فرماندار اصفهان: کمبود آب و آلودگی هوا معضلات مهم اصفهان است

فرماندار اصفهان در نشست مدیران و صاحب نظران شهرستان با نماینده رئیس جمهور و وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با اشاره به ارائه پیشنهادات به ایشان اظهار داشـت: امیدواریم وزیر میراث فرهنگی به عنوان نماینده ریاست جمهور و وزیر ارزشمند و انقلابی در جلسه امشب و هم هیات دولت تلاش کنند و دفاع درست و کاملی از شهرستان و نیازمندی‌های آن داشته باشند.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان ،محمدعلی احمدی فرماندار اصفهان در نشست مدیران و صاحب نظران شهرستان با نماینده رئیس جمهور و وزیر میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری با اشاره به ارائه پیشنهادات به ایشان اظهار داشـت: امیدواریم وزیر میراث فرهنگی به عنوان نماینده ریاست جمهور و وزیر ارزشمند و انقلابی در جلسه امشب و هم هیات دولت تلاش کنند و دفاع درست و کاملی از شهرستان و نیازمندی‌های آن داشته باشند.
فرماندار اصفهان با بیان اینکه اصفهان مهد علم و فرهنگ و هنر و ایثار و شهادت است ، افزود : مردم اصفهان همیشه در تمامی صحنه های کشور بویژه در دوران دفاع مقدس پیشتاز بوده و همچنان پای ارزشها و اهداف والای انقلاب ایستاده اند .
وی با اشاره به اینکه حضور مردم در عرصه‌های مختلف کاملا آشکار و مشخص است. افزود:نیروی انسانی کارآمد و خوب از جمله ظرفیت‌های خوب اصفهان است که میتوان از آن برای توسعه شهرستان و کشور بهره برد.
احمدی با اشاره به چالش‌های اصفهان ،گفت: اگر از ظرفیت‌های اصفهان بهره‌گیری شود، بخشی از این مشکلات قابل حل است و بخشی از مشکلات هم به دلیل ضعف مدیریت در حوزه‌های مختلف روی هم انباشته شده که از مهم‌ترین مشکلات مسئله آب است که امیدواریم رئیس‌جمهور محترم و هیات دولت با تدبیر آن را حل کنند تا شاهد رفع گرفتاری مردم استان و شهرستان در حوزه آب باشیم .
فرماندار اصفهان تصریح کرد:مسئله آلودگی هوا که کلان‌شهر اصفهان و دیگر شهرها با آن روبرو است، از دیگر مشکلات است که متاسفانه روزهای پاک و سالم کمتری نسبت به سایر شهرها داریم.
احمدی مشکل فرونشست زمین و همچنین فرسودگی حمل و نقل عمومی کلانشهر اصفهان و سایر شهرها و روستاهای شهرستان را از دیگر مشکلات شهرستان برشمرد و خواستار توجه ویژه دولت به این موضوعات شد.

مطالب مشابه
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳ اسفند ۱۴۰۲

فرماندار اصفهان صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی در مسجد شیخ لطف الله، رأی خود را به صندوق انداخت.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دو =