فرماندار اصفهان تأکید کرد: رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده های معزز شهدا را باید در اولویت برنامه ها قرار دهیم

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما خود را مدیون خانواده های معزز شهدا می دانیم و بایستی رسیدگی به مشکلات آنان را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان شب گذشته، با حضور در منزل شهیدان والامقام فضل ا… و عباس ملک باصری در روستای کوهان، ضمن قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای عالیقدر، با خانواده معزز این دو شهید بزرگوار دوران دفاع مقدس دیدار و از ایشان دلجویی کرد.

فرماندار اصفهان در این دیدار، خاطرنشان کرد: امروز هرچه داریم به برکت خون شهدای والامقام و فداکاری و ازخودگذشتگی خانواده های معزز ایشان است و باید ادامه دهنده راه آنان که همانا خدمت بی منت به مردم است، باشیم.

احمدی افزود: خانواده های معزز شهدا مصداق عینی صبر و استقامت هستند و ما باید از این عزیزان الگو بگیریم.

وی تأکید کرد: ما مدیون خانواده های معزز شهدا هستیم و بایستی رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.

گفتنی است، شهید عباس ملک باصری در سال ۶۱ در عملیات بیت المقدس به درجه رفیع شهادت نائل گردید و شهید فضل ا… ملک باصری نیز در سال ۶۵ در عملیات کربلای ۴ مفقود و پیکر مطهرش ۹ ماه بعد به آغوش خانواده بازگشت.

 

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان عنوان کرد: یکی از ابعاد شعار سال این است که ما باید ساز و کارهایی را برای مشارکت مردم در ایفای مأموریت های دولت برای خدمت به مردم فراهم سازیم.

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 10 =