فرماندار اصفهان : نانوایهایی که نان با کیفیت عرضه میکنند باید مورد تشویق قرار گیرند و با تخلفات احتمالی در این خصوص نیز برخورد شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ساماندهی نانوایی های شهرستان، اظهار داشت: نانوایان قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه هستند که باید از زحمات آن دسته از نانوایانی که نان باکیفیت تحویل مردم می دهند تقدیر و آنها را مورد تشویق قرار دهیم.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در جلسه ساماندهی نانوایی های شهرستان، تأکید کرد: نانوایان قشر زحمتکش و پرتلاش جامعه هستند که باید از زحمات آن دسته از نانوایانی که نان باکیفیت تحویل مردم می دهند تقدیر و آنها را مورد تشویق قرار دهیم.
وی بر لزوم تشکیل شبکه مردمی و رصد عملکرد همه نانوایی ها تأکید کرد و افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی و اقدام نماییم که نانوایانی که بدون هیچگونه تخلفی نان عرضه می کنند را مورد تشویق قرار داده و میزان رضایتمندی شهروندان را به آنها اطلاع دهیم.
احمدی با تاکید بر لزوم نظم بخشی در حوزه آرد و نان ، گفت : انجام هماهنگی های لازم ، نظارت قوی و مستمر ،اجرای مقررات از جمله مواردی است که برای نظم بخشی در این زمینه باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
فرماندار اصفهان افزود: شبکه مردمی را بایستی به گونه ای تقویت کنیم تا در شناسایی نانوایی هایی که نان با کیفیت عرضه می کنند به ما کمک کنند و بتوانیم به راحتی در جریان وضعیت نانوایی ها قرار بگیریم.
احمدی تصریح کرد: عملیاتی باید انجام دهیم که مستمر، کم هزینه و زود بازده باشد و در این خصوص باید برنامه ریزی های لازم صورت پذیرد.
فرماندار اصفهان افزود: رصد نانوایی ها بایستی با جدیت بیشتری انجام شود و با همکاری بین بخشی تخلفات احتمالی موجود نظیر کم فروشی و گرانفروشی در اسرع وقت رسیدگی و برخورد شود.
احمدی پیرامون روستاها نیز گفت: دهیاران متولی و مسئول رصد عملکرد نانوایی ها در روستاها هستند.

مطالب مشابه

پاسدار مدافع امنیت شهید محسن رضایی شامگاه روز شنبه ۱۹ آذر ماه سال ۱۴۰۱ در ناآرامی های شهرستان سمیرم به طور ناجوانمردانه ای به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: ما باید با یکدیگر مأموریت بزرگی (انتخابات) را در شهرستان به بهترین نحو برگزار کنیم از این رو فعالیت تیمی ما در فرمانداری باید روز به روز تقویت گردد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان با معتمدین محلی و ساکنین محله سودان دیدار و گفتگو کرد.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان تأکید کرد: هیچگونه مماشاتی در خصوص مباحث غیرقانونی که باعث آلودگی هوا و محیط زیست مردم می شود نداشته باشیم و بایستی با آن مقابله کنیم.

۱۶ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − 1 =