فرماندار اصفهان : نانوایهایی که نان با کیفیت عرضه میکنند باید مورد تشویق قرار گیرند و با تخلفات احتمالی در این خصوص نیز برخورد شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ساماندهی نانوایی های شهرستان، اظهار داشت: نانوایان قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه هستند که باید از زحمات آن دسته از نانوایانی که نان باکیفیت تحویل مردم می دهند تقدیر و آنها را مورد تشویق قرار دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ساماندهی نانوایی های شهرستان، تأکید کرد: نانوایان قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه هستند که باید از زحمات آن دسته از نانوایانی که نان باکیفیت تحویل مردم می دهند تقدیر و آنها را مورد تشویق قرار دهیم.
وی بر لزوم تشکیل شبکه مردمی و رصد عملکرد همه نانوایی ها تأکید کرد و افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی و اقدام نماییم که نانوایانی که بدون هیچگونه تخلفی نان عرضه می کنند را مورد تشویق قرار داده و میزان رضایتمندی شهروندان را به آنها اطلاع دهیم.
احمدی با تاکید بر لزوم نظم بخشی در حوزه آرد و نان ، گفت : انجام هماهنگی های لازم ، نظارت قوی و مستمر ،اجرای مقررات از جمله مواردی است که برای نظم بخشی در این زمینه باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
فرماندار اصفهان افزود: شبکه مردمی را بایستی به گونه ای تقویت کنیم تا در شناسایی نانوایی هایی که نان با کیفیت عرضه می کنند به ما کمک کنند و بتوانیم به راحتی در جریان وضعیت نانوایی ها قرار بگیریم.
احمدی تصریح کرد: عملیاتی باید انجام دهیم که مستمر، کم هزینه و زود بازده باشد و در این خصوص باید برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.
فرماندار اصفهان افزود: رصد نانوایی ها بایستی با جدیت بیشتری انجام شود و با همکاری بین بخشی تخلفات احتمالی موجود نظیر کم فروشی و گرانفروشی در اسرع وقت رسیدگی و برخورد شود.
احمدی پیرامون روستاها نیز گفت: دهیاران متولی و مسئول رصد عملکرد نانوایی ها در روستاها هستند.

مطالب مشابه

در آستانه شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) پیکر مطهر شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در مدارس نواحی ۶گانه آموزش و پرورش شهر اصفهان بر روی دستان دانش آموزان تشییع خواهد شد.

۱۹ آذر ۱۴۰۲

معاون برنامه ریزی فرمانداری اصفهان تأکید کرد: دستگاه های نظارتی باید نظارت بیشتری بر توزیع کنندگان اقلام تنظیم بازار داشته باشند.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از گلخانه تولید سبزی و صیفی و واحد پرورش دام و اسب بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان از دامداری صنعتی مهندس فوده ای بازدید کرد.

۱۶ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =