فرماندار اصفهان : نانوایهایی که نان با کیفیت عرضه میکنند باید مورد تشویق قرار گیرند و با تخلفات احتمالی در این خصوص نیز برخورد شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ساماندهی نانوایی های شهرستان، اظهار داشت: نانوایان قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه هستند که باید از زحمات آن دسته از نانوایانی که نان باکیفیت تحویل مردم می دهند تقدیر و آنها را مورد تشویق قرار دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ساماندهی نانوایی های شهرستان، تأکید کرد: نانوایان قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه هستند که باید از زحمات آن دسته از نانوایانی که نان باکیفیت تحویل مردم می دهند تقدیر و آنها را مورد تشویق قرار دهیم.
وی بر لزوم تشکیل شبکه مردمی و رصد عملکرد همه نانوایی ها تأکید کرد و افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی و اقدام نماییم که نانوایانی که بدون هیچگونه تخلفی نان عرضه می کنند را مورد تشویق قرار داده و میزان رضایتمندی شهروندان را به آنها اطلاع دهیم.
احمدی با تاکید بر لزوم نظم بخشی در حوزه آرد و نان ، گفت : انجام هماهنگی های لازم ، نظارت قوی و مستمر ،اجرای مقررات از جمله مواردی است که برای نظم بخشی در این زمینه باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
فرماندار اصفهان افزود: شبکه مردمی را بایستی به گونه ای تقویت کنیم تا در شناسایی نانوایی هایی که نان با کیفیت عرضه می کنند به ما کمک کنند و بتوانیم به راحتی در جریان وضعیت نانوایی ها قرار بگیریم.
احمدی تصریح کرد: عملیاتی باید انجام دهیم که مستمر، کم هزینه و زود بازده باشد و در این خصوص باید برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.
فرماندار اصفهان افزود: رصد نانوایی ها بایستی با جدیت بیشتری انجام شود و با همکاری بین بخشی تخلفات احتمالی موجود نظیر کم فروشی و گرانفروشی در اسرع وقت رسیدگی و برخورد شود.
احمدی پیرامون روستاها نیز گفت: دهیاران متولی و مسئول رصد عملکرد نانوایی ها در روستاها هستند.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: باتوجه به محدودیت منابع آبی، ترویج اصلاح الگوی کشت و اصلاح روش های آبیاری، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، ۲۹ فروردین ماه، روز بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی را به آحاد ارتشیان ایران اسلامی بالاخص نیروهای ارتشی مستقر در شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان عنوان کرد: مدیران نواحی ۶گانه آموزش و پرورش اهتمام ویژه ای به اقامه نماز جماعت در مدارس داشته اند که شایسته تقدیر است و این مهم بایستی بیش از پیش تقویت و به آن پرداخته شود.

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان طی پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم مؤمن و شهیدپرور شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − نه =