فرماندار اصفهان : هوشمند سازی خدمات دولتی گام موثری در راستای خدمت به مردم است

فرماندار اصفهان در نشست مشترک مدیران فرمانداری و شهرداری اصفهان، توجه و بهره گیری از روش های جدید صدور پروانه به صورت الکترونیک و غیرحضوری توسط شهرداری را شایسته تقدیر دانست

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست مشترک مدیران فرمانداری و شهرداری اصفهان، توجه و بهره گیری از روش های جدید صدور پروانه به صورت الکترونیک و غیرحضوری توسط شهرداری را شایسته تقدیر دانست و عنوان کرد: روش های صدور غیرحضوری پروانه شهرداری در زمینه مبارزه با فساد، شفاف سازی، صرف وقت توسط شهروندان، کاهش هزینه های اداره شهر، کاهش رفت و آمد و ترافیک شهری، سرعت عمل و همچنین کاهش نیاز به نیروی انسانی، بسیار تأثیرگذار است و افزایش اعتماد و رضایتمندی مردم عزیز را به همراه دارد
فرماندار اصفهان تأکید کرد: باید ساز و کارهای مناسبی برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به شهروندان، نخبگان و مسئولین پیرامون بهره گیری از روشهای جدید صدور پروانه توسط شهرداری با ذکر مصداق و نمونه، تعریف شود.
احمدی افزود: دیگر ابعاد هوشمندسازی و نظارت مردمی بایستی مورد توجه ویژه و در اولویت برنامه های شهرداری در سایر حوزه های فعالیت خود بویژه در زمینه خدمات رسانی به شهروندان قرار گیرد.
وی با تأکید بر لزوم ساماندهی اجرای مناسبت های ملی و مذهبی با مشارکت دستگاه های متولی و ظرفیت های مردمی، تصریح کرد: کارگروهی متشکل از دستگاه های متولی مناسبت ها تشکیل و طرح مربوط به راه اندازی سامانه ای برای دریافت خدمات توسط مردم و همچنین اطلاع رسانی به مجموعه های مردمی ارائه و تصمیمات مقتضی در این خصوص اتخاذ گردد.

مطالب مشابه

فرماندار اصفهان طی پیامی، فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت.

۳ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان تصریح کرد: مراسم بزرگداشت شهدای خدمت پس از تشییع و تدفین ایشان، روز جمعه در اصفهان برگزار خواهد شد و دستگاه های اجرایی با هماهنگی و هم افزایی یکدیگر از ظرفیت های خوب موجود برای دعوت عمومی از مردم برای شرکت در این مراسم استفاده نمایند.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان با صدور پیامی، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدوم و مغتنم حضرت آیت الله رئیسی و شماری از همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد در مسیر خدمت به مردم را تسلیت گفت.

۱ خرداد ۱۴۰۳

فرماندار اصفهان در پیامی، فرارسیدن ولادت باسعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان اصفهان تبریک گفت.

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سه =