فرماندار اصفهان : سازمان تبلیغات اسلامی به برنامه‌های فرهنگی هویت‌بخشی کند

با حضور فرماندار اصفهان ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان معرفی شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی، فرماندار اصفهان در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان، با تأکید بر ضرورت تبلیغات دینی مذهبی در عرصه‌های کنونی و پیشرو اظهار کرد: امروز مواجهه با حملات و تهاجمات فرهنگی بیشتر شده است و ضرورت وجود تبلیغات مبتنی بر ارزش‌های اسلامی و الهی و فعالیت‌های عرصه نهضت تبلیغات اسلامی هدفمند و مؤثر بیش از پیش احساس می‌شود.
وی در ادامه سخنان خود گفت: سازمان تبلیغات اسلامی می‌تواند محور جهاد تبیین در زمینه‌های مختلف و به ویژه تبیین ارزش‌های دینی و الهی باشد.
احمدی تصریح کرد: مدیرکل تبلیغات اسلامی اسلامی استان، شهرستان اصفهان را دریابند و رئیس جدید با روحیه جهادی و انقلابی خود زمینه‌های رشد و پیشرفت عرصه‌های فرهنگی اجتماعی را فراهم کند؛ انتظارات ما از رئیس جدید هویت‌بخشی به سازمان شهرستان است که علاوه بر مأموریت‌ها بر فرهنگ شهرستان تأثیر بگذارد؛ هم‌افزا بودن با نهادها و مشارکت مؤثر با همه نهادهای فرهنگی هم‌راستا و هم‌سو مورد انتظار است.
لازم بذکر است روز گذشته در آستانه سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی در یکم تیرماه ۱۳۶۰ در اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و مسؤولان سیاسی و انتظامی و جامعه مداحان و هیأت‌های مذهبی و روحانیون، حجت الاسلام علیرضا سیاحت بعنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان معرفی شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + چهار =