فرماندار اصفهان : سازمان تبلیغات اسلامی به برنامه‌های فرهنگی هویت‌بخشی کند

با حضور فرماندار اصفهان ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان معرفی شد

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمد علی احمدی، فرماندار اصفهان در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان، با تأکید بر ضرورت تبلیغات دینی مذهبی در عرصه‌های کنونی و پیشرو اظهار کرد: امروز مواجهه با حملات و تهاجمات فرهنگی بیشتر شده است و ضرورت وجود تبلیغات مبتنی بر ارزش‌های اسلامی و الهی و فعالیت‌های عرصه نهضت تبلیغات اسلامی هدفمند و مؤثر بیش از پیش احساس می‌شود.
وی در ادامه سخنان خود گفت: سازمان تبلیغات اسلامی می‌تواند محور جهاد تبیین در زمینه‌های مختلف و به ویژه تبیین ارزش‌های دینی و الهی باشد.
احمدی تصریح کرد: مدیرکل تبلیغات اسلامی اسلامی استان، شهرستان اصفهان را دریابند و رئیس جدید با روحیه جهادی و انقلابی خود زمینه‌های رشد و پیشرفت عرصه‌های فرهنگی اجتماعی را فراهم کند؛ انتظارات ما از رئیس جدید هویت‌بخشی به سازمان شهرستان است که علاوه بر مأموریت‌ها بر فرهنگ شهرستان تأثیر بگذارد؛ هم‌افزا بودن با نهادها و مشارکت مؤثر با همه نهادهای فرهنگی هم‌راستا و هم‌سو مورد انتظار است.
لازم بذکر است روز گذشته در آستانه سالروز تشکیل سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی در یکم تیرماه ۱۳۶۰ در اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان و با حضور فرماندار اصفهان و مسؤولان سیاسی و انتظامی و جامعه مداحان و هیأت‌های مذهبی و روحانیون، حجت الاسلام علیرضا سیاحت بعنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اصفهان معرفی شد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به دست اندرکاران برقراری نظم و امنیت اجتماعی بالاخص فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به تهیه دستورالعمل اجرایی هفته سلامت بانوان شامل رویدادهایی که باید برگزار گردد، تبلیغات و آموزش هایی که باید انجام شود و خدماتی که باید ارائه گردد، اقدام نمایند.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان عنوان کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بسترساز حضور مردم در عرصه های مختلف دینی و انقلابی است و بسیاری از هماهنگی ها برای اجرای مراسمات و نشان دادن حضور پرشور و عظمت مردم در عرصه های مختلف را انجام می دهد.

۱۲ مهر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از برخی بخش های بیمارستان امین بازدید و در جریان مسائل و مشکلات موجود این بیمارستان قرار گرفت.

۱۲ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =