فرماندار اصفهان : سازمان تبلیغات اسلامی به برنامه‌های فرهنگی هویت‌بخشی کند

با حضور فرماندار اصفهان ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان معرفی شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی، فرماندار اصفهان در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان، با تأکید بر ضرورت تبلیغات دینی مذهبی در عرصه‌های کنونی و پیشرو اظهار کرد: امروز مواجهه با حملات و تهاجمات فرهنگی بیشتر شده است و ضرورت وجود تبلیغات مبتنی بر ارزش‌های اسلامی و الهی و فعالیت‌های عرصه نهضت تبلیغات اسلامی هدفمند و مؤثر بیش از پیش احساس می‌شود.
وی در ادامه سخنان خود گفت: سازمان تبلیغات اسلامی می‌تواند محور جهاد تبیین در زمینه‌های مختلف و به ویژه تبیین ارزش‌های دینی و الهی باشد.
احمدی تصریح کرد: مدیرکل تبلیغات اسلامی اسلامی استان، شهرستان اصفهان را دریابند و رئیس جدید با روحیه جهادی و انقلابی خود زمینه‌های رشد و پیشرفت عرصه‌های فرهنگی اجتماعی را فراهم کند؛ انتظارات ما از رئیس جدید هویت‌بخشی به سازمان شهرستان است که علاوه بر مأموریت‌ها بر فرهنگ شهرستان تأثیر بگذارد؛ هم‌افزا بودن با نهادها و مشارکت مؤثر با همه نهادهای فرهنگی هم‌راستا و هم‌سو مورد انتظار است.
لازم بذکر است روز گذشته در آستانه سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی در یکم تیرماه ۱۳۶۰ در اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و مسؤولان سیاسی و انتظامی و جامعه مداحان و هیأت‌های مذهبی و روحانیون، حجت الاسلام علیرضا سیاحت بعنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان معرفی شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان صبح امروز (یکشنبه) به مناسبت فرارسیدن سال نو، با مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان دیدار و سال نو را به آنها تبریک گفت.

۶ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان به مناسبت فرارسیدن سال نو، در منزل خانواده معظم شهدا و ایثارگران پرسنل حضور یافت و با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از ستاد مرکزی و محل اسکان فرهنگیان بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲

استاندار و فرماندار اصفهان از روند خدمت رسانی به مسافران نوروزی در مجموعه اقامتی باغ فدک بازدید کردند.

۶ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =