیم.

احمدی افزود: خانواده های معزز شهدا مصداق عینی صبر و استقامت هستند و ما باید از این عزیزان الگو بگیریم.

وی تأکید کرد: ما مدیون خانواده های معزز شهدا هستیم و بایستی رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.

گفتنی است، شهید عباس ملک باصری در سال ۶۱ در عملیات بیت المقدس به درجه رفیع شهادت نائل گردید و شهید فضل ا… ملک باصری نیز در سال ۶۵ در عملیات کربلای ۴ مفقود و پیکر مطهرش ۹ ماه بعد به آغوش خانواده بازگشت.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان تصریح کرد: آغاز سال تحصیلی، آغاز حرکت گسترده و فعالیت منسجم همگان برای تعالی دینی و تعالی تحصیلی و آموزشی است و افزایش سطح تحصیلات، اطلاعات علمی و معلومات دانش آموزان در رشته های مختلف باعث استقلال علمی، افزایش تولید و بهره وری می شود.

 

۱ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان بر لزوم بسیج همه امکانات برای تسهیل در تردد دانش آموزان تأکید کرد.

۱ مهر ۱۴۰۲

در آستانه ماه مهر و بازگشایی مدارس، فرماندار اصفهان با حضور در جشن عاطفه ها، از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان انقلاب بازدید کرد.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته دفاع مقدس را به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور شهرستان اصفهان بالاخص خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، تبریک گفت.

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 14 =